0 oy
280 göst.
Aile kategorisinde (1,234 puan) tarafından
Kizlar dun annemgldeydim bugun geldim esimde isten geldi neyse birz bana kizdi giderken ndn soylemedn filan diye neyse bu boyle diyince bende bun harita gecmisine baktm dun aksam 9 bucukla 11 arasi sürüş olarak gosteriyo internet gecmisine baktm 9 bucukla 11 arasi bsye bakmams bunlar tesadüf olabilir mi sizce dedim gtmissin gitmedim dedi yemin et dedim etti tline takip uygulamasi indirdim o gitti gosteriyo ama dedim biraz usteledm tli aldi duvara carpti sonra eliyle kirdi filan sizce boyle tesadüf olur mu yaa

4 Cevaplar

+1 oy
(13,891 puan) tarafından

Böyle konularda bir şeyini yakaladinmi hemen deniycen bekliceksin ve takip ediceksin esin sinirlenmiş ama ustelemek istemiş olabilir onu tam anlayamadım ama senin şüphen varsa bekle sakince takip et

(1,234 puan) tarafından
Yaa  bn surekli bakarim zaten ama sakin sakin konusuyodum bn bi sinirle kirdi tli anlamadmda
-Reklam-
0 oy
(6,188 puan) tarafından
Nasıl yani anlamadım bu kısmı cnm

9 bucukla 11 arasi sürüş olarak gosteriyo internet gecmisine baktm 9 bucukla 11 arasi bsye bakmams bunlar tesadüf olabilir mi sizce dedim
(12,831 puan) tarafından
Haritalar da 9 11 arası dışarıda gözüküyor
Evde olsa 9 11 arası tel bakmamsis demek istiyor herhalde
(1,234 puan) tarafından
Simdi cnm tlde haritalar var yaa ona bakinca hangi saatte nereye gittigin yaziyo gitmedim diyo ama surekli yutuba bakan biri 9 bucukla 11 arasi bakmams
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Eşin nereye gitmiş? Anlamadım
(1,234 puan) tarafından
Simdi cnm tlde haritalar var yaa ona bakinca hangi saatte nereye gittigin yaziyo gitmedim diyo ama surekli yutuba bakan biri 9 bucukla 11 arasi bakmams
(1,170 puan) tarafından
Taksiti bile bitmemiş telefonu kırmasını da telefonunda bir şeyler görmenden korktuğu için mi kırdı diyorsun
0 oy
(100 puan) tarafından
Valla canım tam olarak anlamadım bu 9 11 konusunu 
(1,234 puan) tarafından
(100 puan) tarafından
Hıı anladım sende diyorsun ki o saatte neredeydi
(1,234 puan) tarafından
Evet oda cikmadm diyo hadi harita yanlis gosteriyo ama esim her bos buldugu zamanda yutubda storylere bakan biri nasl ayni saat tutuyo anlamadm
(100 puan) tarafından
Seni doldurmak gibi olmasın canm bnm ama sinirden tlfon atıp kırmaya geldiyse bir halt yedi onun korkusu olabilir sen kadınsın hissedersin iyi gözlemle

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 106 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 57 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Znurr (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 335 göst.
13 Mart 2020 Aile kategorisinde Nisan annesi (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 669 göst.