0 oy
175 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Bundab 1 ay once esimle arkadasimiza yemege gittik kalabalik biraz neyse sohbet esnasinda surekli laf vurdu rencide edici neyse aldirirs etmedim mutfaga gittim yardim ettm bi sure sonra geri salona geldim e yine sohbet sirasinda rencide edici seyler soyledi arkadasim aplasiyla sohbet ederken kadin fark etti dediki bosa kiz sej bunu cok kiriyo seni hak etmiyo seni dedi bnde gulerek tebessumle hayir canim bosayamam cok seviyorum hem bana ev aldi kocam dedim esimde ordan atildi bana du dedigin laflara bakiyormusn ben seni bosarim dedi sonra yuzum dustu aglamamak icjn tekrar mutfaga gittim sonra geldim 2 oglumuz var ve ayaginda hic corap durdurmazlar cikartilar evd3de oyleler bana bagrdi cocuklara corap giydir soguk alirlar diye bn 3 4 defa giydirdim ve yine corapsiz gorunce bana bagirdi niyenilgilenmiyorsun diye neyse arkadasim giydirdi tekrar gozunun onunde yarim saat sonra bi baktik yinr yok busefer cok sert tavirla ortam icinde sej ne bicim annesin bumu senin anneligin cocukla ilgin alakan yok cocuklar hasta olacak diye bn cok kotu oldum arkadaslae beni korudu savundu ama nafile alel acle uzerimi goydim disari ciktim eve geldik ve yataga girdij benim sinirler bosalfi aglafim bi an nolfu dedi beni cevirdi niyr agliyorsun dedi ben senin umrunda degilmism neden soruyorsun dedim ee sen benim yatak arkadasimsin can yoldasimsin tabiki umrundasin dedi bnde belli oluyo ortamda bi beni dovmedgj kaldi dedim dondum yattn 1 ay oldu hala konusmuyoruz mecbur olmadigi surece ve yaklasmiyoruzda bn cok kirildim anneligimi yargilari inkar etti neyse 1 hfat once baska bir arkadaslari davet etmis haberim yok son. Dk soyledi bjde istemiyorum gelmesin kimse dedim ama amaci barismakmis misafir geldi aksam yemege cikardilar bizi falan komuyu actilar beni hakli buldular ama esim barismak yerine daha beter icine etti beni dahsda rencide etti be lokantanin icinde yuksek sesle ellerini yukariya kaldirdi Allah sahitki bu cocujklara annelik yapamiyorsun buzamana kadar kendiliginden buydu dedi  ve buzamana kadar Her tartismada her zamn alttan aldim gonul alan ben oldum ama 1 ay olmus halen ayagina beni bekliyor kendi yaklasmiyor bn budafa cok kirildim onurum cok incindi buseger gonul alan kisi o olsun istiyorum ozur dahi dilemiyor cok konustum bu durumu ama kabullenmek istemiyir sen kendin yapiyorsun bn bisey yapmiyorum sen suclusun diyo bana

8 Cevaplar

0 oy
(14,490 puan) tarafından
Hakkınızda yardımcın olsun ama eşin gerçekten iyi bir insan değil kesinlikle. 
(23 puan) tarafından
Amin cok kotuyum 1 ay oldu ya koca 1 ay ve umursamiyor hic beni
(14,490 puan) tarafından
Eşinin tavrı her zmaan mı boyle peki. Hep bağırır çağırır mi
(23 puan) tarafından
Ewt sadece ortamlarda boyle evde boyke degil evde ben birn uzerine gidersem sinirini cikartir
(14,490 puan) tarafından
Başkalarına biseyler kanıtlamak derdinde sanırım. Bence ikna edip aile terapisi alin
(23 puan) tarafından
Oo gider mi hic bana diyo senin ihtiyacin var senin psikoljin bozuk sen git diyor
-Reklam-
0 oy
(23 puan) tarafından
Ayrica bunu firsat bilip eve gec geliyor arada ve ayip soylemesi banyoda kendi isini kendi goruyo ve bana ken edip daha cok huysuzlandirmak icin 2 gunde bir hususi sabah aksam dusa giriyi 
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Bu adam gönül almasın zaten böyle eş mi olur. İnsan çocuklarının annesi ne olursa olsun özellikle toplumda bunu yapamaz. Onu oraya gömerim. Daha iyisini bul defol git derim. 
(23 puan) tarafından
Yaptim bu dedigini yuzsuz gitmiyirda
(1,103 puan) tarafından
Sen git o zaman. Canım sana bunları yapan adamı affetmek için adım bekliyosun. Bugün elin için de rezil eden yarın neler yapar. Lütfen gurursuz olma. Sana bunların yapılmasına müsade etme.
(23 puan) tarafından
Keske gidecek yerim olsaydi buraya yazma geregi bile duymazdim hic gidecek siginacak bi kapim yok
(1,103 puan) tarafından
Bu şekilde olmaz. Lütfen kendi değerinin ve gücünün farkına var.
0 oy
tarafından
Kocanin g.tunu çok kaldirmissin kusura bakma fazla açık konustum ama yerini haddini bilecek ben onda saygı duyuyorsam oda duymak zorunda alttan alma aynısını yap bak nasıl mum oluyor ortam içinde bunlari söylemek nedir ya 
(23 puan) tarafından
Ewt biaz oyle oldu malesef ama budefa cok.kirildigim.icin kesinlikle bn ayagin agitmicem isterse bosasin beni bir erkege sen adam degilsin erkeklik yapamiyorsun demek nekadar onur kirici ise benim icinde bu laflar omur kirici oldu cok kojustum uyardim ama anlamak istemiyir
0 oy
tarafından
Ağızdan çıkan her söze dikkat etmek lazım. Laf bir ay önce misafirliğe gelenlere. Adam boşanma lafina kızmış o da kendini bilmezler yüzünden. Araya resmen başka insanlara girmiş. Olay uzadi diye bıkmış gibi görünüyor adam. Aksam herseyim demiş adam sana böyle devam ederse daha çok yipranirsiniz. Güzel güzel konuşup barışın bence 
(23 puan) tarafından
Araya giren insanlar esim hasir nesir olarak beni kenara itip gayet guzel sohbet etmis biri neye kiziyio daha biz iceri girer girmek ne laflar soyledi ortamda branda ve o sakayinyapan kisi gulerek beni koruyarak soyledi bn bu durumu her ortamda esimle yasiyorum birinin araya girip bisey demedi bahane degil bundurumun
tarafından
Eşini en iyi sen bilirsin ben anlattığın bir olay kadarıyla bilirim. Değersiz hissettirmis sana dışarıya yansıtmış bunu. Hala da hatasını kabul etmiyorsa problem var. Hatayı telafi etmeden önce hatanın hata olduğunu kabullenmek lazım. Adam ortada telafi edilecek bir hatanın var olduğunu düşünmüyor.
(23 puan) tarafından
Benxe oyle dusunuyorum hatasini kabul etmiyoki hatasiji telafi etsin of off
tarafından
Ne diyim Allah kolaylık versin
(23 puan) tarafından
Aminn :(
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Nasıl özür bekliyorsun ya bu kadar basit mi yani herşey beni toplumda rencide edecek ben aynı yatağa girip ağlayacağım hemde anneliğimi sorgulayan kişi ile  o yetmeyecek küçük çocuk gibi aynı evin içinde 1 ay küs kalacağıma aileme gider iyice herşryi düşünürüm ve bu restoranda bana yine anneliği diyecek yüzüne suyu atar çıkar gelirim ayrılırım biraz eşinizden çok gururunuzu düşünün 
(23 puan) tarafından
Malesef gidecek hic bir yerim yok keske olsaydi giderdim
(6,441 puan) tarafından
Tamam o zaman ona hiç taviz verme toplumda bişey mi dedi seviyorum da deme afedersin sen daha çok söyle sıç ağzına bırak
(23 puan) tarafından
Bi kac defa ortamda bana boyle davraniyor diye bnde ona aynisini yaptim ve dahada kdurdu milletin yanijda elini kaldirdi vurmak icin bende ondan sonra hic bidaha uzerine gitmedim o beni rencide ettikce bn odadan ciktim hep ve  ses cikarmamanin sebebi daha kotuye gitmesin diye daha once yasadigim icn
(6,441 puan) tarafından
Zor rabbim yardımcın olsun ne diyelim allahından bulsun da düzelsin yoksa zor
(23 puan) tarafından
Amin insallah sagolasin
0 oy
(954 puan) tarafından
O senin anneliğini sorgularsa önce onun babaligini sorgula derim . Bir baba olarak o çocukların çorabını günde on kere de o giydirmeli karıya bağırarak baba olunmaz ama böyleleri de kolay kolay değişmez anneden öyle terbiye görmüşler her şeyi kadın köle gibi yapmasına alışmışlar 
(23 puan) tarafından
Aynen bujun farkindayim benim ortanci kaynim esine yardim eder ev islerinde yemekte cocuklarda falan sanki eltim erkek kaynimm ev kadini gibi kaynanm gordukce ogllarina bagirir ters soyler erkesiniz aksama kadar calisip bide evdemi caliscaksiniz kadinlsr yan gelip yatsin siz yemekmi yapcaksiniz cocukmu bakacaksiniz der kadinlarin simdi isi kolay herseyi makije yapiyo siz ugrasmayin der soyler herzaman
0 oy
(4,703 puan) tarafından
Sen haklısın bundan bı b.k olmaz senin ailen yokmu arkanda bu adam senin üstüne bu kadar çok geliyor bir süre git babanın evine bence ayrı kal belki aklı başına gelir dicemde huylu huyundan vazgeçmez yada evde senin dünyan iki oğlun olsun o kocayı görmezden gel sende adam yerine koyma sizin ekmeğinizi getirsin yeter 
(23 puan) tarafından
Malesef arkamda ailem yok tek basimayim ama son dedigini yapmaktan baska carem yoj iste
(4,703 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ne diyim o kocanın kalbinede merhamet versin inşallah
(23 puan) tarafından
Amin insallah Allah razi olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 243 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde 00duru000 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 225 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu
0 oy