0 oy
55 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,233 puan) tarafından
Affınıza sıgınarak soruyorum ilj dwfa böyle bişey yaşıyorum afedersin sanki içi karıncalanıyo anlamdm hastlkmı enfeksynmu ayagımdada var aynı his kaçtır nörüloğa gitm baklm emarda cekilcekmişim kan temiz cıktı başına gelen varmı cok can sıkıcı 

1 cevap

0 oy
(1,246 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yeni mi başladı canım geçmiş olsun yaşamadım ben bilgim yok pek
(1,233 puan) tarafından
Anlasam cözecem zaten
(1,246 puan) tarafından
3 gün öncesine dön senin için şuan önemli değil gibi gelen bişey tetiklemiş olabilir. Çatışmayı bulamazsan genel telkinlerde bulun kendi kendine.
(1,233 puan) tarafından
Saol canm aalında görümcem bi egzersiz türünü vidyolu atmıştı onu yapmaya calıştım acaba ondan mı oldu diye düşünüym cidden ha
(1,246 puan) tarafından
Olabilir canım yaparken zorlanmışsın muhtemelen ve zarar verceğini düşündün hareketin sana. Aslında doğru yaptın hareketi. Kendine bunu söyle videodaki hareketleri yaptım kendime zarar gelceğini düşündüm korktum. Ayağım karıncalandı. Şuan iyiyim güvendeyim artık geçti sağlıklıyım karıncalanma geçti korkmama gerek yok çünkü hareketleri doğru yaptım bana zarar vermedi yaptığım hareketler.. gibi konuş kendinle 3 4 kere tekrarla aynada kendine bakarak da yapabilirsin karıncalanma geçene kadar 3 4 gün çalış geçicektir
(1,233 puan) tarafından
İnşallah canım ya
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 328 göst.
19 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Yeni bebeğin annesii (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.
18 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sevlev (944 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 284 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,079 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
20 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birdilektut (1,270 puan) tarafından soruldu

377,207 soru

11,288,546 cevap

34,696 kullanıcı

...