0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (360 puan) tarafından
Benimki dun aksam haliya su dökmem hali islandi diye agladim eşimin yaninda :))) ama simdi ne kadar sacma geliyo düşündükçe 

24 Cevaplar

0 oy
(679 puan) tarafından
Eşim köye gidelim diye ısrar etti bende daha çok ısrar etmedi diye agladim
(360 puan) tarafından
Git canim ne olacak havan degisir
-Reklam-
0 oy
(3,020 puan) tarafından
Yemek yandi diye ağlamiştim :)
(360 puan) tarafından
Bence sacma degil aglamak icin gayet mantikli :) ben olsam bende ağlarım
0 oy
(4,067 puan) tarafından

Otobs yolculuğu Nedn yapmıyoruz nden her yre kendi arabmzla gidiyoruz diye balkonda hıçkıra hıçkıra ağladım :) Allah başka dert vermesin :)

(360 puan) tarafından
Amin canim derdin büyük:))
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Televizyondaki sarkilara duygulanip aglardim.  Bir de neye agladigimi bile bilmiyorum
(360 puan) tarafından
Duygusal sarki dinleme canim ac bi roman havasi :))
(1,118 puan) tarafından
Valla suan hic oynayasim yok.
(360 puan) tarafından
:))))
0 oy
tarafından
Ayy gülmeyin ama elimizde o an 400 tl para vardı ve ben hamilelik pantolonu almak zorunda kaldım kendime ve 2 tane sıvı sabun aldık bir şey daha aldık ama ne hatırlamıyorum 400 tl nin hepsi bitti ve ben oturdum ağladım bütün para bitti paramız kalmadı hepsini ben harcadım keşke pantolon almasaydım göbeğim olmasaydı o pantalonu almazdım eşim de bana bakıp gülüyor hani eşim şaşkın şaşkın bakıyor ben sakinleyince iyi misin diye sordu iyiyim ama para bitti diyip tekrar ağladım ben ağlayınca eşim gülme krizine girdi hahahahah
(1,118 puan) tarafından
tarafından
Eşim kızsa lafını etse ki asla lafını etmez paranın ağlarsın ama arabaya bindik ve ben oturdum ağladım bütün para bitti diye giden para da 400 tl ve 1 pantolon 2 tane sıvı sabun aldim aklıma geldikçe gülüyorum
(360 puan) tarafından
Ani olarak kaliyor iste :)) 400 tlnin de artik bi degeri kalmadi gercekten
tarafından
Kalmadı evet ama 3 ay öncesinden falan bahsediyorum bu arada hahahah en komik bu geliyor aklıma evde salatalık yok diye ağladığım da var tabi ama bu daha komik geliyor
(360 puan) tarafından
Kiyamam ya :)
0 oy
(12,454 puan) tarafından
Aykut enişte 2 ye gittık. Final sahnesinde evlilik teklifi ederken ben bi evlenme teklifi almadan doğuruyorum diye ağladım

Hormonlar işte oyle şeyler düğün fln hiç sevmem nefret ederim 
(360 puan) tarafından
Oracikta diz cokseydi esin canim gönlün olsun maksat
(1,118 puan) tarafından
Hahaha valla bunu hamile iken denicem
(360 puan) tarafından
Teklifi almanin en kolay yolu :))
0 oy
(6,652 puan) tarafından
Çok güldüm diye ağladım bi kere birinde ben doğurmak istemiyorum diye ağladım daha varda uzatmayim 
(360 puan) tarafından
Dogurmak istemiyorum degilde ben artik dogurmak istiyorum diye aglarim :))
(6,652 puan) tarafından
Bende hamileliğe daha doyamadım o yüzden doğurmak istemiyorum demiştim o anlamda yanlış olmasın
(360 puan) tarafından
Yok canim yanlis anlamayiz benim 3.oldugu icin ben yeterince doydum :))
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Eşim beni opmeden gitti diye ise sabaha kadar ağladım:) :) 
(360 puan) tarafından
Ahhh kiyamam :)
(39 puan) tarafından
Ay bende aglamisligim var ecelesi var diye karnimdan opip beni opmeden gitdi arayip sen beni sevmiyorsun sadece cocugun icin yanimizdasin diye aglamistim
(360 puan) tarafından
(7,376 puan) tarafından
Hah yalnız değilmişim kiz
0 oy
tarafından

Sokakta bır kedı gordum ve acaba yavruları var mı varsa nerde kı yazık yıyecek aramaya cıkmıs heralde anneleri burdaysa yavrular napıyolar annesiz vs dıye saniyeler ıcınde bır dunya senaryo yazıp delı gıbı aglamıstım :D kedı gorunce yavrusu nerden geldı aklıma hıc bır fıkrım yık sanırım annelık ıc gudusu ıle :D

(360 puan) tarafından
Annelik içgüdüsü evet senin baya hormonlarin tavan yapmis :)
tarafından
Olaya gerek yok kendım olay yaratıyordum :D
(360 puan) tarafından
:))))))
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Eşim beni sevmiyo sanırdım bebek hersket etmeyince ağlardım bir gece eşim ise gitti gitti diye ağlayarak uyumuşum 

