0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (2,132 puan) tarafından
Kızlar ya ben im b u ev sahibim çok akıllı yada kendinj öyle sanıyor 5 ay oldu buraya tasindigim adresimi buraya alim diyorum yok alma bizim çocuklar okula gidiyor kaydı silinir dedi bende dedim ki ev iki kat görünüyor yukarıda siz aşağıda biz ama devletten her türlü yardımı aldığı için kendisi iptal olur diye korkuyor bende internetten randevu aldım fatura ile adres değişikliği oluyormuş sabah ona söylemeden eşimle gidip halledecez ev sahibinin imzası falan lazım mı bilmediğim den soruyorum

7 Cevaplar

0 oy
(4,063 puan) tarafından
O dairede adresekayitli kisi gosteriosa sanirim o kisinin e devletine onay dusuo.i kisi bunlarda beim yanimda diye onay vermeli.yada ben orda degilim yeni kisiler atanabilir o adrese diye onay vermeli sanirm.
-Reklam-
0 oy
(2,782 puan) tarafından
Adreste oturan olrsa siz ikametgahı oraya alamazsınız boş görünmesi lazım dairenin
0 oy
(3,269 puan) tarafından
Boş görünmesi gerekiyor oturduğun dairenin ama kaydınızı almanız lazım ev sahibiniz saçmalamış yani sizin sonuçta çocuk varsa takipli aile hekimi olamsi lazım sağlık ocağı değişikliği yapmanız lazım gidince öğrenirsiniz dairenizin boş gözüküp gözükmedigini 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Adreste biri varsa kendiniz adresi alamazsınız onlar imza atmadan. Biz bu eve taşınınca boş görünüyordu ben adresimi aldım buraya eşim sonradan aldı ben imza vermeden alamadı. 
0 oy
(12,576 puan) tarafından
Fatura  olursa yapılıyor diye biliyorum  biz ev aldık eski kiracılar gözüküyor dedi sonra ev tapuda benim üstüme ve aboneliğim var deyince nüfus memuru düzeltmişti 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Fatura sizin üstünüzdeyse adresi değiştirebilirsiniz
0 oy
(613 puan) tarafından
Biz taşındıgimizda yeni kiracı ikametgah almış biz orda kayıtlıydik normalde ama boşa düştük. Fatura sizin adinizaysa alırsiniz
(2,132 puan) tarafından
Ay değil yaa

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 103 göst.
0 oy
5 cevap 103 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 720 göst.
11 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy