0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (139 puan) tarafından
İlk hamileliğim bu sabah kahvaltı hazırlıyordum bi anda ıslandım kan zannetim pijamamı elledim hafif akışkan bi suydu, ağrım sızım yok ama neden öyle oldu ki, sıcak bi suydu pijamam ıslandı yani, ve sabahtandır bebeğim tekme atıyor, bide afedersiniz 1 saat öncesinde ilşki olmuştu ve çok zorlanmıştım bi ilgisi varmı lütfen yardımcı olun 

8 Cevaplar

0 oy
(439 puan) tarafından
İçine sperm aktiysa o akmistr
(139 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Eğer suysa normal değil bı doktora görün bence. Pijama ıslatacak kadar akıntı olmaz
(1,311 puan) tarafından
Canım ultrasonla bakmaya müsade et şu eksilirse belli oluyor zaten. Bende camasirim ıslandı diye gitmiştim. Alttan bakmak istedi müsade etmedim. Ultrasonla baktı suyu iyi dedi geldim eve
(139 puan) tarafından
Geldim alttan muane etmwk zorundayız bebeğin için desiler mecbur izîn verdim, yarına kadar kal dedi ped takibi yapıyorlar bklm inşallah bişey olmaz, çok korkuyorum dua edin lütfen
(1,311 puan) tarafından
İnşallah su değildir canım geçmiş olsun
(139 puan) tarafından
Yok çok şükür bebeğin suyu değilmiş :)
(1,311 puan) tarafından
Şükürler olsun
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Doktora görünmen lazm cnm  iltihap falan olabikir mi
(139 puan) tarafından
Geldim ped takibi yapıyorlar yarına kadar burdayım dua edin lütfen
(4,859 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun cnm
(139 puan) tarafından
Aminn çok teşekkür ederim
0 oy
(532 puan) tarafından
Suyunda gelmiş olabilir . Mutlaka doktora gitmen gerekir herzaman ağrın sancin olcak diye bişey yok.  Bence hemen bı gidin gorunun
(139 puan) tarafından
Geldim canım yarına kadar kal dedi ped takibi yapıyorlar yarına kadar burdayım dua edin lütfen
(532 puan) tarafından
Allah şifa versin insallah bebeğin sağlıklıdır . Bütün dualarım seninle Allah'a emanet olun.
(139 puan) tarafından
Ultrasonda baktı bebek gayet iyi dedi çok şükür, ama yinede korkuyorum, Aminn Allah razı olsun teşekkürler canım
(532 puan) tarafından
Eğer su azalsa falan söylerdi doktorunuz ama
(139 puan) tarafından
Aynn suyu falan gayet iyi çok şükür evime geldim
0 oy
(811 puan) tarafından
Arkadaşım böyle birşeyi söylemediği için erken doğum yaptı hemen doktora gidin canım korkma iyice tetiklemesin ama kesinlikle ve kesinlikle Dr git hemde hemen 
(811 puan) tarafından
Aklım sende kalmıştı geçmiş olsun canım rabbim şifalar versin Aminn ❤️
(139 puan) tarafından
Aminn çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun :))
(811 puan) tarafından
Nasıl oldun canım iyimi bebek geldin mi evine iyi misiniz
(139 puan) tarafından
Çok şükür ikimizde iyiyiz :) evime geldim
(811 puan) tarafından
İyi Çok şükür Allah sağ sağlim kucağınıza almayı nasip etsin Aminn ❤️ geçmiş olsun canım
0 oy
tarafından
İlişkiden olur ve normaldir sol tarafına yat bir paral iç ve bidaha ilişkiye girme bol bol su iç 
tarafından
Ha bu arada daha önce benim başıma geldi ve ultrasyondan baktılar rahim incelmesi olabilir dediler ve ondan sonra Altan muane diyincek çıktım imzamı atım bırakmadım vala ne yapim
(139 puan) tarafından
Bende yok dedim ama dedi belki suyun bitmiştir, bebeğim için korktum izin verdim, yarına kadar kal dedi ped takibi yapıyorlar yarına kadar burdayım dua edin lütfen
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Mutlaka doktora git normal degil suyun cok azaldiysa bebek tehlikeye girer taze sikılmis havuc suyu iç azcik zeytinyagi koy suyuna mutlaka bakilmali 
(139 puan) tarafından
Geldim canım
(7,193 puan) tarafından
Varmi sıkıntı ne dedi
(139 puan) tarafından
Yok çok şükür herşey yolunda eve geldim şimdi
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Akıntıda olabiliyor benim ki bi anda akıyor bende hemen çiş kan sanıyordum alıştım
(139 puan) tarafından
Çok korkuyorum ya bide tekim, ilk gebelik bide korktum, yarına kadar kal dedi ped takibi yapıyorlar yarına kadar burdayım dua edin lütfen

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 165 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 181 göst.
17 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 373 göst.
26 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azra ebecik (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 207 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu

377,222 soru

11,288,983 cevap

34,698 kullanıcı

...