0 oy
389 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (616 puan) tarafından
Kzlar oglum var 6 ayimiz bitiyor. Odem ve siskinlik icin tarcinli limonlu su filan icen varmi.bi zarari olurmu

1 cevap

0 oy
(12,773 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

karnına 1 bardak içiyorum 2 gündür aşırı içme ama iğrenç tadı ya ncefil karanfil tarçın maydanoz limon kaynattim fokurdayinca 5 dk kaynayacak
(616 puan) tarafından
Bi tarif versene canim bide ne kdr iciyorsun
(12,773 puan) tarafından
Sabahları aç karnına içtim içine de limon attım ama limon başımı ağrıtıyor cnm
(12,773 puan) tarafından
Foto ekledim
tarafından
Maydonoz anne sütü azaltiyor ben maydonozlu kürleri tavsiye etmem
Sabah ac karnına bal sirke su yapıyorum ben çok güzel ödem atıyor
(12,773 puan) tarafından
Tbai fazlası azaltır ben dereotu yiyerek dengeledim ama  şahsen tadı hiç güzel olmuyo zaten ama sirke su da deneyim
tarafından
Sirke birde çok faydalı bağışıklık sistemini destekliyor hasta olmayı önlüyor şekeri dengeliyor enfeksiyon oluşumunu engelliyor
(12,773 puan) tarafından
Çok pis kafa koydum diyeti ahaha sirke fark ederim elma yada üzüm
tarafından
Ben elma sirkesi içiyorum hangisi hoşuma gidiyorsa onu iç ") ben bir ayda 8 kg verdim
(12,773 puan) tarafından
Spor vs yaptın mı valla çok iyi neler yaptın
tarafından
Tarifini verdiğim sirke bal suyu yapıyorum
Kahvaltıda akşam yemeğinde vs hiç ekmek yemiyorum
Öğlen bir kase yoğurt yiyorum
Akşam üzeri zayıflama çayım var kiraz saplı onu içiyorum
Haftada iki kez de yoğurt kuru yapıyorum zencefil zerdeçal tarçın lı olanı
Evde de hafif bir spor yapıyorum squat yerde yan yatıp bacak ac kapa yapıyorum pilates lastiği bağlıyorum dizlerime o şekilde ve sırt üstü yatıyorum bacaklarımı yere koymadan indir kaldır karna çek hareketi yapıyorum
Ek olarak da emziriyorum emzirmek zaten ekstra 500 600 kalori yaktırıyor tek seferde
(616 puan) tarafından
Oy kuzum ellerin dert gormesin cok sagol :)) da bu dediklerini ben zor yaparim vakit yok inanki :)) dusa esim gelince giriyom yemek bazen yiyemiyom :) ama diger kuru denerim
(616 puan) tarafından
Sadece sirkeyle mi 8 kg aman allahiiiiimmmmm . Birdr emziriyormusn snde
(12,773 puan) tarafından
Bende limonlu su vs içtim 2 gündür ekmek yemiyorum tambugday yedim sabah 1 dilim akşam 2 dilim o kadar ama sırmelo suyu içeyim bide yoğurt pul biber yiyorum
(616 puan) tarafından
Pul.biber bebise sknti.yapmaz demi canim
tarafından
Sadece sirkeli su  değil canım diyette yapıyorum Birde zayıflama çayım var onu içiyorum iki haftadır yani üç akşam oldu yoğurt kuru yapıyorum acı pul biber bebeği pişik yapıyor ama ben bu zencefil zerdeçal tarçın yoğurt un bir zararını görmedim
tarafından
Ve evet emziriyorum canım
(12,773 puan) tarafından
Ben hep acı yerdim ondan şimdilik sorun yok krem vs sürerim ama pişik olursa bende zencefil zerdecal dökeyim
Sirkeli su içeyim ben de o zayıflama çayın ne acaba emzirdiğim den çaylardn korkuyom ondan alayım fiyatı ne kadar
tarafından
Fiyatı 6 tl şok marketten aldım canım doğadan marka kiraz saplı bu da güzel ödem sokuyor tokluk hissi veriyor ama bu doğadan in 9lu su var mis o daha etkiliymis dediler ama benim biberiyeye alerjim var o yüzden almadım bu ictigimin  icin de mate yaprağı barut ağacı kabuğu aroma verici vs var
(12,773 puan) tarafından
Aaa çok sağol sokdan bendee alayim Allah razı olsun
tarafından
Amin canım cümlemizden allah razı olsun inşallah ")
(12,773 puan) tarafından
Foto yükledim cnm bumu Bi baksana sana zahmet
tarafından
Nereye yukledin canım foto
(12,773 puan) tarafından
Bu yazdığım cvb 2 tane aldım Bi kayısı li bu o kiraz yazani
tarafından
Ben kayısı sevmiyorum kiraz saplı olanın tadı çok güzel ") ama ben hala foto goremiyom bende mi bir problem var acaba ")
(12,773 puan) tarafından
Simdi tekrar bak valla neden gozukmuyo yeniden yaptım
tarafından
Tamam gördüm şimdi canım benim kinin paketi beyaz sadece ama aynısı arkadaşta bunun kayısılı olanını içiyor oda memnun baya inşallah sende faydasını görürsün
(12,773 puan) tarafından
Insallajhhh valla erir akarız istediğimiz kg ya sen kaç kg sun hedef kaç
tarafından
Benim hedef 70 şuanda 85 cekiyorum ")
(12,773 puan) tarafından
Veririz inşallah
tarafından
Veririz inşallah canım ümitsizliğe kapılmak yok zaten öyle bir ümitsizlik yaşarsak psikolojik olarak vermeyiz kiloyu sen hep zayiflayacagina  odaklan "))
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 150 göst.
0 oy
0 cevap 46 göst.
0 oy
1 cevap 166 göst.

374,594 soru

11,203,700 cevap

34,506 kullanıcı

...