Oda bişey mi eşim arabasi çorbasını icirmedi diye gözlerim doldu ödem yapıyordu doktor yasaklamıştı 
(360 puan) tarafından
Ama sagligini düşünmüş esin hakli simdi :)
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Eşimin yaptığım ekmek arasına şimdi tokum yemicem demesi:Dahaha ne kadar komik ya

(360 puan) tarafından
0 oy
tarafından

Düşünüyorumda herşeye ağlıyordum :D

(360 puan) tarafından
0 oy
(360 puan) tarafından
Veee benim aglama perilerim yaklasiyo galiba kendi postuma yorum yapicam ama az once kizim babasinin telefonunu yere düşürdü ve ekrani catladi hemde esim dun tamirden getirdi telefonu ekrani degistirmis :((((
0 oy
(461 puan) tarafından
Esim Youtube da köy videosu çeken bi adamı izliyodu. Koyun kuzuyu doğurdu sahip çıkmadı bırakıp gitti diye ağladım 
(360 puan) tarafından
Kiyamam ya bende üzüldüm ama  :(
(461 puan) tarafından
Adam tuz döktü kuzunun üstüne sonra annesi yaladı bağrına bastı  :) başkasına söyleyince komik geliyor insanlara ama bence hala üzücü. Daha yürümeyi bile beceremiyordu ayakta kalmaya calisiyodu annesi sahip çıkmadı
(360 puan) tarafından
Evet bazi canlilar yavrularini birakiyolar kabullenemiyorlar
(461 puan) tarafından
Aynen oyleymis
0 oy
(1,723 puan) tarafından

Geçen haftalarda bir şeye fazla güldüm bir anda ağlamaya başladım geri gülmeye başladım. Psikoloji bitmiş bende :D

(360 puan) tarafından
Duygu degisimi olmus :)))
0 oy
(7,858 puan) tarafından
İksindede birlik yaşıyordum ztn gözlerim kurumuyirdu onun için bilmiyorum ben gereksiz birşeye agladigimi şimdide kendimi yirtsam gözyaşım akmıyor kurudu galiba yada en fazla 2.3 damla oda çok nadir
(360 puan) tarafından
Allah kimseyi zorda birakmasin canim bende 4 sene yasadim
(7,858 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(5,185 puan) tarafından

Bende bu sabah ağladım eşim deli yatar gözüme eli geldi parmağıda içine girdi gözüm kapalıydı nasıl içine girdi diye ağladım garibim eşimde çok üzüldü ya sonra bir gülüyorum bir ağlıyorum :)))

(360 puan) tarafından
Bende merak ettim kapali gozun icine o parmak nasil giriyo :)))))
0 oy
tarafından
O kadar çok şeye ağladım ki hangisini anlatsam. Balık burcuyum sen düşün:)))
(360 puan) tarafından
Ayy bilmez miyim bi balik burcuda benim :)))
tarafından
O zaman beni çok iyi anlarsın :)
(360 puan) tarafından
Su döktüm diye agladim anlamaz miyim:)))
tarafından
Ahahahaha :))
0 oy
tarafından

Kola için ağlamıştım bir yandan yemek karıştırıyorum bir yandan ağlıyorum :Desimde oturmuş almicam dedi bende tamam alma alma demiştim agliyordum sonra dönüp harbiden almicakmisin diyip dahada ağlamıştım koşmuştu :D

(360 puan) tarafından
Esma kiyamam aglamasaydin kiz bi kosu bakkaldan alsaydin :)
tarafından
Kız ne bileyim mal kafam işte sjsjs

Gitmiyorsan da sipariş ver yani ama kocam icmeme izin vermiyordu sjsj zararlı diye o agliyacagimi tahmin edemedi herhalde aglarkn görünce şok oldu
(360 puan) tarafından
Inan dun kizim hastaydi agladi baba kola diye icim gitti o geldi aklima babasi da diyo ki sanki o hamile senden cok aseriyo :)))
tarafından
Ahahaha valla yemek isitiyordum işten geldi baktım kola yok niye almadin dedim zararlı sana dedi yeni hamileydim oturdu masaya benim sırtım dönük yemek isitiyorum bir yandan ağlıyorum ama öyle bir kola kokuyorki heryer delircem snra ona konuşuyorum gitme istemiyorummm ama bir yandanda sen niye girmiyorsun diyorum agladigimi görünce koşa koşa gittj
0 oy
(230 puan) tarafından

Tenceremin cam kapağı kırılmıştı:Dayy eşim videoya çekmişti bunun için mi ağlıyorsun diye hemde hüngür hüngür ağlıyordum 

:D

(360 puan) tarafından
Evet kedi mutfaga girmisti benimde hem kapagimi kirmisti hemde etli fasulye yapmistim tencereyle devirmisti sinirden bende aglamistim bi hafta boyunca duvar silmistim :(
(230 puan) tarafından
Ayy seninki benimkinden betermiş
(360 puan) tarafından
Sorma 1 hafta boyunca kokusu çıkmadı korkuyorum artik camlarimi acik birakmiyorum
(230 puan) tarafından
Valla korkulmayacqk gibi değil ki
(360 puan) tarafından
Bana büyük bir travma olarak kaldi evi degistirdim zeminde mustakil olunca hemen pencereden daliyorlardi

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 1,045 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 927 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mavirane (397 puan) tarafından soruldu
+1 oy
67 cevap 837 göst.
0 oy
37 cevap 542 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Damlaakts (108 puan) tarafından soruldu