0 oy
209 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (209 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kürtajdan sonraki kan normal gelmesi kanmı yoksa adet kanımı tam çözemedim bide bu kan kokulu olması normalmi tşk ederim şimdididen 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
(2,673 puan) tarafından
Benm kürtajdan sora kanamam geldi 20 gün daha sora adet kanamam gibi geldi adet olduğunu anladım sora bitti.
(209 puan) tarafından
Günaydın tşk ederim hosmerim..kürtajdan sonraki kanamam az bişey var sabah takıyorum pedi akşama kadar dolmuyor bile böyle azar azar olması normalmi
(2,673 puan) tarafından
Normal diye biliyorum canm benm de az az geldi sora çok geldi o adet kanamasiydi bitti
(209 puan) tarafından
Tşk ederim
-Reklam-
0 oy
(997 puan) tarafından
Ben de düşük yaptım kzuum evde bı de kokulu gelmesi içerde parça var demek sonra büyük bi kan pıhtılasi düşürdüm koku gitmişti düşükten 3_4gun sonra koku gitmişti sonra bı hafta sonra tekrarladı tam bı ay olacak vajina içi halen daha kan var kuzum koku yok şükür :)düşükten sonra bı hafta kadar ara ara ve yoğun kanama geldi sonra leke şeklinde geldi 20gun üstüne adet oldum şükür bitti halen daha bı ay olacak vajina içi kan sızıntısı gibi var,şuan seninnki düşük sonrası için temizleniyor iki hafta 20gun sonra adet Olcan :))
(209 puan) tarafından
Tşk ederim
0 oy
(130 puan) tarafından
Kürtajdan sonra gelen adet degil. zaten daha az geliyor. ben endiselenip doktoru aramistim az gelmesi normal mi diye. birde kokulu olmamasi lazim diye biliyorum. Doktorum yogun kanama agri ates ve koku olursa haber ver demisti 
(209 puan) tarafından
Benim bişey yok sadece affedersin lavobaya ped değiştirmeye gidiyorum açar açmaz koku geliyor çok ağırda değil hafif de değil ne bilim ya allah kimsenin başına vermesin
(130 puan) tarafından
kullandigin ped kokulu mu yani ondanda farkediyor olabilir

İlgili sorular

+2 oy
11 cevap 435 göst.
0 oy
33 cevap 982 göst.
0 oy
18 cevap 1,287 göst.
20 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
23 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu

377,757 soru

11,306,243 cevap

34,734 kullanıcı

...