0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Bebek için 

1 adet kalın battaniye

1 adet ince battaniye

5 adet alt üst takım (şapka,eldiven, çorap, zıbın)

1 paket ıslak mendil

5 adet ağız mendili

Pişik kremi

Biberon

Emzik

Bebek bezi

Müslin bez 

Başka koymam gereken bir şey var mı?

6 Cevaplar

0 oy
(9,742 puan) tarafından
Yeterli bence. Bide istersen kucuk bi carsaf alabilirsin kuvet gibi biseye koyuyolar ya onun icine sermeye. Bide alt acma
(12 puan) tarafından
Evet mantıklı teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(8,313 puan) tarafından
Beklim surda
0 oy
(1,762 puan) tarafından
Emzik ve biberon anlayamadım hastane cantasina konmayacak tek şeydir hadi biberon belki bir ihtimal özelde doğum yaptım ebe liste verdi emzik ve biberon yazmiyordu kaç uzman doktora çıktım kbb dahil emzik emiyor mu diye sordu hayır dedim emmemesi lazım zaten saglik li değil dedi hastanede ki bessige yazmak için ince pamuklu battaniye olabilir..
(12 puan) tarafından
İlk gebeliğim olduğu için koydum lazım olur belki diye. Ayrıca herkesin özele gitme imkanı olmuyor maalesef özel liste alıp ona göre hazırlık yapalım. Bende internetten gördüğüm kadarıyla kendimce düzenleme yapıyorum. Eksiklerim varsa burdan öğrenmeye çalışıyorum
(1,762 puan) tarafından
Adaşiz bence gerek yok emzige emzirmeye odaklanın gerek varmi sizce? tabi kendiniz daha iyi bilirsiniz bebeğe yelek alın yanınıza kendinize soğuk oluyor birde ayağınıza patik
(12 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim ters cevap vermedim yanlış anlamayın. İlk gebeliğim çevremde yeni doğum yapan yok sorsam. İnternetten ordan burdan öğrendiklerimi yazdım sadece
(1,762 puan) tarafından
Öyle düşünmeyin yanlış anlamadım
 İnanın bende panik tim doktora sordum hatta hastane çantası oluyor mus ne hazırlamak gerekiyor diye ben sen sağlığı ol  sağlıklı dünyayla getireyim bebeği çarşafa sarar veririm dedi  aslında haklı sonra ebesi verdi listeyi o yüzden biraz rahat olmak lazım ben bunu anladim doğumumda Allah kolaylık veriyor
(12 puan) tarafından
Evet önceliğimiz her zaman bebeklerimizin sağlıklı dünyaya gelmesi
0 oy
(87 puan) tarafından
Ben anne yani diye geçiyor ya elle taşımalı reflu yatağı gibi onu da almıştım ortadiki beşiğinin içine koydum bide kendin biseyler koymamış sin galiba onlarda tarak kessinlikle ben unuttum papaz gibi 
(12 puan) tarafından
Kendim için daha alacaklarım var o yüzden yazmadım
0 oy
(2,793 puan) tarafından
Bence yeterli zaten bisey lazım olursa eşin vs gelecek yanına getirir 
(12 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Alt açma bezi de alırsan tamam gibi canım sağlıkla gelsin 
(12 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim Rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 238 göst.
0 oy
3 cevap 50 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ozlmugur (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 57 göst.
27 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde kubra38 (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.

374,668 soru

11,206,814 cevap

34,510 kullanıcı

...