0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (9,729 puan) tarafından

image

kizlar ya oglumdan kalan boyle beyaz cok kiyafet var oglum cok kusuyodu asiri. Bunlarda ondan kalan lekeler sanirim. Yikandilar cikmadilar simdi kizima giydirmek istiyodum. Napabilirim. Cikarmi. Sunu yaptimda cikti dediginiz bir yontem varmi acaba benide aydinlatin lutfen.

5 Cevaplar

0 oy
(297 puan) tarafından
Yok maalesef geçmiş olsun evde giydirirsin o lekeler pişip kalmış orda benimkilerde böyle ilk kustuğunda deterjanlı suda bekletmek gerekiyormuş 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çamaşır sulu su hazirla kovaya, sonra içine bastır beklet birkaç saat, bazıları çıkıyor öyle yapınca. Sonra da makinaya at, hatta çift durulama yap ki iyice arinsin çamaşır suyundan. 
0 oy
(6,705 puan) tarafından
Oğlumun ki ler de böyle. Ama hic kusmadi bekleye bekleye sararmislar. ☹️ 2. Bebegime giydirecegim bende. Burda kizlar beyaz sabunla yika diyorlardı henüz denemedim canim. 
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Ben attim canım hiç uğraşmadım valla 

Ama bı çamaşır sulu suda beklet
0 oy
(13,601 puan) tarafından

Canim sana kesin çözüm olan leke çikaricinin fotosunu atiyorum.

image

(7,018 puan) tarafından
Bu cıkariyor mu canim
(2,951 puan) tarafından
Domol urunlerini seviyorum. Sagdaki gercekten beyazlatiyor mu ? Ben tul perdeler icin olanindan alicam iyiyse bundanda aliyim atletlere
(13,601 puan) tarafından
Bende bebek kiyafetlerine kullandim. Tüm lekeleri çikardi. Büyük kizimin sakladiğim kiyafetleri hep sandik lekesi olmuştu. Bu deterjan olmasa hepsini atacaktim çöpe. Perde için hiç kullanmadim canim.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
27 Mart 2021 Aile kategorisinde Seher vakti (477 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 755 göst.
13 Nisan 2020 Aile kategorisinde Zuzum81 (907 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 96 göst.
0 oy
4 cevap 108 göst.
20 Haziran 2023 Aile kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu