+1 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Konu başlığının saçmalığına aldırmayın kadınlar :) sizce ikili ilişkilerde her şeyi alttan alan her şeye gözü kapalı tamam diyen her işini kendi gören kadınlar mı daha el üstünde tutuluyor yoksa tam bir piremses olup işine gelmeyen en ufak bir olayda kocaya dünyayı dar edenler mi daha kıymetli oluyor ? Böyle bir Konu açmak istedim sizin görüşler nedir ?

26 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çirkef olacaksın burnun havada olacak herkese mesafeyi şak diye koyacaksın bak bakalım senden kıymetlisi oluyor mu :D
(18 puan) tarafından
Öylelerinden uzak tutsun Allah
tarafından
Mesudecim eş için mi söyledik bunu, çevreye diyoruz, Kemal'im yapmaz a getirme kız olayı :D
(2,537 puan) tarafından
Eşim de yapmaz. Kayinveme karşı da öyleyim 4 eltiyiz tek kayınvalidem değil eşimin bütün ailesi çok sever beni. Hatta eşime en iyisi sana düştü derler. Hiç de çirkef değilim.
tarafından
İstisnalar kaideyi bozmaz, kız eşi karistirmiyoruz
(2,537 puan) tarafından
Biraz da aile yapısıyla alâkalı. Mesela eşimin ailesi namazlı sessiz kavga gürültü sevmeyen bir aile olduğu için seviliyorum. Trakyalı eltim var görümcelerim ve kayınvalidem o arayınca açmaya korkuyoruz diyorlar :D
-Reklam-
+1 oy
(25,225 puan) tarafından
Oldugum gibiyim kıymetim bilinir çok şükür :) 
(7,043 puan) tarafından
Selonun kocasınada bloklasıyoruz ondandır jsjsjsjsjs
(25,225 puan) tarafından
Ahahah o ne demek kız :D
tarafından
O ne giii ajsjddjf oooy oy
(25,225 puan) tarafından
Sen dert etme biz her türlü uyumlu ve iyiyiz buradakiler de hakkettiği lafı görüyor:D
(7,043 puan) tarafından
Bloklasiyorsunuz diyor ya ondan dedim kız ☺️
+1 oy
tarafından
Kendi degerini bilene herkes deger verir.
(18 puan) tarafından
Ah ah tam öyle olmuyor sanki o işler
tarafından
Evlendigin insan cok onemli canim ne otesi ne berisi her zaman her sey kadinda bitmiyor dedigin gibi oyle olmuyor her zaman deger bilmek isteyen insana hicbir sey yapmana gerek yok kiymet bilmeyenee ne yapsan bos
(18 puan) tarafından
Bazen de işte zorlamayla kafasına bişeyleri dank ettirebiliyoruz
0 oy
(12,499 puan) tarafından

