0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından

Lütfen sizde fikrinizi yazarmısınız. Ben genellikle lcwden sipariş ettiğim için direk OrdAn yazacam şikayetimi. Sizce de ürünler çok pahalı degilmi ? Düşünsenize 1 yaş cocuğun donu 20 lira çocuklarımıza alacagımiz bir sweat en kalitesizi 150 lira birde çocuğu 1 den fazla olanlar. Çok fazla degilmi sizce de 2 ay önce kuponsuz 80 lira ya aldığım kazak şuan 200 lira ya satılıyor ve indirim var kupon var diyip 30 40 lira düşürüp milleti dolandırıyorlar. Lütfen arkadaşlar fazla giyim e para harcamayalim inanın haram. Bu para kolay kazanılmıyor nasıl da satış yapıyorlar sepete ürün ekliyorum diğer güne hiçbir şey kalmıyor birde insanlar kriz var diye sikayt ediyor. Nolcak sonumuz ne kadar doyumsuz olmuşuz ya. Benim gözümde hepsi israf o kadar israf ediyoruz ki. Eskiden bir oyuncagimiz vardı ama çok değerliydi ne heves le çıkıp dışarıda oynardık artk oyuncak çok heves yok biz bu kadar aldıkça fiyatları daha çok şişirecek ler  alamayanlar ne yapsın :(

4 Cevaplar

0 oy
(2,130 puan) tarafından
Çok haklisin bende lcwdan alıyorum ama i kadar pahalı geliyorki bu aralar erteliyorum hep. Şöylede bir sey var her alanda aşırı bir artış var onlarda onu bahane ediyor, yorumlarinda yazmışlar 
-Reklam-
0 oy
(52 puan) tarafından
Bu seneye kadar lcw alış veriş yapıyordum ama artık bütçe mi aşıor ciddi anlamda gereksiz pahalı 8 aylık hamileyim pazara çıkamıyorum çıkabilsem ordan bakcam doğuma kadar uygun gördüğüm yerden almayı düşünüyorum birde dolap uygulamasından aldım takımı 100 - 150 arası gayette güzel. 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
lcden almayi biraktim artik. internette uygun indirimli seyler kovaliyorum . gecen fulla sitesinden aldim 3 alt 3 ust . altlar 67 ustler 59 du . o gun indirimdeymis hemen aldim simdi 89 olmus alt usttu unuttum
0 oy
(10,189 puan) tarafından
Bu firmaların suçu mu sizce neden temel soruna odaklanmayıp firmaları marketleri millet suçluyor anlamıyorum bu markalar hammadde arttığı elektrik arttığı su arttığı için her halta zam geldiği için zam yapıyor. Ben de zamdan memnun değilim ama bu markaların suçu değil. Adam sana niye zararına satış yapsın

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 314 göst.
0 oy
3 cevap 119 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde eda (meftun) (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
28 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 159 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu