0 oy
159 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (2,212 puan) tarafından

En son gittiiğimde bekardım içeri girmek bi dert çıkmak ayrı bi dertti. Ama haftasonuydu galiba.

Ama artık diyorum belki eskisi gibi popüler değildir, hem haftaiçi daha tenha olabilir.

Sizce gidilir mi? Giden var mı? :D Tüyap

9 Cevaplar

0 oy
(8,583 puan) tarafından
Sakın ha cnm çok kalabalık oluyor cocukla zorlanirsin gerçekten 
(2,212 puan) tarafından
Hala mı kalabalık ya. En son 5 yıl önce gittim. Çok zordu ama dedim belki insanlar artık kitaptan falan vazgeçmiştir(:
(8,583 puan) tarafından
Geçen sene 4 yaş ogtencimle gittim çok.kalabalikti girmesi ayrı çıkması ayrı içeri çok kalabalık ve havasizdi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yanında biriyle git bebeğe dışarda o kişi baksın 
(2,212 puan) tarafından
Kız en son gidişte 5yıl önce yani binaya varana kadar çok uzun insan yığını vardı. Yine öyleyse zor olur ama:/
0 oy
(14,804 puan) tarafından
Giderim ama her gordugu çocuk kitabını ister diye korkuyorum. 
(2,212 puan) tarafından
Çok aşırı kalabalıktır içeri girene kadar telef oluruz diye korkuyorum biraz ben de:D
(14,804 puan) tarafından
Yani İstanbul'da aşırı kalabalık olabilir tabi Onu bilemem.
0 oy
tarafından
Biz gittik kuzum ☺️ 1 yaşında şimdi 11 aylıktı gittigimde .Kalabalıktı ama bebek arabasiyla girdim sorun yaşamadım☺️❤️
(2,651 puan) tarafından
Benim bebeğim hiç durmadı ya maşallah seninkine canın seneye durur inşallah rahat rahat gezerim :)
(2,212 puan) tarafından
Nereye gitmiştiniz? Burda Beylikdüzü tüyap var çok kalabalıktı. Şimdilerde nasıl bilmiyorum. Hala öyle değildir inşallah. Ben en iyisi fuar haberi falan bulup izleyeyim insan ne kadar bakayım:)
(2,651 puan) tarafından
Ben Ankara da oturuyorum ekimdeydi burda fuar her sene gideriz eşimle biz :)
tarafından
Biz Antalya campiramite gittik yazın ☺️❤️
0 oy
(2,651 puan) tarafından
12aylıkken gittim ağladı durmadı seneye tekrar deniycem şansımı büyükmüş sesini durur belki
0 oy
(965 puan) tarafından
Kız hafta sonu da icide Tüyap da fuar kalabalık olur ya,hangi gün fuar hafta içi ona göre erken çıkalım işlerim var hafta içi heo
0 oy
(14,003 puan) tarafından
Tüyap her zaman kalabalık ya ben hafta içi de gittim hep kalabalık bana bile havasız bunaltıcı geliyor oğlum 2bucuk yaşında onunla gitsem neler olur düşünmek istemiyorum :D 
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Tüyap a aslaaaaaa çocukla gidilmezzzzzz pişman olursun :D bebekken gideydinya bebek arabasında dururdu en azından kocaman olmuş :D

0 oy
(2,705 puan) tarafından
Ay kalabalık oluyo yaa cocuk durmaz kalabalıkta zannetmem ben bıle gittime pişman olmştum hıcbısı anlamamıştım bıraz büyümesını bekle:)))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 161 göst.
19 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yagmurarli (849 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 378 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 197 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,740 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 206 göst.
21 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,004 soru

11,282,755 cevap

34,686 kullanıcı