0 oy
1,410 göst.
Diğer kategorisinde (5,132 puan) tarafından
Biri yoruma yazmış:

Bir kadın kocasının gerekirse o*rospusu olmalı. Demiş biri ve 100 üzerinde beğeni almış. Instagram'da 

Neymiş dünya çok pis, açık saçık, kadın kocasına şoyle giyinmeli boyle giyinmeli, her türlü herşey yapmalı

Çıldıracagım yaaa 

Düşüncemi yazmaktan vazgeçtim çok uzun olacak... 

22 Cevaplar

+20 oy
(499 puan) tarafından
Kadın tek başına hem anne hem baba olsun. Kadından en lezzetli yemekleri beklerler. Evinde titiz olsun. Bakımlı olsun. Fit olsun. Yatakta bilmem ne olsun. Namuslu olsun. Evlenirken el değmemiş olsun. Pardonda bu erkek gökten zembillemi inmiş. Ağzı acılan kadın dedigin şöyle olur diyor kadın Nasil olacağını bilir siz önce Adam olun. 
(9,487 puan) tarafından
Ve bunları isteyen koca g.tlü koca göbekli vizyonsuz adamlar
(7,376 puan) tarafından
İşte hep kadınlar yapıyor zaten kız
(499 puan) tarafından
Ahahahaa kesinlikle
(4,986 puan) tarafından
Gözde Mina bunu isteyen erkek seve seve yapanda yine kadın ☺️
(9,487 puan) tarafından
Kadında suç doğru söylüyorsunuz totosunu kaldırmamalı böylelerin
-Reklam-
+7 oy
(1,103 puan) tarafından
Canım herkesin yatak odası farklı. Kimileri ne fantaziler yapıyo. Eşe namahrem olmaz sonucta. Böyle şeyler ayip değil tabi karı koca arasında. 
+1 oy
(2,705 puan) tarafından
Yanı haram olmayan herseyı yapabılıyor mahremıyet ıcerısınde odasında kocasına ıstedıgını giyinip istedigi role bürünsğn bunda bı sorun yok ama dışarıya karaıda öyleyse bılemem elbette dogru degıl bız karsı cıkınca yanlş diyince yobaz olrz ınsalık bambaska yerlere gidiyor Allah sonumuzu hayr etsın
(5,132 puan) tarafından
Öyle elbette ama bu kişi farklı farklı şeyler yazıyor. Sevgiden ibaret değil de sanki cinsel organla sırf vücut için evleniyor
(2,705 puan) tarafından
Kjhjkll valla vacım degısıkler ama yalan degıl söyle degıl kocalar bızle nıye evlenıyor bızım ekmek teknemız gibi bişi:)ama tabıkı hayat ondan ıbaret degıl bunların amac farklı ınsanları özendırmek yanlışa sürğklemek baska bişi degil ıkı ğc kudurukta ona eşlık etmıstır
0 oy
tarafından

Kendi yapsin cok istiyorsa :)  Ben almiyim :D

Herkesin yatak odasi kendine :D

(5,132 puan) tarafından
Yazan kişi erkek bi de, bi doktorun videosunun altına yorum yapmış
Ekran görüntüsü alayım derken gitti
Ayyy
tarafından
Gozu disarda olacak adamin geysalik da yapsan olur yani. Zihniyet karakter nefis meselesi bu.
tarafından
Enik annesiiii :D :D geyşa ha kız ne alemsin ha :D :D
tarafından
E ama oyleeee :) insanin icinde olmayiversin
tarafından
Haklısın kız :D
0 oy
tarafından
Bunu benim arkadasta söylüyor gözü disarda kalmasin diye öyle olcakmissin. Diyorum alakasi yok adamin icinde varsa her türlü gözü disarda olur zaten.
(5,132 puan) tarafından
Evet öyle bence de
Çok büyük bir konu bu
(202 puan) tarafından
Dünya guzeli de olsan herşeyde yapsan içi pis olunca yapio yine
0 oy
tarafından
İnsanlar sapkın iğrenç olmuş nefret ediyorum böyle pis düşünceli kişilerden 
(5,132 puan) tarafından
Öyle ya, yeni nesilleri nasıl iyi ahlakı yetiştireceğiz bilmiyorum
0 oy
tarafından
Evlilik kurumunu seks.ten ibaret gören zihniyetler ne acı 
(5,132 puan) tarafından
Sevgi, şefkat unutuluyor

Millet karı cinsi kocaman bir cinsel oprganı olarak görüyor sanki. Kimse kimsenin kalbini merak etmiyor artık
tarafından
Evet çok üzülüyorum gerçekten evlenip napcam zaten cinsel hayatım var istesem çocuk yaparım diyeni duydum daha ne olsun. Kınamak istemiyorum Allah hidayet versin herkese sadece kız evlat yetiştiriyorum ve korkuyorum inan ki sürekli kafamda sorular
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Çok yanlış iğrenç bir söylem Bi kere karısının öyle olmasını isteyen koca varsa zaten o kocalığa tüküreyim desen ki adam şaşa sever gösteriş sever evde açıklık sever hadi neyse derim ki bu genelleme de doğru değil çünkü kimi erkek öyle giyimi kuşamı bırak fanteziyi normal Bi geceliği bile abartı buluyor sevmiyor her karakter bir değilken bu neyin söylemi iyice insanlıktan çıktı herkes ya 
0 oy
tarafından
Tövbe Yarabbim midem bulandı 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Benim posta da gelmişti öyle bi yorum 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Bırakın kim ne olmak isterse onu olsun ya bize ne :)) isterse oraspı olsun isterse rahibe olsun kişinin kendi zevki tercihi kim ne karışabilir :D 
(5,132 puan) tarafından
Mesele o değil, böyle düşüncelerle milletin  sosyal medyada yazması

İster misin eşin dana istemediğin şeyler yaptırsın ya da giy desin
Konu farklı. Zihniyetler pis
0 oy
(7,538 puan) tarafından
Bu tabir kaba olmuş ama şu yönüyle haklı erkek milletini o konuda aç bırakmayacaksın bunların en büyük zaafı bu sanki bunun için yaşıyor gibiler ne yazık ki.
0 oy
tarafından
Bu cümleyi kuran neyden bahsetmiş ne kadar ilerisini bahsetmiş onu merak ettim 
0 oy
(2,677 puan) tarafından

Eş arasında helal dairesi içinde herşey olabilir o kelimeyi bende sevmiyorum eş ile ilişki sadece dürtü barındırmaz 

Sevgi şefkat , tutku birçok şey ile beraber gelir 

Erkekler biraz farklı düşünüyor olabilir tabi onlara sadece o işe odaklandiği için genelde..

Ahir zamandayiz eşlere sürprizler yapmak kötü bı fikir değil iki tarafta birlikte suprizli olmalı:) 

yapacak olan her türlü yanlişi yapar ayrı mesele.
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Herkesin kendi dusuncesi. Disarda duzgunse olabilir
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bu lafı bende çok duyuyorum ama ordaki kasıt namus değil kadın kocasına dini yönden haram olmadıkça her türlü münasebette bulunabilir ve evliliğini ayakta tutar anlamında söyleniyor. Haram olan bir ilişki şekli yada çok açık söylenmiyor ama günaha kaçıcak tarzda bi ilişkiden bahsedilmiyor. Söz doğru söylenme şekli yanlış. 
0 oy
tarafından
Kadın kadınlığını erkek erkekliğini yapsın yeter o ne öyle kafayı yemişler iyice . Ben kocama yaranmak için saçma sapan şeyler yapamam begenmiyorsa kendi bilir niye kendimden vazgeciyim . İyice şaşırdı bu millet valla
0 oy
(117 puan) tarafından
Bu söze bende çok denk geldim cnm benim en yakın akrabam bunu bana bile söyledi yatakta kocanın....  Sı olacaksın diye bana çok ters geliyor beni seviyorsa yatakta sevmesin yaa gerek yok zaten Sevgi yataktan ibaret degil

Özür dileyerekte söylüyorum yatak olduktan sonra bütün erkekler kadını sever ama önemli olan yatak haricî sevip değer vermek parayla yapan kadınlarda seviliyor demi gitsinler onları sevsinler madem öyleyse 
0 oy
(1,184 puan) tarafından

Bir erkek karısınin jigalosu olmalıdır 

O zaman ne bu erkeklerin vazgecilmezliği  anlamıyorum ya 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Yapacak her türlü yapıyor .yaşamış biri olarak söylüyorum .kim nasıl olmak istiyorsa öyle olsun

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 863 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde idilt (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 548 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 543 göst.
0 oy
12 cevap 598 göst.

378,035 soru