0 oy
1,244 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Benim ki uzun hikâye :D 

19 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Giyip de hic icine sinmeyen var kendi düğününden bisey anlamayan var olur mu :)
(110 puan) tarafından
Neden sinmedi ki  :(
tarafından
Hep bi kavga bi tartışma oldu aileler arasında. Bi de normal misafirler arasnda kavga cikti yigenime bicak cekildi fln.. Gerginlikten hic bsey anlamadm valla düğünden
(110 puan) tarafından
Kiyamam ya insanlar iste kendi öfkeleri olunca kimseyi gözleri gormiyo
-Reklam-
+1 oy
(4,995 puan) tarafından

Bende giyemedim bizim acil nikah olmuştu ama mahkemeye eşimin kuzenini verecektik iftira yüzünden Allahım böyle nasip etmiş gelinlik giyemedim ama ailem yanım da eşim yanım da oğlum gelecek mutluyum♡ Kızım olursa ama öleceğimi bilsem de ona gelinlik giydireceğim Rabbimin izini ile♡

+1 oy
(4,666 puan) tarafından

Bn giydim canim. Niye giyemedin 

+1 oy
(1,219 puan) tarafından

Kaçarak evlendim maddi durumları yoktu o zaman giymedim 

+1 oy
(2,849 puan) tarafından

İstediğim gelinliği giymedim hala hevesim var gelinliğe 

+1 oy
(59 puan) tarafından

Giydim de burnumdan getirdi eltim sagolsun cok acikti bilmem ne diye basimin etini yemisti ***** kadin :Dd

+1 oy
(1,379 puan) tarafından

İnanılmaz Lüzumsuz birşey düğün yapmak aileler istedi. Diye yaptık bize kalsa nikah ve eğlence yapacaktık 2 ama maşallah hepsini yapmış bulduk kendimizi insanlar eğleneçek. Diye 50 bin harcadık yani akıl karı değil birde üstüne yorgunluk kaldı. Bize 

0 oy
(6,360 puan) tarafından

Anlatmak istersen dinleriz canm ❤

tarafından
Yok ya boşver sayfalar yetmez :D
(6,360 puan) tarafından
Sen bilirsn canm❤❤
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Bi gelinlik begendim aldık geldik eve astım hergün giyip geri cıkardım acıktım o zaman gelinlikten memişler sırt fırlıyodu geline kim bakcak amaan diyodum ki bi kavga cıktı esim nisan atacam dedi baska bisey demedi ya kapanacan yada yok dedi tamam dedim gittim gelingimi geri degistirdim kapalı aldım kapandım oyle icimde kalmıstı ama yinede cok sukur bunada :)

(1,350 puan) tarafından
Bi dekolte nelere kadir :)
(2,172 puan) tarafından
Oyle valla :) yigidin malı ortada olur dedim de anlamadı :D
(1,350 puan) tarafından
Hahaah hic gulcegm yoktu kiz :Ddd
0 oy
(9 puan) tarafından

Var bennnnnn ama insanın içinde hep kaliyo biz kaçarak evlendik die giyemedim allah can sağlığı versin kızıma giydirecem inşallah:))

0 oy
(8,206 puan) tarafından

Ben ılk denediğim gelinliği kiraladım :) bindallımı da oyle bındallım acıktı gelınlıgım kapalı.İçime sindi gelinliğim ama eltilerime****z olmustum :/

0 oy
tarafından

Ben kaçarak ewlendim ama alswerise esim görumcem gttk ne begendysem aldilar istedgm gelinlgmi gydim herkesin1 tane aldgi seylerdn görumcem 3-4 tane aliyodu sagolsun⚘

0 oy
tarafından

ben giydm ama istedgmi giyemedm onun icin icimde ukte:)

0 oy
(6,136 puan) tarafından

Sende mi gitmedin?

0 oy
(3,695 puan) tarafından

Amaan bre.. Giydim de ne oldu tadını mı alabildim sanki :/

0 oy
(280 puan) tarafından

Nasıl yani canım 

0 oy
(6,136 puan) tarafından

Benimde istediğim herşey oldu eşimle ikimiz yaptık ama düğünum nisanım sözüm istediğim gibi olmadı. Hep müzikten yana vasattik hep hoporler patladı düğünümde de oğlan tarafı oynamadı neymiş erkek kadın karışıkmış oh canıma deysin biz oymadık 

0 oy
(929 puan) tarafından
Gelinlik giydim ama düğünüm istediğim gibi olmadı. Düğünden önceki gece kına gecesi yani eşimin babannesi öldü. Düğün günü cenazesi kalktı. Çoğu kişi cenazeye gitti bi kısmı düğün iptal oldu diye laf çıkmış ondan gelemedi he biz kendi kendimize eğlendik ama yani hayalimizdeki gibi olamadı 
0 oy
(208 puan) tarafından

Ben hiç birini giymedim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 105 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 537 göst.
2 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,051 göst.