+2 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (99 puan) tarafından

Dürüst olmak gerekirse bebek bölümünü hemen geçip sohbet bölümüne giriyordum .böyle olmuyor orda gerçekten cvp bekleyen daha tecrübesiz olan ilk bebekleri olan arkadaşlarımız var en azından iki dk ayırıp bildiğimiz sorulara cevap yazalım. 

EMIN OLUN kimse artık etrafındaki insanlara  birsey soramıyor.çünkü bilerek yanlış cvp verenler var.onun için buraya soruyorlar.

7 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İyi bir noktaya bastın.orada cevap yazan az.Benm kız da büyüdü artık pek girmiyorum oraya.
(99 puan) tarafından
İşte bebeklerimiz büyüdüğü için tecrübelerimiz artıyor paylaşmak lazım biz de o yollardan geçtik
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben çocuklarım küçükken orası aktif değil diye buraya soruyordum hep
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Hamileyken hep ordayım artık girmiyrm ya orayada bakarım canim
0 oy
(974 puan) tarafından
Doğru diyorsunuz evet ama soru soranlar tekrar dönüş yapmıyor ki ayrıca sürekli şu soru geliyor dört aylık bebek ek gıda ve paketli gıdalar verebilir miyim soruları mevcut l
0 oy
(1,170 puan) tarafından
ordaki hesabimi msj atan falan oldu numaran gozukuyor diye korkumdan hesabimi sildirdim sonra burdan actim oraya bi daha hic girmedim
0 oy
tarafından
İnan zamanında orda o kadar yardkmcı olmaya calıstım kı resmen kompozısyon yazıyodum bır cevap bıle gelmıyodu bıraktım bende
(99 puan) tarafından
İşte  dönüş yapsalar daha iyi olur
0 oy
(4,604 puan) tarafından
ilk hesabimda acip kizimin pisigini sormustum biri bana isye bole cahiller uruyor yazmisti ondan sonra ne girdim ne bisey yptim
(99 puan) tarafından
Var böyleleri maalesef onlar yüzünden soru sormaya çekiniyorlar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 288 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde .SU. (4,920 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
13 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 639 göst.
4 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu

378,009 soru

11,314,310 cevap

34,753 kullanıcı

...