0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından
Gülmeyi unuttuk gurbet şehirde benim gibi olan varmı

26 Cevaplar

0 oy
(3,653 puan) tarafından
Gurbetteyim ama iyiyim çok Şükür 
-Reklam-
0 oy
(17,633 puan) tarafından
Gurbette olan hiç kimse mutlu değil demiş neşet ertaş valla doğru demiş Allah yardmcınız olsun
0 oy
(1,366 puan) tarafından
Zevk almamak değil de eksik hissediyorum. Alışamıyorum 5 yıldır.
(13,824 puan) tarafından
Bu ben. Çok uzak değiliz ama işte öyle de olsa gün içinde gidip gelemeyince her yer uzak dört yıl bitti hala alışamadım çok eksiğim çok☹️
(1,366 puan) tarafından
Yarama tuz bastın sürekli dua ediyorum gurbetlik bitsin diye
(13,824 puan) tarafından
Ben de çok özeniyorum gün içinde işini gücünü bitirip annesine giden akşam evine dönenlere ya da ailesi gün içinde gelenlere ☹️ah ah bu gurbet bitmez bizim daha da uzaklara gideceği Z
(1,366 puan) tarafından
Neden nereye gideceksiniz
(13,824 puan) tarafından
Daha doğu görevimiz var
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ya varya bayılıyorum kendime eğer morelim bozuksa açarım hayrettinin Japonya'da makarna yemesini gülerim be . Gurbette olan tek ben değilim sonuçta daha olmadı evde duvara carpar gulerin
tarafından
Bende sana bayılıyorum kıııızzz ❤️❤️
(7,121 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(8,800 puan) tarafından
Ben de gurbetteyim maalesef iki senedir. Annem çoook uzakta. Allah sağlık huzur versin diyorum öyle avutuyorum kendimi. 
0 oy
(613 puan) tarafından
Ailem iyi olsun her gün seslerini duyayım.. Eşim ve çocuklarımla alıştım gurbete. Eksiklik hep var tabii. Ama yapacak bir şey yok Allah can sağlığı versin de gidilir gelinir..
(4,089 puan) tarafından
Bende de bu var. Annemın eksikliğini hissediyorum bazen zoruma gidiyor. Esım desem bı anne gibi şefkat gösterir merhametlidir ama ben annemi istiyorum :(( kayınvalıdem yanımda kalıyor bazen gorumcem gelir yada hasta olduğunda telas eder. Banada iyj davranır ama onları gorunce içim burklr:(((
(613 puan) tarafından
Anlıyorum canım bende kaç senelik evliyim 3 yaşında kızım var hamileyim. Geçen ayağım kaydı düştüm eşim.hemen koştu geldi ilgilendi ama ben ağladım annemi istedim çocuk gibi... Tabii ki çok zor ama Allah herkese can sağlığı versin en önce yapacak bir şey yok bizimde kaderimiz böyle
(4,089 puan) tarafından
Evet oyle malesef yapacak bisy yok Allah saglık versın ınsaallah
0 oy
tarafından
Bende gurbetin bu kadar zor olacagnı tahmin edememistim
0 oy
(8,722 puan) tarafından
Hangi şehirdesin ki
0 oy
(4,599 puan) tarafından
Gurbetteyim ailemle her gun gorusurum ama esim gorevde o daha zorluyor beni. Ben her zaman biraz uzak sehirde olmayi tercih etmisimdir 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Çok şükür iyiyim en azından sağlığımız yerinde sıkıntımız yok. 

Ama inan ki tüm gün evde durmaktan sağa yat sola yat sıkılıyorum dışarı çıksam tek yine sıkılıyorum. Şu an gebelikten dolayı pek çıkmak da istemiyorum yoruluyorum diye. Sağlıkla kızımın gelmesini bekliyoruz hayatımıza bambaşka bir renk olacağı kesin:)
0 oy
(352 puan) tarafından
Ben gurbette değilim ama ben de farklı sebeplerle hayatimdan zevk almıyorum...
0 oy
(163 puan) tarafından
Bende aynıyım...ne tat ne huzur nede neşe var hayatımda öyle yalnız öyle bitkinimki bu arada ben gerçekten yalnız bi insanım ailem var şükür ama eşimle aramız düzelmiyor annem ve babamlada konuşmuyor benimle ayrı sorunlar bi oğlum var o olmasa bi saniye bu hayata katlanmam sadece çocuğum için herşey...
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Bende gurbetteyim hemde öyle bir gurbet ama hiç birseyden zevk almıorum diemem cünkü bir aile kurdum ve onlar yanımda nerde olsamda onlarla yasıyıp suan ne yapıosam onları yapıcaktım. Aılemıde yılda 1 kez gıdıp görüyorum iyiler saglar buna şükrediyorum. Öbür türlüde evlatlarım saglıklı mutlu çok şükür bende hayatımı bir düzene kurdum yaşayıp gidiorum. Bence alışmayı kabullenmeyi dene. 
0 oy
(1,526 puan) tarafından
Bende gurbetteyim almanyada. Ama evlatlarim var yol arkadaslarim. Onlarla buyudum halen de onlarla buyuyorum..onlar olmasa cok sıkıcı olurdu eminimki ama sukur cok rahatim hersey ayagimin altinda. Bazen tr de olsam bu kadar rahat olur muydum diye dusunuyorum. Eksik yanlarimiz oluyo ailem turkiye de. Her istedigimde goremiyorum ama her gun goruntulu konusuyoruz. Eskiler gibi degiliz sukur
0 oy
(248 puan) tarafından
Ay ben ya walla çok sıkıldım çok pişmanım uzağa ewlendim diye 
0 oy
(13 puan) tarafından
Bi tek ben değilmişim sevindim buna 3 aydır alışamıyorum dedim ama 5 yıllık olanlar bile alışamamıs herhalde böyle devam edecek hiç alışmaya niyetim de yok zaten sıkıcı bir şehir hiç kimseyi de tanımıyorum hayat zaten zordu bir de gurbet eklendi 
0 oy
(403 puan) tarafından
Bende gurbetteyim komşum arkadaş hiçbir şey yok inan hayat zevkim yok
0 oy
tarafından
Rabbim huzur versin canım 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Benn:(((((( ağlayacam
0 oy
tarafından
17 yaşında okul için çıktım çıkış o çıkış. Başlarda zor geldi de alıştım artık canları sağ hepimiz huzurluyuz buna şükür

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 187 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 295 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,943 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hasretis61 (833 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 273 göst.