0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Gecen ay ben kizima mevlut okunmuştum, annemin arkadasi benim tanidigim hoca var demisti, bizde guvendik kabul ettik. 3 hoca geldi ilahi de okudular gayet guzel oldu her sey. Bitince de sohbete başladılar. Neyse o da bitti yasli olan hoca tovbe ettiriyorum dedi dua okudu sonra da zorla elini opturdu ben el aldim dedi. O kadar garipti ki o an ki şaşkınlıkla kimse ne oldugunu anlamadi. Ben regl oldugum için opmedim ama bizim surda dergahimiz var oraya gel dedi. Neyse dun baska bi tanıdığımızın mevlutu vardi, yine karşılaştık.. onlar hocaydi, ayni seyi yaptilar ve istemedim baska bi kadin da istemedi, yani bu nedir ben tanımam etmem sen nasil tovbe ettirirsin yaptigin iyi niyetli olabilir fakat bunu ben istiyor muyum once bi sormasi gerekmez mi? Veya kendi öğrencilerine tanıdıklarina yaptir ama ilk defa geldigin bi ortama durduk yere ben el aldim elimi opun tovbenizi edin bu namazi da kilin demek ne kadar dogru? 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

1 cevap

0 oy
(8,589 puan) tarafından
Para aldı mı kuran okuması karşılığında 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 52 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Cigdem25 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Cigdem25 (59 puan) tarafından soruldu