0 oy
1,397 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (811 puan) tarafından

Kızlar eşime saçımı kızıla boyayacağım dedim alacağım ton palette 7-77 olması dışında bir sorun yok neysem bugün 101e gitmiş bana sea color un çilek kırmızı 5.65 numarasını almış gelmiş saçımı bunla boyasam çok mu kötü olur yaa eşimi de kırmak istemiyorum ama biraz fırça attım almış iade mi etsem ya nasıl edeyim buğday beyaz tenliyim kestane saçlarımin rengi geçen az açıcı sürdüm ama koyulaşti o ne yapayım yardım edin ☺️☺️☺️

image

Boya bu sanki pembe gibi nasıl yapayım yardımcı olun kızlar ♥️♥️

21 Cevaplar

0 oy
(811 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar kocam beni lahana turşusuna çevirecek ben anladım en iyisi iade edeyim :D ;D
(811 puan) tarafından
Yemin ederim tam o pembeden puhahahaa
-Reklam-
0 oy
(3,231 puan) tarafından
Bu boyanı ben  siyah saçın üstünden boyamayı seviyorum. Hafif kırmızılık veriyor. Işıltı gib
(811 puan) tarafından
Napim pembe olmazsa boyayım ki canm
0 oy
(6,714 puan) tarafından

Yazik adam beğenmiş almış boya kiz:D

(811 puan) tarafından
Ahahaaa  Allah sizi yorumlar güzelde  ne yapayım bu boyayı
0 oy
(2,677 puan) tarafından

Ne güzel işte güzel tarafindan bak ilgilenmiş kulak vermiş hemen almış:))<3

(811 puan) tarafından
Ay kızlar alemsiniz hiç bu yönden bakmadım ama ya brgenmezse nasıl olur bu renk canm♥️
(2,677 puan) tarafından
Koyu renk mi saçın eğer açık renk değilse parlaikligini verir sadece çok pembe olmaz
(811 puan) tarafından
Kestane kumral gibi canım ama bundan 3 4 ay önce açıcı sürdüm ama koyulaştı açıcı kendi saçımın rengine döndü gibi
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Hemen düşünüp alması güzel hareket 
(811 puan) tarafından
Sağol canım peki renk nasıl olur pembe olmaz dimi asjasj
(8,956 puan) tarafından
Yok kuzum pembe olmaz
0 oy
(469 puan) tarafından
15 güne akması dışında bi problem yok . Benim saçlarım bakır üzerine direk açıcı uygulamadan boyuyordum ve görenler boya numarası falan soruyordu . Hiç de özellikle şu kızıl olsun diye dikkat etmedim . Bazen şarap kızılı bazen çilek kızılı falan yaptım. Hiç pişman olmadım. Yalnız tekrar başka renge dönmek çok zor . 2 yıldır boyatmiyorum ve hala uçlarında kizillik var ombre falan yaptiramiyorum . Sabırla tamamen gitmesini bekliyorum . Belki de boşuna bekledim kırmızı ne güzel oluyordu . 
(811 puan) tarafından
Sağol canım kötü durmaz dimi bende
0 oy
tarafından
Tutmazki. Paran boşa gider. 

Sen bunu iade et kendi istediğin rengi al
(811 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(330 puan) tarafından
Of nasıl akar her yer kırmızı kırmız olur çok tehlikeli renk 
(811 puan) tarafından
Evett bundan da korkuyorum yaa
0 oy
tarafından
Bende çok istedim kızıl eşim asla olmaz dedi ;( şuan siyaha boyadım dahada açamam çok yıprandı 
(811 puan) tarafından
Eşin neden dedi canım öyle siyah mi seviyor muş
tarafından
Kızıl sana yakışmaz senin rengin siyah diyor :) doğruda diyor aslında
(811 puan) tarafından
Benimki de bu diyor illa arada kaldım palette deluxe 7-77 çok merak ediyorum kıza daha yakın bu çok yapay duruyor yaa
0 oy
(119,076 puan) tarafından
basligi goruncu dedim ahaa enistenin biri daha almis ayferi ☺️ icerige bende guldum
(811 puan) tarafından
Hiç deme sevda valla bu adam beni öldürecek ☺️☺️☺️☺️ ahahasjfn
0 oy
(2,272 puan) tarafından
Benim  saçım  cilek  kiziliydi   geri  sıkıldım  bu seferde  sarı  yaptim  sarının  üstüne  kestanenin  üstüne  renk  tam  otryo  canım 
(811 puan) tarafından
Yani kötü durmaz diyorsun peki palette  7-77 sürsem renk tam bakır kızılı olur mu yoksa açıcı sürmek mi gerek
(2,272 puan) tarafından
Sacin  hamgi  renki
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Ben yapardım kocamın hatrina 
(811 puan) tarafından
Kız o da yap diyor bence kahve kestane saçım çok yakışır diyor napim arada kaldım kızlar da markası iyi değil 15 gün kalır o da akar diyorlar arada kaldım valla
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ben olsam boyardim kız 
(811 puan) tarafından
Kız Ayşenur lahana turşusuna dönecem o zaman asjasj
(7,121 puan) tarafından
Bu kadar kırmızı pembe olmaz kız
0 oy
(360 puan) tarafından
Bende sarap kizili almistim sacim kestane ama patlican moru olmustu cok dikkat et bu boyalar yikadikca akar o yonden cok kotu 
(811 puan) tarafından
Kız desene lahana turşusuna döneceksin  :D:D palette deluxe markası nasıl canım o  daha mı iyi bilgin varsa yazar mısın bunu iade edeyim canım
(360 puan) tarafından
Canim bu kizillarin geneli akiyor diye biliyorum ama palette bin kat daha iyi bundan degistir bence
0 oy
(117 puan) tarafından
Ben 2 yıl boyunca bu rengi kullandım kutunun üstünde ki renk asla tutmuyor bu kadar kırmızı olmuyor ben çok beğeniyordum cesaretim olsa yine kızıla dönsem aynı bu rengi kullanırım ama kızılin dönüşü çok zor olduğu için vazgeçiyorum 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Siyah atıp biraz koreltebilirsin rengini 
0 oy
(7 puan) tarafından
Canım eşin kırılmasın sessiz sakin git istediğin rengi al onunla değiştir boya teşekkür et ☺️❤️
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Ay ben olsam bunla boyayıp dolasamam
0 oy
(6,795 puan) tarafından
Çok güzel bi renk canlı duruyo yap bende kullandım senin saçında çok açık durmaz tenine de yakışır hemde sea color piyasadaki en güzel boya markası hemde en uygunu gerçekten ben hep bu markayı kullanıyorum 
0 oy
(1,495 puan) tarafından
Bir post da ben acacam bacim sen deki benim gibi koca madurusun. :) bende boya icin fikir alacam saolsiun esim  sarı boya alip gelmis fisininatmadim bir soracam becere bilir miyim evde sar8 noya ya sarii

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 972 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 498 göst.
14 Şubat 2022 Aile kategorisinde PrensimGeliyor (94 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 625 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 821 göst.