0 oy
449 göst.
Aile kategorisinde (1,088 puan) tarafından
Kızlar kızım 8.5 aylık bazen ikinciye de hamile kalsam doğurana kadr 2 yaşında olur diyorm bazen az daha büyüsün diyorm 3 yas olsun aralarında çok kararsız kalıyorum.  Eşime kalsa en az 5 yas diyor. Kayannam flan bazen yardm ediyor gorumcem de aynı şekilde ama bilmiyorum ben kendime güvenemiyorum aralarında az yas olsa bakabilir miym acaba. Bide kızıma kıyamıyorum şimdi ikinci doğunca o ikinci plana atılır diye korkuyorum.  Bide annem ikiz doğurmuş ama doğduktan sonra ölmüşler benmde ikinci ikiz olursa bu sefer iyice kafayı yerim diye korkuyorum.  Kızım öyle çok ağlayan bi bebek degildi şimdi de öyle sadece aşırı hareketli şimdi yürümeye çalışıyor. Fikir verir misinz anneler 

38 Cevaplar

0 oy
(15,981 puan) tarafından
Aralarında 1 yaş var kızım 4 oğlum 3 yaşına girecek. Şimdi üçüncüye hamileyim doğana kadar diğerleri 3 buçuk 4 buçuk olacaklar 
-Reklam-
0 oy
(656 puan) tarafından
Benimde ikincisi yolda kızımin üç yaşına iki ay var dagacak Allah'ın izniyle. Bende çok merak ediyorum nasıl yapacağımı kızım çok yaramaz üç yaşına kadar biraz daha sakinleşir inşaallah diye düşünüyorum 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bizimkilerin arası 23 ay şuan oğlum 3 buçuk yaşında kızım 1 buçuk bir hafta biri hasta diğeri diğer hafta bu döngü hiç bitmiyor oyuncak kavgaları sürekli oyuncak kavgası valla ben bittim 
0 oy
(3,767 puan) tarafından
2 yaşında gigtgide istekleri farklı uykuları farklı bı sene daha düşünmüyorum 2 inci 
0 oy
(636 puan) tarafından
28 ay var aralarında o kadar zor ki. Hem maddi hem manevi anlamda. Şimdi ki aklım olsa biri tuvaletini kendi ihtiyacını karşılayacak zamana gelince ikinciyi düşünürdüm. Ama nasip dünya da rızkı olan Bi şekilde geliyor. 
0 oy
(3,347 puan) tarafından
3.5 yaş var aralarında 
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Daha çok küçük bence. Hamile kalmak için en az 2 yaşını doldurması lazım ki doğana kadar tuvalet eğitimi verirsin laftan anlamaya başlar. Bebekle ilgilenmek zorunda kalıp arka planda kalmak daha kendisi bebek olan birey için travma sebebi bence. Bana sorarsan en az 4-5 yaş olmalı. Oğlum 21 aylık daha bikac sene düşünmüyorum
0 oy
(415 puan) tarafından
Benm kizimin 1 ci yas dogum gunun kutlarken  2 ci kizima hamile oldugumu ogrendm buyuk kixim dort yasina grcek kucuk kizmda 2 bucuk yasina aralarnda 1 bucuk yas var tabi biraz zorlaniyrsn ama smdi cok rahatim brbrlerine yetstiler artk brlkte oynuyorlar takiliyorlar sukur ki 
0 oy
(13,009 puan) tarafından
25 ay tavsiye etmem çünkü diğerini bebekken yeni bebek geliyor zor oluyor 
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Ikı kızımın arası 4 yıl 4 ay :) 8.5 ay cok kucuk dogana kadar bebe 2 yas bıle olmuo yazık gunah ıkısınıde eksık buyutursun

(218 puan) tarafından
Benim kızların arasında da 4 yaş 4 ay var :))
(11,217 puan) tarafından
Hadı ya yaşları ne:)
(218 puan) tarafından
5 yaşında ve 1 yaşına girecek :)) senin kızların yaş kaç
(11,217 puan) tarafından
Biri 6 olucak 4 sy sonra digeride 16 aylik:)
0 oy
(565 puan) tarafından
1 yas var canim yanliz bakıyorum gunde 10 kez cinnet gecirip ardindan uzun sure depresyona giriyorum aksam da felc olmus gibi uyuya kalıyorum 
0 oy
(801 puan) tarafından
Oğlum beş yaşında ikinciye hamileyim 
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Bir buçuk yaş var aşırı zor
0 oy
(113 puan) tarafından

Buyuk oglum 4 yasinda kucuk oglum 7 aylik 5 yas oluyo sanirim :D

0 oy
tarafından
Kızım 6 6.5 aylıkken hamile kaldım şimdi kızım 3 yaşında oglum 20 aylık 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
17 aylık oğlum var ve ben 34 haftalık hamileyim aralarında yaş farkı olsun istemedik beraber büyüsünler istedik hem daha iyi anlaşırlar hemde araya yıllar girince dar başa dön istemedik :)
0 oy
(4,067 puan) tarafından

2 yaş 2 buçk ay olack naspse :)

0 oy
(1,125 puan) tarafından
Valla arka arkaya yapacaksın güzel güzel gecinsinler birbine arkadaş yoldaş olsunlar benim öyle bir imkanım yoktu malesef aralarında şuan 13 yaş var kızım büyük ödevler var ergenlik çağında sıkıntıları var ama ben bebeğime bakmaktan onun hiç bişeyine yetişemiyorum malesef 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 636 göst.
+1 oy
14 cevap 142 göst.
5 Ocak 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 197 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 330 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu