0 oy
964 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
 Kapıcı dairesine taşınmışlar ben bebekle hiç görmedim ne eşini ne kendisini ilk defa 2 gün önce yanlışlıkla bizim faturayı yatırmış kapıya geldi adam eşim evde diye açtım ama söyledi tamam biz halledelim dedik yarım saat kadar sonra tekrar kapıya geldi eşim kontrol edememiş bizim faturalarimizi  muhasebeci ödüyor biz ona veriyoruz herneyse iki gün yoktum dün eve gelirken kapıyı çaldim eşim bebeği alıp kapıda bekledi ben kalan eşyalarà arabaya gittm adam tekran kapıya çıkıp yardım edeyim mu dedi yok abi sağol dedim girdim sabah zil çaldı normalde yan komşum gelir kapi ma sadece gittim ki o adam elinde çay bardağı biraz çamaşır suyu verir misin dedi o An kapıyı kapatmak da aklıma gelmedi beklerken doldurdum verdim ama sonra çok rahatsız oldum eşimi aradım onun eşi de bugun evdeymis ben ölum kalım olmadıkça eşimi asla bi kadının kapısına göndermem o da gitmez zaten bide baya ayakkabı var kalabalıklar belli yani eşi gelsin istesin litre vereyim ben onda değilim ana sizce normal mi eşi evde benim eşim yok belli kapıya adamın gelmesi eşimw dedim bu defalık yöneticiye söyleme ben gelirse abi esin gelsin eşim rahatsız oluyor der terslerum  dedim ama çok tedirgin oldum bidaha kapıyı açmayi da düşünmüyorum 

23 Cevaplar

0 oy
(2,825 puan) tarafından
Gerçekten değişik yani 

Ben olsam derdim eşin yokmu diye 

Ne bileyim değişik baya bana göre tabi
tarafından
Inan ki o An düşünemedim ilk olunca ama kesinlikle taviz vermem bidaha kapı çalması na
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Evi sen mi temizleyeceksin deseydin 

Kadın gelir benim bildiğim
tarafından
Dimi ama ya çok rahatsız oldum inan
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Adamın kapıya gittiğini de ilk kez duydum ne saçma sey
tarafından
Ya bide küçücük bardak tuvalete bile yetmez o ne manà hadi açıil diyelim karısı gelsin
(13,824 puan) tarafından
Bence de çok yanlış adam kapıya gider mi yani ayıp
tarafından
Ya iki komşum var 1 yıldır onların esinin yüzünü bile görmem değil ki kapıya gelsinler birde ilk defa muhattap oldum bu ne gereksiz samimiyet ben utanırm
(13,824 puan) tarafından
Birdaha olursa gerekeni yap açma kapıyı bence de evet
tarafından
En iyisi açmamak bencede
0 oy
(7,219 puan) tarafından
Sen kapiya esinin ayakkabisini koy var gibi olsun nolur nolmaz baktin adam acacaksanda kapiyi acmadan bagir icerde biri var gibi ben bakiyorum tamam diye ortalik kötü ama benim dusuncem acmam kapiyi 
tarafından
Kapıda eşimin 3 4 tane ayakkabı var almiyorum içeri bilerek evet kaynansmi aradım o da çok panikledi hiç mantıklı değil evde biri var mı iye yokliyor olabilir kimseye güven yok diye gelip bikaç gün kalayım bari dedi
0 oy
(12,672 puan) tarafından
Faturayı nasıl yanlışlıkla yatırmış kapıya bir şey istemeye niye kendi gelmiş iki günlük komşudan çamaşır suyu mu istenirmis saçma sapan işler dönüyor bence kesinlikle uyarsın eşin usturuplu bir şekilde 
tarafından
Soyadi karışmış bizim ev sahibi öztürk o erturkmus ay ne biliyim hiç hoşlanmami böyle işlerden
0 oy
(347 puan) tarafından
Canım sen niye kapıyı aciyosun ki çengeli aç müsait değilim de ne münasebet kapıya geliyor...
tarafından
Kapıda çengel yoktu yine faturayla alakali sandım ya
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ben ilk once acmazdim acsamda zaten kocama soylesem gider onunla konusur kavqa niyyetiyle olmasa da uyarir benimki.dikkatli ol bu devisde babana da guven yok
tarafından
Haklisin
0 oy
tarafından
Ay nedense ürperdim okurken, dikkatli ol canım 
tarafından
Evet bende tedirgin oldum çok saçma ya
tarafından
Bir daha gelirse bence sakın eşim evde yok falan deme, hiçbir şey deme. Açma da, hatta tv sesini aç,  evde olduğunuzu ama açmadığınızı düşünsün
tarafından
Evet öyle yapıcam
0 oy
(90 puan) tarafından
Terbiyesizlik bence kötü bir düşüncesi olmasa bile. 

Bende asla göndermem kapı deliğinden bakıyorum erkekse eşimi cagiriyorum evde yoksa eşim olmadığında da kimse gelmez erkek olarak. 

karısı da kendisi de düşüncesiz. Kötü niyetli de olabilir eşin soylemese bile bidaha geldiğinde açma kapıyı isim var diye bağır gitsin.
tarafından
Aynrn bidaha asla açmam çok saçma bencede
0 oy
(1,255 puan) tarafından
Bence dikkat et hangi erkek çamaşır suyu yada birsey istemeye gelir dikkat et
tarafından
Değil mi ya
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Açma bencede canım ben olsam erkek olsa açmam. Eşim evde yokken kargocu hariç. Oda ne öyle eşi evdeyken sürekli o geliuir bir artniyet ararım kusur bakmasın 
tarafından
Kimseye güvenileçek bi devir değil vallahi
0 oy
(7,207 puan) tarafından
Ben kapıdan erkek sesi duyunca acmayip eşim yok diyorum direk.
tarafından
Bidaha çalarsa bende öyle yapicam
0 oy
tarafından
Adam ya çok safsalak yada niyeti kötü 
tarafından
Hiç de saf bi Adamà benzemiyor canım
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bi daha eşin de gelsin demesin canım dğn bir bugün iki ne yani bu hemen kapıya gelmeler bence alıştırmayın gelince eşin terslesin biz ailece böyle şeylerden hoşlanmayız diye 
tarafından
Kesinlikle
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Sapık galiba art niyetli yoksa hangi adam başka kadının kapısına gider 
tarafından
Demekki sadece ben değilim böyle düşünen
0 oy
(13,891 puan) tarafından
Çok saçma kendisi neden geliyor hani akşam gelse dersin eşim evde diye düşündü kedisi geldi diye düşünürsün ama gündüz vakti bana da çok saçma geldi 
tarafından
İnsanlara akıl erditemiyorum vallahi
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Gerçekten rahatsız olunacak bir durummus ca in bencede kapıyı bir daha. Açma ne alaka yani erkek gelip istiyro 
tarafından
İlk kez gördüm koca binada kimse asla erkek gönderme kapıya bunlar da bi sorun var
0 oy
(3,125 puan) tarafından
Ben okurken korktum valla içeriyi gözetliyor olabilir kim var kim yok bakmaya gelmiştir yoksa ne diye çamaşır suyu isticek bir daha geldi mi kapıyı açma sakın sürekli kilitli tut kapını 
tarafından
Kayinvalidem de direk öyle düşündü bakıyordur falan diye
0 oy
(387 puan) tarafından
Oha yuh ne ayıp terbiyesiz adam bidahakine tersle kov gitsin.karisida ruh hastası beliki.fazla samimi olma bence yardım et Allah rızası için komşuluk hakkı ama böyle kendini bilmez insanlar insanın başına iş açar
tarafından
Valla düşündukce sinir oluyorum
0 oy
tarafından
Bikere açarım bidahada hayata açmam eşim evdeyken ona actirim

İlgili sorular

0 oy
70 cevap 1,691 göst.
4 Aralık 2020 Aile kategorisinde Eminedoganyy (44 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 319 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu