0 oy
268 göst.
Aile kategorisinde (584 puan) tarafından
Kızlar selamün aleyküm sizlere birşey danışmak iştiyorun kısmetse gorumcemin oğlunun bu ay sonu istemesi var ben tesettürlü Bir bayanım sizce Boydan elbise mı seçmeliyim yoksa pantolon lu takım mı seçmeliyim fikir verirseniz sevinirim 1.61 boy 80 kilodayım:) 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aleykümselam canım bence boydan elbise olsun bu arada hayırlı olsun 
(584 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun evet eşimde bana boydan elbiseyi çok yakıştırıyor bende keza öyle ama sizlerinde Bir fikrini alayım dedim teşekkür ederim cevap için:)
-Reklam-
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Sadece isteme ise pantolon tunik ama söz nişan gibi hepsi birse elbise giy canim
(584 puan) tarafından
Valla şuan için sadece isteme gibi ama oraya varınca ne olur bilmiyorum isteme diye gidilip söz de olabilir şuanda tam bilmiyorum açıkçası
(11,084 puan) tarafından
Elbise giy o zaman tedarikli git sen nasilsa gelinlerisin :)
(584 puan) tarafından
Bende öyle düşünmüştüm çok teşekkür ederim ;):)
0 oy
(7,122 puan) tarafından
Aleyküm selam hayırlı olsun . Eğer peşinde koştuğu çocuğun varsa takım giy elbise biraz sıkıntı olabilir . Ama çocuk yoksa elbise güzel olur 
(584 puan) tarafından
İki tane çocuğum var fakat isteme akşamı çocuklarımı anneme bırakacağım çocuklarla değil eşimle gideceğim İNŞALLAH
(7,122 puan) tarafından
O zaman dolanmaz ayaklarına falan balım güzel bir elbise seç
(584 puan) tarafından
Çok haklısın kuralım ben renk ne tavsiye edersin acaba:):)
(7,122 puan) tarafından
Alacak misin dolabindan mı . Parlement mavi gümüş şal harika olur . Bordo renler de güzel gider . Açık renk de bebek mavisi yada sütlü kahve
(584 puan) tarafından
Alacağım dolapta pek elbisem yok emzirdigim için etek buluz takılıyorum belli Bir süre yeniden almam gerekiyor Bir kaç elbisem var ama onlarida giye giye pörsüdü maalesef:):):)
0 oy
(2,794 puan) tarafından
Ay aynen benim de görümcemin oğlunun nişanı var ay sonunda  . Ben tunik pantolon düşünüyorum. 
(584 puan) tarafından
Ben elbise düşünüyordum çoğunluk ta elbiseden yana oldu tam kararımı verdim güzel Bir elbise alacağım insallah
(2,794 puan) tarafından
Güle güle giy şimdiden:)
(584 puan) tarafından
Teşekkür ederim sizde aynı şekilde:):)
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Bence güzel bir elbise giysen daha iyi olur 
(584 puan) tarafından
Teşekkür ederim elbise de karar kıldım:)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 311 göst.
6 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 319 göst.
25 Mart 2023 Aile kategorisinde Bir erkek annesi (584 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
23 Ekim 2022 Aile kategorisinde Bir erkek annesi (584 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Bir erkek annesi (584 puan) tarafından soruldu

377,347 soru

11,292,570 cevap

34,711 kullanıcı

...