0 oy
1,039 göst.
Diğer kategorisinde (836 puan) tarafından
Size iki gün önce gelen misafirimin anlattıklarını paylaşacam. Eşine adet kani iciriyormus yani bi çeşit büyü yapıyormuş. Buna mecburum başka çarem kalmadı dedi. E peki tuttu mu dedim? O büyüyü yaptığımda  her ne kadar vicdanen rahat deilsem de bi nebze de olsa eşim bana iyi davranıyor dedi. Inanç meselesi falan dedi. Şok oldum. O kadar şey yaşadım ki hala da yaşıyorum eski postlarima bakarsanız anlarsınız. Bunun doğru olduğuna inanıp bende günaha girmek istemiyorum. Bu da benim imtihanim diyip dua ediyorum.. Var mı sizinde bu tarz etraftan duyduğunuz hurafeler?

Lincleyecek olan gelmesin. Ben öyle bisi yapacam demiyorum. Kadının dedikleri beni çok etkiledi sadece. Ilk defa duydum çünkü..

42 Cevaplar

+1 oy
(3,853 puan) tarafından
Ilk defa duydum migdem bulandi iyrenc .ne olursa olsun oyle sey asla yapmam inanmamda .neden oyke bi iyrencliye ve gunaha gireyimki  bes gunluk dunya hayati icinmi peki baki olan  yerde bunun hesabini nasil verilir .Allah affetsin o kadink ne diyem 
(836 puan) tarafından
Nasıl bi çaresizlik içinde ki böyle bir yola başvurmuş. Bende tasvip etmedim ama herkesin kendi hayatı. Allahım herkese hidayet versin
(10,411 puan) tarafından
Kız 3 günlük dünyayı 5 gune çıkardın  jsjsjsjsj
(836 puan) tarafından
Aramizda 3 un 5 in lafi mı olur kiz :))
(10,411 puan) tarafından
Hadi senin hatırına 3un 5in hesabını yapmayalım 5 günlük Dünya diyelim jsjsjsjs
(836 puan) tarafından
Eyvallah bacıim :))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Idrari kanı duydum yakında pohu da duyucam az kaldı 
tarafından
Ahahhahahahhaa :Ddd
(6,516 puan) tarafından
Ahhahhaa ulann yaaaa nasıl güldüm
tarafından
Hshshshsh gerçekten öyle ama

Rabbim bizleri doğru yoldan ayırmasın
0 oy
(1,966 puan) tarafından
Daha once duymstum bende
(836 puan) tarafından
Hadi ya
(930 puan) tarafından
Ben ilk defa bu programda duydum
tarafından
Bende duymuştum kocasını kendine baglamak için yapıyorlarmış
0 oy
(7,578 puan) tarafından
Daha önce duymuştum iğrenç bir şey ve çok günah 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
İdrarını veren i biliyorum. Nasıl böyle bir günaha giriyorlar.Allah ıslah etsin:(
(2,571 puan) tarafından
Bizim güneydoğudada kocası iyi davranana idrarını vermiş diyolar.Ama adet kanı duymadim
(7,210 puan) tarafından
Kız sende yap kocana semosss jsjsjsjs
(2,571 puan) tarafından
Allah seni kahretmesin emos ajsjsjs
Kızımı uyandircam gülmekten :Ddd
(7,210 puan) tarafından
Hahaha jsjsjsj. Aman uyandırma kız
0 oy
tarafından
Daha neler duyacağız ay bu nedir :0 bunu yapana diyorum sen alınma Allah affetsin ne iğrençlik 
(836 puan) tarafından
Amin canım. Yok ben alınmadım zaten kuzum
0 oy
(6,194 puan) tarafından
Bunu daha önce de duydum ama bunun günahı o kadar büyük ki yani Hem vücudundan çıkan o pisliği eşine içirmiş oluyor hem de büyük çok büyük bir günah Allah hidayet versin
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Sidigini içiren bile var . Ama bilin ki büyü iyi yada kötü başlık altında asla kabul edilebilir bişey değildir . 3 ...2 ay etki eder sonra adamlar daha beter olur ortada ne yuva kalır ne bişey . Eşinin senin ictigin yada yediğin bir şeye birşeyler katması ne kadar sana bağlayabilir ki . Üstelik igrenc.... Muhabbet için bile dua varken neden saçma sapan büyüler 
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Canım böyle şeylere ümidini bağlama asla.dua et sürekli ama sürekli bizzat yaşayarak tecrübe ettim asla ve asla böyle şeylerle mutlu olmazsın çok sürse az sürse biter daha sonra hayatının bir çok yerinde musibetler olarak karşına çıkar çok tehlikelidir bu tür büyüler yollar.aklindan dahi geçirme yarabbim beni bu tür şeylere muhtaç etme sen baki olan son bana sen yardım edersin de ve ümidi asla kesme Allahtan.ben bizzat kendim tecrübe ettim 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Cok ama cok büyük günah
0 oy
tarafından
İğrenç ötesi... 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Çok kötü. Büyünün en kötü halı diye duymuştum. Büyü demek haşa haşa  Allah'a şirk koşmak demek nasıl bu hale gelinir. Ahh kınamayacam. Rabbim akıl fikir versin.
0 oy
(8,800 puan) tarafından
İlk defa duydum. Ama iğrenç bişi yav. Iyyy. 
0 oy
tarafından

Ayy yok artık midem bulandi :ermm: bana yapilmasini istemedigim bir seyi esime asla yapmam. O sekilde kendine baglasa ne olur baglamasa ne olur yani.

0 oy
(2,194 puan) tarafından
Canım linçlemek için yazmıyorum ama iğrenç birşey ya hemde çok günah birde öyle işlerle uğraşırken musallat birşey bulursa başına ben korkarım hemde ne bileyim eşimle ayrılsam bile içirmem öyle birşey sonuçta kendime yapilmasini istemediğim şeyi başkasına yapmam ve , mikrop, enfeksiyon birşey kapar o mikroplu kandan birde onun vicdan azabı var , günaha girmek var yapanın cesaretine birşey diyemicem ben cesaret edip birine içiremem içim içimi yer iğrenç bir şey bence
0 oy
tarafından
Şöyle söyleyeyim o kolay yolu seçmiş evet var ama çok kötü sonuçlar doğurur evladından yada eşi birini ölümüyle bile 

Benim sana tavsiyem canım günlük en az 100 defa ya Vedud 100 defa ya vacid çekerek dua et etkisi büyüktür ama sabırla 
0 oy
(3,658 puan) tarafından
Evet duydum bende bir kaç kez ama nefsine şeytana uyma Rabbimden en hayırlısını dile ona bırak 
0 oy
(7,538 puan) tarafından
Hurafe canım bi işe yaramaz inanıp boş yere günaha girme abdest al tesbih çek dua et en güzeli.
0 oy
(425 puan) tarafından
Daha önce çok duydum eltim de demişti bir komus ver o yapmış 
(836 puan) tarafından
Tutmuş mu peki ona da
(425 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ama bı kaç ay sonra oldu adam
0 oy
(7,910 puan) tarafından
İdrar dışkıi adet kanı birine icirenler kesinlikle dinden imandan çıkıyor kimden duyduysam dinden çıkartır derler

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,347 göst.
24 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 175 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Alisimm (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 413 göst.
0 oy
2 cevap 143 göst.
22 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu