0 oy
192 göst.
Aile kategorisinde (757 puan) tarafından
Nedir ya kizlar kaynanam sabah yoğurt arabaya koyuyurdu kolay gelsin dedim sağol dedi dertleri sabah ahıra gitmem her işi ne olsa koşup yapıyor bir sabah agira gitmem onlara batiyir birde kızlar kaynanamlaron balkonu var hemen bende dedim kızımı birkayin onlara hemen elbise süreyim içeri girdim kaynanam dedi balkondna geldin degilmi evt dedim dedi bir daha urdan gelme TM dedim  bir baktım görümcem ayakkabımi aldı balkon dışına indirdi  ben ztn fazla onların evine gitmiyor  siz olsanız bu durumda ne yapardınız ikindi vaktinde eşim hep zorluyor isim var yemek yapmamış git diyir ahıra  kaynanam millet diyir kızım durmuyor 5 dk yani demiyir oda iş yapıyor yaptığı kadar yemin ne işleri olsa koşup yapıyor ev alt üst onlar bir işime el atmazlar 

4 Cevaplar

+3 oy
(1,948 puan) tarafından
Bacım kusura bakma olayı ben anlayamadım, ne nokta ne virgül var. Herşey çok karışık yazılmış. Cümlenin başı var sonu yok. Bu kadar anlaşılmaz yazdığınız için yorum gelmiyor. 
(757 puan) tarafından
Bak canım sabah yoğurt çarşıya götürüyorlardibebde kolay gelsin dedim sağol dedi soğuk cevapla  istiyorlar her işlerini ben yapayım köle gibi bi bskt kaynanama kızımı birakio elbise serecektim kaynanam dedi balkondna mi geldin evt dedim dedi bidaha urdan gelme TM dedim bi baktım görümcem ayakkabımi aldı balkon dışına indirdi siz olsanız ne yapardınız
-Reklam-
+1 oy
(6,441 puan) tarafından
Yani konuştuğun gibi yazmasan keşke canım anlaşılmıyor hiç birşey eşin ahıra gir sende iş mi yap diyor ee hayvanların sütünden peyniriden yoğurdundan yararlanıyorsan ve yaşam şekliniz böyleyse yardım etmelisin ayrıca balkondan gelme demeleri ahır tarafından terliklerin kirli şekilde çıkıyorsan olabilir terlikği kapı önüne koymasda o yüzdendir çocuğunda küçükse kaynana sen bak ben yapayım de yada eşine ben yapmak istemiyorum de 
(757 puan) tarafından
Şöyle birşey ahir yeri ambar ztn ayakkabı temiz ahırdan eve asla girmem ayağımı yıkayıp girerim verdikleri yoğurt veriyorlar oda utanıyorum istmeye  yeminide eşim aliyir isim olmadığı zaman gidiyir isim olduğu zmn gidemiyorum yüzleri asikiyur millet hep doyur kızım yapıyor i kadr yardım ediyor boş
0 oy
(357 puan) tarafından
Yazdığınızdan pek bir şey anlamadım karışık geldi bana ama kaynanammış cart curtmuş kimsenin işini yapmam herkes kendi evine işine gücüne baksın benden önce nasılsa devam etsinler ben evlendim kocamın ailesinin her işine koşmak için değil ya
(757 puan) tarafından
Bunlar diyir her işi o yapsın derdinde birde millet doyur her işi kızım yapıyı kebdiler bir işimi yapmazlar eşim hep zorluyor işlerini yaomam için
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Valla kendi evimin işlerini zor yapıyorum kaldı ki kaynanamın islerine yetiseyim he arada yapabileceğim bir şey olursa yardım ederim o ayrı tabi 
(757 puan) tarafından
Bunkar doyur her işi o yapsın
(1,070 puan) tarafından
Yapma sende kendi işlerime yetişemiyorum de başka işlerle meşgul ol
(757 puan) tarafından
Öyle yapacağım bundan sonra

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 262 göst.
+3 oy
14 cevap 550 göst.
25 Ağustos 2022 Aile kategorisinde poyrazaleyna (952 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 386 göst.
10 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,302 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde SevdeF (612 puan) tarafından soruldu

377,325 soru

11,291,854 cevap

34,710 kullanıcı

...