0 oy
1,022 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Üç tane bekar teyzem var İstanbul'da tekstilde çalışıyorlar 37yasinda olanı yarım saat önce eşimle sinema izliyoduk görüntülü aradı ışığı açtım iş yerinde hala yanında iki arkadaşı oturuyo napiyosun dedi film izliyoruz dedim çok hızlı yaşıyorsun hayatı dedi nasıl yani dedim arkadaşlarına diyo bakın bu gördüğünüz yeğenim oluyo 18yasinda evlendi iki çocuk yaptı sonra boşandı yine evlendi şimdide karnı burnunda öbürünün çocuğunu taşıyor dedi gülmeye başladı böyle dalgacı bı ses tonuyla anlatiyo arkadaşlarına arkdslarndan bitanesi hayat bu dedi kaderi böyleymiş ins bundan sonra mutlu olur dedi ins ins diyo bundanda iki tane yapıp bosanmasinda eşim kapat telefonu dedi kapattım engelle bunu dedi bidaha aramasın bune biçim teyze dedi resmen seninle dalga gecmek için aramış engelledim bende boğazım düğümlendi cevap veremedim laflarına içimde kaldı insanlar başkalarının hayatına karışıp soylenicegine neden dönüp kendi hayatlarına bakıp mutevazice yasiyamiyolar ya insanların kalbi neden bu kadar kararıyor başkaları için 

25 Cevaplar

+2 oy
(341 puan) tarafından
Ay bunu düşman dese cok gormezsin insana ne geliyosa can ciger sandığından geliyo dusman bile demez haddim degil kader der kimin ne olacagi belli olmaz der susar yeminle agzim acik kaldi 
tarafından
Anneme söyledim oda akşam köydeki teyzelerimi davet etmiş onada demişler hepimiz zor kocalarla baş ediyoruz ömrümüz dayakla zorlukla geçti hangimiz kocamizi bosayip baba evine döndük ikinci kez evlendik kızın dayanamadı zorluğa bilmem ne sinir etmişler Onuda Allah böyle teyze düşmanıma vermesin ya
(341 puan) tarafından
Cok marifetmis gibi dayak yedklerine ovunuuyolar hayret gercekten ooo kendilerine o hayati layik gormuslerse o onlarin sorunu
Sen uzulme cnm ayağının uzerinde durup yeniden hayata baslamak herkesin harci degil kendileri yapaamadigi icin seni icten ice kiskaniyolar Rabbim yuvani mutlu huzurlu kilsin insAllah
tarafından
Saol kuzum Allah razi olsun dediğin gibi kızının yedigi dayakla düşürdüğü iki çocukla övünüyor kızım bunları yaşadı yinede kocasını bırakmadı diyo bakamadik ona çocuklarına diyemiyor
(341 puan) tarafından
Yani bu zihniyetler devam ettgi surece ülkemizde kadin cinayeti bitmez Allah korusun kizini kocasi öldürse gelinlikle girdi kefenle cikti diye ovunurler kizlarini insan gibi gormuyolar uzuldum o kizin adina 21 yy  da ortacag karanligindan kalma zihniyetlerin olmasi hrm hayret verici hem cok üzücü
(14,939 puan) tarafından
Teyzemler de büyük konuşmuş. Kendi başlarına geldiği zaman anlarlar
-Reklam-
+1 oy
(6,760 puan) tarafından
Teyze ben bu yaşta 2 koca eskittim 3 bebe yaptım sen o yaşta hiç birini yapamadım bi de böyle düşün oh iyiki yapmışım bal yavrularim aslan kocam der gider kocamı bi öper onlara gösterirdim o da ona yeterdi 
tarafından
O ztn eşimin her hafta aldığı hediyeleri paylaşıyorum bana bu kdr değer vermesi kudurtuyo onları ne yaparım da akşam akşam kinimi kusarim diye aramış eşimin daha önce onunla konusmuslugu olsa dalardi tlfona da iyi durdu
(6,760 puan) tarafından
Helal olsun enişteye valla ana melekte olsa el oğlunun yanında insan yeğenini geçmişiyle yargılar mi terbiyesiz eşinin aklına dusuruyo işte adam kabu etmiş evlenmiş bi kavga etseniz teyzen bile bilye dedi diye lafını yapmayacağı ne malum benimde kuzenlerim var 2inci evliliğini yapan asle eşlerinin yanında o konuyu açmam hatta hiç açmam
tarafından
Eşimin yanında eski kocamdan bahsetmesi yanlış zaten bide bunu dalga geçer gibi etrafindakilere anlatıyor eşim dedi bu teyze filan değil düşmanın sana azıcık değer veriyor olsaydı benim yanımda seni böyle küçük düşürmeye calismazdi bidaha ağzını açmasına müsade etme 38yasina gelmiş kocasizliktan kudurmuş kinini sana bosaltiyo dedi
(6,760 puan) tarafından
Ağzına sağlık helal olsun
0 oy
(613 puan) tarafından
Bos insanmış benim esimde olsa asla konuşmama izin vermezdi
tarafından
Eşim çok sinirlendi böyle teyzemi olur be resmen arkdslarinin yanında yeğenini gecmisinden vurmak için aramış
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Senin yerinde olsam bidaha asla konusmazdm
tarafından
Aynen bidaha hiç konusmicam engelledm heryerden neymiş ben küçükken ona senden önce evlencem demisim kızlarında senin gibi hemen kaçar kocaya diyo
0 oy
(1,405 puan) tarafından
teyzene yazık.  eşin haklı. takma. 
0 oy
(2,385 puan) tarafından

Tekstilde çalışmak mı matahmış yoksa evde kalmak mı :D 

tarafından
38yasina gelmiş hergun saat 10na kdr tekstilde çalışıyor ama sorsan dünyanın en matrah iş kadını havasında
(2,385 puan) tarafından
Peehhy boşver canımmm sen eşinle mutluysan salla gitsin engel at geç
tarafından
İnsanın canını sıkan ne geliyosa hep akrabadan geliyo akraba niye varsa hayatta
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Bu nasıl teyzeymis konuşma muhattap olma kendi hayatına baksın 
tarafından
Aynen benim bildiğim teyze anne yarısı derler benimkiler tahta kurusu gibi
0 oy
tarafından
Allah'ın adaleti hiç şaşmaz canım böyle konuşanlar er yada geç bir gün daha beterini yaşayıp rezil oluyorlar sen sıkma canını ❤️
tarafından
Daha düne kadar boşandım diye boş boş konuşan büyük teyzemde kızı iki haftada nişan attı öbür teyzem kızı ikizlere hamileyken kocası dövdü babasının kapısına attı kızını o kocaya geri yolladı bizde boşama olmaz diyolar yaptıkları rezilliklerle gurur duyuyolar kinlerinide böyle kusuyolar
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Her teyze teyze olsa keske
0 oy
(594 puan) tarafından
Benim eşim de teyzesini engelledi ilk sen değilsin cnm pişman olma oda senin teyzen gibi çatal dilli
tarafından
Onun ağzının payını veremedim içime yumruk gibi oturdu
(760 puan) tarafından
Valla cnm teli yuzune kapatıp engellemekle en buyuk payı vermıssn bence
tarafından
Bı kahkahası vardı arkdslarina anlatirken sirk maymunu gibi ağzının ortasına patlatmak lazimdi
0 oy
(439 puan) tarafından
Zamanda bnm de teyzem oğluma dengesiz laf etti 3 sene konuşmadım 
0 oy
(636 puan) tarafından
Yok artık ya bidaha konuşma o kadınla 
tarafından
Bidaha hiç konuşmayı düşünmüyorum
0 oy
(3,809 puan) tarafından
Ayy düiman mı dost mu belli değil. Eaün gene iyi durmus valla benmki olsa benden önce atlardı. Bi daha görüşme bence haat bu kımın baısna ne gelir bılinmez
0 oy
(480 puan) tarafından
Hayvana ****** olcan sende diyecektin ki Hee teyze gecenin bir vakti senin kuyruğunu kaldıran olmamış için fokur fokur kaynıyor hadi canim Allah versin hadi diyip kapatcan 
0 oy
tarafından
Bas engeli geç. 
0 oy
(103 puan) tarafından
aaaaa aaaa oyle teyzeyi yirtarim agzini yuzunu agzin yokmuydu rezil etseydin ya
0 oy
(7,903 puan) tarafından
Vala ben olsam onu rezil eder yüzune kapatirdim ben öyle yaomasaydim eşim benden alır rezil ederdi siz yune iyisniz ama bence bir daha konuşma ne biçim insan o öyle 
tarafından
Bidaha konusmam ztn soylicegim bütün kelimeler düğümlendi boğazımda
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Bu ne terbiyesizlik ya yazık. Sen üzme canım kendini, eminim içten içe senin yuva kurmanı kıskanıyordur. Boşversene sen kendi yuvana, mutluluğuna bak. Yargılamak isteyen insanla ugrasilmaz
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Kıskançlıktan bi tarafları kalkmış teyzenin. Yerinde olsam öyle benzetirdim ki. Bazen insanlara işte böyle alay edebilme cesaretini biz veriyoruz. 
tarafından
Normalde hiç aramaz konusmayiz nereden estide aradı öyle konuşma haddinde bulundu anlamadim
(3,257 puan) tarafından
Vardır bi hinliği yerinde olsam bütün o konuşan teyzelerimi engellerim. Teyze dediğin ana yarısı olur benimde yeğenlerim var istemem ki hiç biri eşi ile sorun yaşasın da dayak yesin katlansın. Seninkiler şeytanın arka bacağını tutmuş. Sahip çıkamadıkları evlatlarının evlilikleriyle övünüyorlar. Bosver bosver bunun üzerine çok şey denir. Sen sil gitsin telefonundan hayatından heryerden sil
0 oy
(552 puan) tarafından
Konu aynı değil ama benimde teyzem bende 3 senedir engelli zamanında sadece eleştirmek dalga  geçmek ara bozmak için arardı eşim engellettirdi çok da iyi oldu

Tabi başka numaradan arayıp hic bir şey olmamış gibi davranmaya devam ediyor bazen 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,411 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 411 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 271 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,085 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 722 göst.
30 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma1632 (114 puan) tarafından soruldu

377,809 soru

11,308,032 cevap

34,738 kullanıcı

...