+1 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde (532 puan) tarafından
Uyku ilacı kullanan varmı gebelikte. Asla uyuyamiorum gece gündüz vücudum artık iflas etmek üzere .

4 Cevaplar

0 oy
(513 puan) tarafından
O haftalarda artık uyku zor gelıyor gunduz uykunu almaya calış
(532 puan) tarafından
Bu üçüncü gebeliğim valla oncekilerde uyanamiyordum . Şimdi uyuyamiorum öyle ilginç ki anlamadım
-Reklam-
0 oy
(4,650 puan) tarafından
Aynı haftadayiz unutur oldum uykuyu kizkm uyuyor misal uyumak istiyorum ama nafile 
0 oy
tarafından
Hamılesin vermez bence kuzum anason iyi gelyor uykuya sindirim sistemine fln onu içebilirsin bebeklere de veriliyor 
(532 puan) tarafından
Anason çayı alayım ozmaan napayım çıldıracam ya . Bı insan kaç gün uykusuz kalabilir ki. Yatamiroum zombiye dönüştüm :( rabbim beni uykusuz gecelere mı alistirdi napti anlamadım ki . Doğumdan sonra benim kızımda uyumucak mı acaba hahahaha :D ondan mı rabbim beni hazirliyor
(532 puan) tarafından
Şimdi internetten baktım da hamilelikte anason çayı da yasak yazıyor :(
tarafından
Yasak mı bilmiyordum canım bebeklere veriyoruz içiyorlar sorun olmuyor neden hamileye yasak ki sağlık ocağına gt doktora sor bence en doğru bilgiyi o verir kuzum hamıle olduğun için uyku ilacı yazmazlar zannetmiyorum uyku ilacı alsan bile bayılıp yatarsın uyanamazsın  uzun bi zaman yazık bebeğin aç kalır
0 oy
(175 puan) tarafından
Bende aynı haftadayım gözümü açamıyorum 
(532 puan) tarafından
Keşke bende öyle olsam ya :(
(175 puan) tarafından
Böylede çok zor ya canım dışarı çıkmak iş yapmak güzel güzel yemekler yapmak istiyor dogumdan önce ama uyanamıyorum resmen
(532 puan) tarafından
Bende işte uykusuzluktan yorgunluktan bişey yapamıyorum işte. :(
(175 puan) tarafından
Az kaldı artık sıkacağız dişimizi güzelim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 155 göst.
25 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Prenses2 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 68 göst.
0 oy
12 cevap 144 göst.
7 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Linkin (14,466 puan) tarafından soruldu

374,594 soru

11,203,700 cevap

34,506 kullanıcı

...