0 oy
104 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (5,132 puan) tarafından
Kızlar daha çok erken, henüz 15 +3 

Allah nasip ederse bebeğimiz haziranın başında doğacak. 

İlk oğlumdan hiç kıyafet yok, sadece bazı seçili parçalar. 2.kızım oldu ve fark ettim ki çoğu pembe ve kıza göre. Şimdi erkek bebek için illaki bir kaç şey almam lazım bir de önceki 2 çocuğum kış bebeği bu ilk defa yaz bebeği olacak inşallah. 

Hangi kalınlıkta, neler almam lazım bilmiyorum. Bebekler çok üşür ama yaz günü. Bir de Almanya da öyle aşırı sıcak olmuyor yani, toplamda 1 ay 30-34 oluyor bizim burda. 

Yaz bebeği anneleri fikir verirseniz sevinirim. Hep uzun kollu almayı düşünüyorum, biraz da kısa kollı 

6 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Haziran 23 TE doğmuş tu kızım.cok sıcaktı ful sıfır kol zıbın giydik çoğu takımı kullanmadik bile. Uzun kol falan giydiğinde hep istilik oluyordu
(5,132 puan) tarafından
Hangi şehirdesin, burası çok sıcak olmuyor ya sanki
(2,972 puan) tarafından
Ankaradaydik biz şimdi orda değiliz. Sen nerdesin
(3,091 puan) tarafından
Benim oğlumda 23 Haziran'da doğdu sadece zibinla yatırıyordum çok sıcaktı gerçekten
(2,972 puan) tarafından
Aynen canım çoğu şeyi kullanamadim kullanmadan küçüldü yani
(690 puan) tarafından
Benim oğlumda Haziran 23 ye doğdu ◉⁠‿⁠◉ normal 5 li takımlar giydiriyodum klima açıyorum ev çok sıcak çünkü klimasız durulmuyor
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Bende bekleyim bizde 17+4 olduk 
0 oy
(12,754 puan) tarafından
Benimki Mayıs sonu 30 doğdu Haziran desek de aynı burda havalar çok soğuktu o zaman bile uzun kollu aldım hep sonra temmuz gibi zaten sıcak sıfır kol sadece zıbın duruyordu 
(5,132 puan) tarafından
Bakalım inşallah karışık alırım bir kaç parça
0 oy
(14,472 puan) tarafından
Dostum ben de 15+2 yım. Oğlum Haziran'da dogdu. Bu bebeğim de Haziran'da doğacak. Biz Antalya'da klimalı odada olduğumuz için zibinin üzerine uzun kolludunu giydiriyordum. Sizin oralar da serin olabilir. Dışarı çıktığımızda mesela 1 haftalıkken topuk kanı için sağlık ocağına gittik. Ebe üzerinde tek zıbın olsun. Başına şapkasını tak muhakkak . Yeni doğan başından üşür demişti.  Bı de ayaklarına çorap giydir demişti. Bunda da öyle yaparım inşallah. Korkma sen kendinize göre hareket edersin. Azcik kırkı çıkıp kendine geldiği zaman kısa kollu falan da giyer. Yani yaşadığıniz şehrin o zamanki sıcaklığına göre kendin anlarsın zaten. 
(5,132 puan) tarafından
Evet doğru bu şekilde ben de yapacağım inşallah
Sağlıkla gelsinler
0 oy
(87 puan) tarafından
Canim bebegim 30 mayista dogdu hastanede ben zibinnustune uzun kollu giydirdim hep cikarttirdilar hemsireler bana tek kat giydirdiler bu iclik gomlek gini giysideb tek kat giydirttiler 
(5,132 puan) tarafından
Anladımm muhtemelen ben de öyle yaparı  tek kat
0 oy
(2,927 puan) tarafından
Hep uzun kol alma almanya da sıcak tabi bölgeden bölgede değişiyor arkadaşım isvicrede doğum yaptı temmuzda çocuk zibinla bile isilik oldu ebe çıkarttirdi üstünü. 

Sıfır kol Zıbın veya yarım kol al 10 tane

2 3 sort t-shirt takım dışarıya cikarirken ama emin ol evin içi 30 35 derece olursa sadece zibinla duracak. 

Birde bol muslin

Yaz bebeğine çok kıyafet gerekmiyor
(5,132 puan) tarafından
Ya hiç bilemedim yenidoğan olacağı için bir uzun kollu bir de patikli alt diye düşündüm, ama işte bilemiyorum... Buralar öyle kavurucu sıcaklar olmuyor olsa olsa 2 3 hafta oluyor
(2,927 puan) tarafından
Kız kaynanamlar almanyada Dortmund tarafında geçen yaz temmuz da ordaydik 30dan aşağı değildi güven bana sıfır kol al onunla bile pişecek tabi yazdan yaza da değişir ama uzun kol aliyorsan ince al bari 2 tne
(5,132 puan) tarafından
Biz doğu Almanya dayız ya geçen sene tropikal sıcaklıklar var , hastalık resmen
45 dereceyi gördük hiç alışık değiliz böyle sıcaklara burda. Alacam inşallah karışık

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 204 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde Melek annesi ❤️ (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 300 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 174 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde Kubra n (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.