Kocana bağlı Kocan değer bilen biriyse kraliçe yapar Hic birbsey yapmasan da 

Esktara bir şey yapmam ama Allah arzı olsun kocamdan değer bilen biri 
(18 puan) tarafından
Maşallah Allah bozmasın. Benim eşimde 3. Kişiler müdahale olmasa çok iyidir ama ben akıllı uslu durdukça 3.kişiler fazla yer kaplıyor hayatımızda o sebepten biraz çirkefliğe kaçıyorum böyle daha iyiyim:)
(12,499 puan) tarafından
3 cu kişileri hayatınıza dahil ettirmemeli
(18 puan) tarafından
O kafada olsa eşim bizden mutlusu olmayacak zaten
0 oy
(15,820 puan) tarafından
Saygılı olann diyeyimmm❤️☺️☺️Yoksa adamlar dünyayı dar edendende bikiyor dünya guzelindende saygın bitmediyse herşey dahada güzel oluyor bin şükür tabi sevgisizde olmuyor ama 
(18 puan) tarafından
Vallahi saygılı olup sesini çıkarmayınca da yeri geliyo eş dışında büyükler senin adına karar veriyo bende biraz çirkefliğe kaçıyorum artık. Böyle daha mutluyum :)
(15,820 puan) tarafından
Herkesin anladığı dil farklı demekki canimm sizinkiler oyleden anliyorsa devammm☺️Ezilip buzulmekten iyidirr bizdede Saygı ön planda eşimde bende büyüklerde karismazlar saolsunlar
(18 puan) tarafından
Canım büyükler. Bizimkilere de tam tersi davranacaksın ki akıllansınlar
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ne dünyayı dar ederim ne kendimi köle ederim beni seven böyle sevecek bir zahmet. Kıymetleyim eşimin gözünde bunu biliyorum kıymetli olmasaydım da sırf bu yüzden çabalamazdım 
(18 puan) tarafından
Maşallah Allah bozmasın.
(3,230 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin
0 oy
(2,605 puan) tarafından
Kendine değer veren insana kimse kolay kolay zarar veremez. Burda kıstas kendine kıymet ver dünyanın yükünu tek başına omuzlamak zorunda değilsin herşeyi paylaşacağız paylaşilmiyorsa yük iki taraftan birine biniyor buda çok kıymetli olmuyor kader kısmet bazende. Çektirmek filan değil karşılıklı samimiyet önemli duyguların samimiyeti varsa kötülüğe gerek yok. 
(18 puan) tarafından
Ben eşim dahil kimseye minnet etmem böyle yanlış bir huyum var maalesef bu da rahatlığa alıştırıyor karşındakini.
(2,605 puan) tarafından
Bende sevmem minneti ağız bukmeyi. Ama hayatta briseyleri paylaşmaya anlatmaya karşılıklı fedakarlığa ihtiyacımız var dediğim gibi samimiyeti görmek onemli karşındaki bunu kullanacaksa kendini koruman doğal birsey
(18 puan) tarafından
Doğru diyorsunuz. Bizbize gayet iyiyiz aslında ama 3.kişileri hayatımıza çok müdahale eden bir eş olunca ayarım kaçıyor bazen
(2,605 puan) tarafından
3.kisi hastalığı çoğunluk erkeklerde var kadınlarda da var ama erkeklerde çoğunluk. Bu konu zor aşilan bı konu çünkü genelse kişiliklerinden oluyor. Umarım asarsiniz
0 oy
(770 puan) tarafından
Hiç bi iş bilmeyen para tutmayan eşinin halinden anlamayan  herşekilde el üstünde tutuluyor bana göre tabi katılan olurmu bilmem
(18 puan) tarafından
Kesinlikle sizinle aynı fikirdeyim :)
0 oy
(11,094 puan) tarafından

Ağzına ettiğinde daha kiymetlisin 4 senedir çok güzel öğretti bana totosunu çok kaldırmışım  :angry:

(18 puan) tarafından
3 senede de ben öğrendim. Zor oluyor ama değişiyorum inanın böyle daha mutluyum.
(11,094 puan) tarafından
Ben söyleye söyleye dilimde tüy bitti yok anlamiyor ama 3 gündür yüzüne bakmıyorum artık keyfi bilir
0 oy
(7,123 puan) tarafından
Eş... İki tarafın birbiriyle fikir alışverişinde bulunmasidir . Anlasabilmei iletişimle sağlanır . İnsanlar ben onu degistirirm evlenince ) kafasıyla evlenince bir karekter daha baskın oluyor bu ya erkek ya kadın . Ama birinden birinin ömrü eriyip bitiyor sağlıksız evlilik yada boşanmalar oluyor . 

Yerine göre susarım yerine göre tartisirim genelde konuşup anlasmaktan yanayım o bana anlatır ben ona ortak yol bulunur böylece inatlaşma trip küsme gibi şeyler ortdaan kalkar 
(18 puan) tarafından
Maşallah iki tarafın bu bilinçle olması çok güzel Allah bozmasın inşallah
(7,123 puan) tarafından
Amin canım ... Birazda zaafları ve kalp damarları varya duygusallik onları. Da cozersen daha kolay oluyor anlasabilmei
0 oy
(2,830 puan) tarafından
Susmayacaksın ama çirkeflik de degil de fikrini söyleceksin. Icinden gelmedigi halde birseylere evet dedikce sen yipraniyorsun ama yaptigin da görülmüyor. Bir de bence yatak odasina dikkat etmek gerekiyor erkekler icin onemli gerckten
(18 puan) tarafından
Farklı bir yaklaşımda bulunmuşsunuz ama çok çok haklısınız.
0 oy
tarafından
Karşındaki haysiyeti olmayan biriyse ne yaparsan yap kıyamet bilmez
(18 puan) tarafından
Allah öylelerinden uzak tutsun bizleri inşallah
0 oy
(225 puan) tarafından
Tabi iki söyle benim eşim hep benim dediğimi yapardı tabi aile olayları çok olunca iyi olmafi sma ben artık susmadın asla baktım sustukça iyi olmuyor herkes kendi bildiğini yapıyor şimdi  iş değişti artık sessiz kalmıyorum ve hersey daha iyi oluyor bence
(18 puan) tarafından
Her işi mahveden bu 3.kişiler aileler zaten bende bu taktiği izliyorum ve inanın daha iyi hissediyorum
(225 puan) tarafından
Ben varya bıktım usandım artık böyle kafayı yiyecek durumdaydim aman laf etmesinler aman söz etmesinler ama şimdi işler değişti yeter valla banane uzukurlerse üzülsunler ben eşimle eşimle kötü olacagima onlarla olayım daha iyi
0 oy
(3,501 puan) tarafından
Bence bu kadınla alakalı değil erkekle alakalı bı durum ne yaparsan yap nasıl davranirsan davran değer vermeyen bırine denk gelirsen hersey boş oluyor 
(18 puan) tarafından
Öylelerinden uzak tutsun Allahım
0 oy
(1,405 puan) tarafından
bence o tamamen erkeğe bağlı. 
(18 puan) tarafından
Vallahi tam öyle mi bilmiyorum ama ben zamanında her şeye tamam diyen sesimi çıkarmayan biriydim ve bunu eşimin ailesi çok güzel kullandı eşiminde sesi çıkmıyordu tabi. Sonra dedim kendine gel kişiliğini kaybetme ve şu an da tam tersine döndü ve herkesin zoruna gidiyor herkes eşimi sıkıştırıyor bende dahil o kadar umurumda değil ki :) böyle daha mutluyum bilmiyorum bu erkeğe bağlı mı oluyor
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Elhamdüllilah eşim degerimi bilir ki hak ettiğimi de düşünürüm . Ama yakınımda evlat olsa sevılmıcek 3 ögün aç bıraksanda terbıye olmucak 2 kadın biliyorum el ustunde tutuluyor:) oda onların sansları çünkü o adamların karakteri öyle

(18 puan) tarafından
Maşallah nazar değmesin birlikteliğinize.  Bence bu el üstüne tutulmak için davranış şeklinin de bir ölçüsü olmalı:)
0 oy
(2,651 puan) tarafından
2sindende biraz var aslında bende hem cazgır hem premses :D :D  bilir ama kıymetimi sağolsun eşim karşılıklı tabi 
(18 puan) tarafından
Maşallah nazar değmesin. Ölçülü olmak şartıyla ikisi de lazım gibi :)
(2,651 puan) tarafından
Aynen dozu kaçınca olmuyo illa kavga çıkar zaten :)
0 oy
tarafından
Ya canım insan oğlu maalesef aç gözlüdür biraz değer verip ilgi gösterdin mi biraz alttan aldın mı biraz idareci oldun mu iyi niyetli oldun mu sustun mu hep fazlasini isterler buda sizi ezik hale getirir nasıl değeriniz olur size söyleyeyim önce kendine saygın olacak ki etrafında ki insanlar da sana saygı duysun önce kendini seveceksinki etrafında ki insanlar seni sevsin çok fedakar olup kendinden çok verirsen artık kendine saygın kalmamıştır karşında ki insanda bunu çok güzel kullanır genellikle doğası gereği kadınlar daha fedakar alttan alan kısım o yüzden CANIMMMMM hemcinslerimm önce kendinize saygınız olsun kendinize bakın yiyin için gezin istedilerinizi dile getirin kimse için kendinizi öldürmeyin kimse vazgeçilmez ve sizden önemli değil iştemediginiz şeyleri dile getirin ve asla yapmayın o zaman bakın nasıl değerli oluyorsunuz ❤️❤️❤️❤️
(18 puan) tarafından
İlk 4 satır 1 sene önceki ben resmen. Şimdi kendime oln saygımı geri kazanmak için biraz fazla efor sarfediyorum. Bu da kime nasıl geliyorsa hiç umurumda değil :)
tarafından
Geç değil canım gör bak nasıl değişiyor etrafında ki insanların tavrı ❤️
0 oy
tarafından
Her iki tarafta kendi değerinin farkındaysa ve empati yeteneği varsa çok sorun olmuyor olanlarda kolaylıkla çözülüyor. Eğitim çalışma aile hayatı vs bunlar hep yan etmenler bana göre. 
(18 puan) tarafından
Doğru söylüyorsunuz iki tarafta bilinçli olsa sıkıntı yok gibi
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Eşim merhametli seni seviyorsa seni her türlü baş tacı eder. 
(18 puan) tarafından
Tabi 30 yaşında olup en ufak şeyde ailesinin ağzına bakıyorsa her şey müstahak:D

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 71 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,728 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 337 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,567 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 276 göst.
7 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 799 göst.
30 Aralık 2018 Aile kategorisinde Sofiaa (12 puan) tarafından soruldu

374,639 soru

11,205,279 cevap

34,507 kullanıcı

...