0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (497 puan) tarafından
Kocam ise gitti sabah kaynanam cay yapmisti arada yapıyo bende kalkamıyorum kahvaltı hazırlamaya gece kızım uyutmuyor zaten kalkamıyorum neyse eşim 8 de eve geldi misafir vardı mutfakta oturuyoduk 10 da gittiler o arada eşime sordum ac misin yemek getiririm diye yok gitsinler yerim dedi neyse gittiler bende son kalan pilavı tabağa koydum tencereyi yıkadım pilav fazlaydı biraz sulu yemeğini de küçük tencerede biraz ısıttım oda fazla geldi kızdı bune böyle dolu dolu koyuyon nasıl yiyim az koy dedin de bende yiyebildigini ye  dedim kizdim biraz da  suratsız sen bana bisey koyma Allah belanı versin dedi aldı tabakları yemeği tencereye döktüm 2 kaşık biraktim içinde koydum önüne gittim gece sarılıyor sabah oldu konuşmaya calsiyo asla yüzüne bakmadım laf atiyo şakasına hiç konuşmadım konusmiycam da

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Acaba iş yerınde bır sorun olabılır mı
(497 puan) tarafından
Çok yorulmuştu zaten sinirliydi işten dolayı herhalde suratı düşüktü  yapı olarak da Bi anda parlar söner
(1,334 puan) tarafından
Valla işyerinde sorun var diye kadindan niye çıkarıyor bu erkekler hep böyle bacım erkekleri anlamaya çalışmayın üzülen biz oluyoruz
-Reklam-
0 oy
(2,965 puan) tarafından
Hem beddua ediyor hemde şakalaşıyır mu diyeydin belamı vermiş zaten 
(497 puan) tarafından
Dedim ben susmam öyle kes sesini senin gibi bela vermiş dedim zaten ahahahagay
(2,965 puan) tarafından
Neyse bırak kendi haline
(497 puan) tarafından
Öyle yapıyorum
0 oy
tarafından
Gereksiz bir tartışma kesin sinirliydi senden çıkardı dengesiz
(497 puan) tarafından
Aynen yorgun ve sinirliydi zaten
0 oy
tarafından
Sana değilde başka bişe kızmış sanki en baştan evdeki misafirlere felan kızmış olabilirmi
(497 puan) tarafından
Yok yengesi oluyo zaten öyle gelene gidene fazla şey yapmaz is yerinde sinirlenmiş gibiydi yorgundu birazda
0 oy
(7,167 puan) tarafından
Allah selamet versin bu erkeklere diyecek bir şey bulamıyorum güzelce bu çok olmuş birazını alır mısın demek varken  hayvann gibi davranmayı kendilerine layık görüyorlar .. 
(497 puan) tarafından
Aynenoyle hiç anlamıyorum hiç

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 515 göst.
19 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,849 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 246 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,578 puan) tarafından soruldu