0 oy
583 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (73 puan) tarafından

Akşama misafirim var kuru fasulye pilav yapcam ama yanına ne yapabilirim başka pilav tabakta boş kalsın istemiyorum..  umarım aseren olmaz :(

5 Cevaplar

+1 oy
(47 puan) tarafından

Sigara böreği yapabilirsin fırında yada milfoy böreği .salata 

Varsa eğer tepsi et yapabilirsin 

(73 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevabınız için:)
tarafından
Çorba kuru fasulye pilav ve tavuk kizartabilirsin  canım pilavın yanına
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Tavuk baget kızartıp fırınlayabilir tabağı üç çeşit yapabilirsiniz zaten fasulye etli olur muhtemelen tekrar et kullanmak yerine tavuk iyi olur gibi. Mantar sote de düşünülebilir

(73 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevabınız için :)
+1 oy
(73 puan) tarafından

Kuru biber patlicanla yogurtlama gibide yapabilirsin kuru fasulyeyle iyi gidiyor :)

+1 oy
tarafından

Yogurtlu mantı veya fırın makarna 4 çeşite tamamla derim

–1 oy
tarafından

Burası yemek platformu değil arkadaşım hem biliyorsun ki herkes aşeriyor böyle şeyler sormayın lütfen canı çekenlerin hakkına girmiş olursunuz

(73 puan) tarafından
Ama burda yemek-tarifler kategorisi de var.. ama zaten çok kaygilanarak sordum ve ekstrem bı yemek ismi de yazmadıgimi düşünüyorum
tarafından
Nolmus yani bastada aserenlerin affina siginiyorum diyor madem canin cekecek herşeyi bakmasaydiniz ayrica belki soracak kimsesi yoktur olamaz mi
(56 puan) tarafından
Hayir arkadsim sen tv de goruyorsun yemek dışarda görüyorsun burya yazmklami sorun oluyor !
tarafından
Sizin canınız çekmiyor mu sanki arkadaşlar niye sanki sadece benim canım çekiyormuş gibi konuşuyorsunuz. Şimdi şöyle düşünün birinin canı çekti ama durumu olmadığı için yapamıyor ozaman ne olacak söyler misiniz?
tarafından
Ya zaten her yerlerde yemek resimleri goruyoruz en basiti bi mola reklaminda bile türlü yemekler gösteriliyor zaten burasi gebelik disi sohbet bölümü fikir edinmek istemiş hemen niye yaziyorsunuz dememek lazim
(73 puan) tarafından
Kumsal hanım sizin Dediğiniz gibi olsaydı buraya  yemek kategorisi koyulmazdi.. arkadaşların dediği gibi her yerde yemek karşımıza çıkabiliyor ve her görüp duyduğumuzu da canımız çekecek diye bı kaide yok.. ve başlikta da belirttim ki istemeyenler girip bakmasin
(56 puan) tarafından
Tv izledi o kisi durumu yok yapamıyor canimiz cekecek diye hic konusmylm cnm o zmn sacma spn tepkilr verildgi icn korkrk bise paylsyrm bnde

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 391 göst.
0 oy
15 cevap 840 göst.
17 Ekim 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde Emine S (15,823 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
19 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Emine. (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 180 göst.
26 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vesile hakan (840 puan) tarafından soruldu

377,715 soru

11,304,999 cevap

34,731 kullanıcı

...