0 oy
224 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Gezip görmüşlere sorum, gönlüm çok Kapadokya cekşyor bu ara oğlum iki buçuk, kızım bir yaşında zor mu olur ki otelde kalsak kendi imkanlarımızla gezsek falan 

19 Cevaplar

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Kar yoksa her türlü gezerim ben. Anlayışıniza bağlı. Oteli yakın tutun bebelerin uykularını çok harap etmeyin rahat olur bence. 
-Reklam-
0 oy
(313 puan) tarafından
Ablamın görümcesi ekimde gitmiş kapadokyaya aşırı dondum oyle bi soguk gormedm demişti. Bende Nisan da balayına gitmiştim mont giydiğim olmuştu :) yani Aralık geldi bu ayda hiç tavsiye etmem. 
(313 puan) tarafından
Tabi şuan orda yaşayanların yorumu daha önemli.
(117 puan) tarafından
Ben Nevşehirli yıl canım evet soğuk buralar baya ama her mevsimde ayrı güzel memleketim
(313 puan) tarafından
Evet aşırı güzel balayına gittiğimizde çok beğenmiştik nasipse ölmeden bi daha gidelim diyoruz ama çocuklarla zor kendime güvenemiyorum bakalim biraz buyusunler de :)
0 oy
tarafından
Arabanız varsa gezersınız kuzum tepelere gun batımına falan atv turları cıkıyor ama bebeklerle nasıl olur bılemedım ya bız eylul ayında gıtmıstık cok guzel gezilmesi gereken bır yer gercekten
0 oy
(580 puan) tarafından
Valla kapadokya değilde bizde ankaraya otele gittik. O kadar soğuktu ki dışarıda değil hep otelin içinde vakit geçirdik. Hele bebekler küçükken bilemedim ama iyice giydirdikten sonra birşey olacağınıda düşünmüyorum. Hep bu üşütürler korkusundan çıkartamıyoruz bebekleri 
0 oy
(352 puan) tarafından
Eylülde gittim, gece aşırı soğuktu...Benim oğlum da 3 yaşında...Ben bu mevsimde gitmeyi tercih etmezdim, gündüz de gece de çocuklara uygun bir hava olduğunu sanmıyorum bu mevsimde..Ben de gitmek istiyorum, bahar ya da yaz daha uygun olur...Çocuklar olmasa belki idare edilir de yine de ben soğuk sevmiyorum çok:)
0 oy
(932 puan) tarafından
Kar yağmadan gelirseniz harika olur. Bu mevsim çok güzel. Donacak kadar soğuk değil ama mevsim değişikliği yüzünden çocuklar hastlanabilir. O yüzden üstlerini iyi giydirip terlemesine engel olmanız lazım. 
0 oy
(4,880 puan) tarafından
Bu aylarda çok soğuk oluyor. Bir de yolları hep taş yani bebek arabası falan çok zor oluyor. Ben kızım 1 yaşına girmeden önce gitmiştim çok yorucu oldu valla. Eşimle gitmek için 4 yaş falan olmasını bekliyoruz :)
0 oy
(649 puan) tarafından
Orda üniversite okumuş birisi olarak söylüyorum muhtemelen hasta olurlar. Orasi inanilmaz ayaz oluyor. Birde muhakkak araç lazim
0 oy
tarafından
Kapadokya hayalimdir:)
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Biz geçen sene Ocak da gitmiştik arkadaşla eslerle oğlum 11 aylıktı güzel geçti baya kalın giydirdim çocuğu ama bide arkadaşın arabasiyla gittik diye çok soğuk deyildi güzeldi kar falan da yoktu günübirlik sabah gidip akşam dönmüştuk gidin cnm bence
0 oy
tarafından
Bu havada 2 bebekle Kapadokya'ya gitmek için çok cesur olmak gerek :) haziranı beklemenizi tavsiye ederim 
0 oy
(121 puan) tarafından
Cocuklarla cok zor olma sansi var canim cunku hep dağ tepe oldugu icin tam tadini cikaramasin diecmde cocuklar oluna hersey kisitlnyr
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Totonuz donar bebeler hasta olur diyeyim. Kapadokya kışın da güzel ama bebekle bu saatten sonra olmaz. 
0 oy
tarafından
Ben gittim arkadaslarimla harika bir yer eşimle anlastik bu yazda oraya gidicez inşallah :) arabaniz ile gidecekseniz bi bebek arabasi koy bagaja gezerken kolay olur..
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Burda yaşıyorum ☺️☺️ 2 gündür havalar güzel gidiyor ama soğuk biraz. Nasıl diyim güneş var ama usuyorsun. Çocuklara özellikle mont şapka şart ☺️
0 oy
(14,923 puan) tarafından
Aracıniz varsa gezebildiginiz kadar gezersiniz. Birisine borcunuz mu var sanki. Yoruldugunuzda dönersiniz otele. Fırsat varken gezin ne güzel işte. 
0 oy
(365 puan) tarafından
Bu aylarda cok soğuk oluyor kar bile olabilir. Biz ekim sonu gitmistik kar vardı. Bence çocukların yaşı küçük burnundan gelir pişman olursun. Bu havada üşütüp hasta olurlar eve dönünce daha cok pisman olursun nerden gittim diye :)
0 oy
(12,645 puan) tarafından
Ekimde gittim ilçesine hacıbektaşa aşırı soğuk oğlum küçük daha eşim gidelim dedi yok dedim kesin hasta olurduk çok esen bir yer bebelere bu mevsimde uygun değil yazın ya da yaza yakın git bu mevsimde keyfi çıkmaz bence 
0 oy
(1,311 puan) tarafından
İki bebekle güzel olmaz bence. Hava soğuk hasta olma ihtimalleri yüksek. Zaten iki küçük bebekle her halükarda burnundan gelir. Az daha büyümelerini bekle yazın git bence

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 380 göst.
2 Eylül 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 301 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
15 Temmuz 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kabakk (117 puan) tarafından soruldu

377,727 soru

11,305,302 cevap

34,731 kullanıcı

...