0 oy
125 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,750 puan) tarafından
Kızlar 4 Aralık eşim in doğum günü hiç bir şey yok aklımda geçen sefer tesbih saat li bı set vardı onu almıştım şimdi ne alsam diye düşünüyorum eşime kalsa gerek yok böyle şeylere faln diyor ama bn ginede almak istiyorum siz ne almıştınız en son fikir lerinize ihtiyacım var kızlar :⁠-⁠D

14 Cevaplar

0 oy
(1,024 puan) tarafından
Ya benim eşimin de 11 Aralık ne alsam bana da fikir olsun bende beklim surda 
(1,750 puan) tarafından
Bekle bacım sizin eşiniz in doğum günü de yaklaşmış vlla kara kara düşünüyorm bnde
(1,024 puan) tarafından
Ben çok odunum valla hiç hediye almadım ona o hep bana aldı diyorum acaba  malum kış güzel bir kazak mı alsam
-Reklam-
0 oy
tarafından

En büyük hediye benim ona :D

(1,750 puan) tarafından
Ha ha ne güzel Rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben kazak almıştım canım geçen doğum gününde de eşofman takımı almıştım onu baya beğendi
(1,750 puan) tarafından
Nereden aldınız bacım linki varmı
(6,441 puan) tarafından
Trendyolda da var ben kendi sitesinden aldım üye olunca güzel indirim veriyordu bi dk slazenger yeong diye geçiyor adı
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Hediye almıcam masa hazirlarım pasta yaparım 

Geçen ay mont almıştım cnkü hediye ihtiyaç olan birşey alabirsin sende parfüm sweetshirt ,pantolon gibi 
(1,750 puan) tarafından
Evet olabilir aslında teşekkür ederim
0 oy
(439 puan) tarafından
Pastasının üzerine 5 gram altın koymuştum)) bir tane Tommy Hilfiger bir tane de Gantdan tshirt almışdım.
0 oy
tarafından
Bu sene hediye olarak doğum gününden 4 gün sonra kızımızın cinsiyetini öğrenmiştik o yeterdi haahhahah
0 oy
(304 puan) tarafından
Bitane çok istediği mont vardı onu aldım bitane ayakkabı bide kot pantolon
0 oy
(800 puan) tarafından
ii geçen hırka aldım ay ne kadar sevindi doğum günündede yapamam ama sıksık hediyeleşmeyi çok önemseyen biriyim çünkü sünnet dir ...
0 oy
(1,727 puan) tarafından
İhtiyacı olan bir şeyler almak isterdim. Sweatshirt, gömlek...
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Doğum günü değildi . Gittim Eyüp Sabri Tuncer in 68 numarasını aldım çok beğendi kokusunu ben bayıldım zaten . Geçen günde kazak aldım bir baktım daha yıkanmadan giymiş çok beğendi . Ondan önceki sene kot kapri aldım dehşet güzel . İçimden geldikçe alırım özel gündede çıkar dolaşırım aklıma ne gelirse o an ne beğenirsem onu alırım . Ay 9 aralikda benim doğum günüm ve eşim bana 3 tane Hadiye alır her sene bakalım bu sene ne gelecek 
0 oy
(48,467 puan) tarafından
resimli kol saati yaptırırmistim ayakkabi almistim sweat kazak falan 
0 oy
tarafından
Biz esimle anlastik hediye almicaz birbirimize cünkü ikimizde sevmiyoruz gereksiz masraf diye düsünüyoruz cok isterse bi cicek alir ben yine mutlu olurum bende sadece pasta yapiyorum esimin dogum gününe o kadar
0 oy
(14,013 puan) tarafından
Ben ihtiyaci olan şeyler alıyorum kıyafet falan cüzdanı eskimişti mesela cüzdan aldım içinde güzel bir parfüm de vardı 
0 oy
(8,967 puan) tarafından
Ben genelde bot kışlık Kazak Hırka tarzı şeyler alırım ona kalsa kendine bir çorap almaz var ya zaten der :D 17 Aralık eşimin doğum günü botu yeni aldım ama güzel bir polar gibi şardonlu eşofman takımı alicam dün çarşıda gördüm bedeni Yoktu :D 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 274 göst.
0 oy
8 cevap 171 göst.
0 oy
7 cevap 258 göst.
0 oy
13 cevap 253 göst.

377,879 soru

11,310,326 cevap

34,744 kullanıcı