+7 oy
811 göst.
Aile kategorisinde (663 puan) tarafından

Bazen görüyorum hanımlar çocuklarını paylaşıyor burada ulu orta. Pedofili denen şeyden haberleri yok galiba. Getirin Taksim'de, Kızılay'da bebeğinizi sergileyin gelen geçen bakacak dense asla derler ama Google'da gelen geçen bakıyor yavrucaklara. Şu hesaba bir bakın derim, canınızı sıkacak şeyler var ama yavruların emniyeti için en çok da annelerin dikkat etmesi gerekiyor. 

https://www.instagram.com/p/CkaRVbFqmF_/

Linç ekibi de gelecektir, beklerim, başım gözüm üstüne :)))

19 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Kızımla babaannesine gidene kadar zaten yolda 500 tane insan görüyor. Pedofili sadece sosyal medyada yok heryerde var . Bir markete gidersin orada olabilir hastaneye gidersin orada olabilir . Onu nasıl engelleyeceksin . Çocuğun kafasına çuval mi geçirelim. Ha bu demek olmuyor rahatım heryerde paylaşırım gibi algilanmasin . Oglumuda kizimida herşeyden herkesten sakınırım . Bende çoğu zaman kızımı oğlumu burada paylaştım zaten paylaştığım bir burası birde WhatsApp var oradada ssadece akrabalarım var onlar görüyorlar. 

Linç değil benim fikrim herkes aynı fikirde olmayabilir 
tarafından
Allah kötü gözlerden sakınsın yavrularımızı ne diyeyim. Dediğim gibi paylaşıyorum diye bu rahat anne olduğum anlamına gelmiyor
tarafından
Dışarda anlık görüp geçiyorlar ama bu sosyal medyalarda sildiginizi sandığınız fotoğraflar bile kalıcıdır.
tarafından
Yoldan geçerken insanların görmesiyle bir sapığın 7/24 O fotoğrafa istediği zaman ulaşabileceği bir arşivden bahsediyor burada arkadaş. Bunlar birbirinden çok farklı
(461 puan) tarafından
Google bir soru sordugumda buraya da yönlendiriyor sorular ve resimler sadece burda kalmıyor malesef
tarafından
Ben arkadaşada arkadaşla aynı fikirde olan arkadaşlara birşey demiyorum herkesin kendi görüşü bende kendi görüşümü belirttim okadar .
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Simdiiiii 

Aylaaaaar once bu sitede bir post acilmisti eskiler hatirlar, burdan fotograflar alinmis bir sitede koca ariyorum diye paylasilmis. 

Her turlu ruh hastasi aramizda geziyor. Degil cocugunu, kendini bile paylasana anlam veremiyorum. 

Bazisi icin aliskanlik, mesaili isci gibi her gun duzenli colugunu cocugunu paylasiyor. Bazisi hem de bir de tesetturlu oldugu halde ben acigim benden iddali fotolar paylasiyor. Velhasil kelam bacim, hicbirine anlam veremiyorum. Ne kendini ne cocugunu paylasana. 

Paylasmiyorum,paylasmam. Burda sosyal medyamda ekli arkadaslar var genel olarak cocuklarimi paylasan biri zaten degilim, hele burda hic.
(663 puan) tarafından
He valla, sonra da bana saldırdı bu bacımlar :) Aman herkesin nasibi kalbi kadardır, ben de kalbime bakarım
tarafından
Ahlak eksikliklerini ceneleriyle ortmeye calisiyorlar iste. Tesetturun adini lekelemekten baska bisey degil bacikom inan ki.
tarafından
Aman önce kendilerine baksınlar canim saldirsalar ne olacak doğruyu söyleyince saldırırlar tabi ☺
tarafından
Saldirsinlar Alin birak, bazilarinin beni sevmemesini tercih ederim :) oyleleri var ki sevseler kendime hakaret kabul ederim bak :D birak saldiran saldirsin :)
tarafından
O kadar haklısın ki bacikom vallahi o tesettürün altında neler yaptıklarını da biliriz Allah affetsin
+1 oy
(774 puan) tarafından
Bunu görmüştüm daha önce bencede paylaşılmamalı zaman çok değişti güven kalmadı kimseye 
+1 oy
(2,651 puan) tarafından
Burda hiç paylaşmadım oğlumun resmini bi Instagramda var profil resmi o kadar 
(663 puan) tarafından
Ne güzel. Ama oraya da dikkat edin. Ben bu konuda bir eğitime katılmıştım, akıl alır gibi değil vaziyet. Genellikle görsellere bakıp m*stürbasyon yapanlar... Bebek fotoğraflarını model olarak gösterip şişme bebek sipariş edenler... Allah korusun, siz de koruyun çocuklarınızı...
(2,651 puan) tarafından
Ruh hastası hepsi ya hadi şimdi bebek daha ilerde okula vs gitcek aklım hepten onda kalcak annelik çok zormuş cidden
(461 puan) tarafından
Instagram şunu okumuştum gizli hesaplar bile tehdit altında özellikle profilde yada bilgilerde cocukla ilgili hirsey yazınca o hesabi alıp resimleri alıyorlarmış özellikle kapalı hesaplar daha cazip geliyomus
(2,651 puan) tarafından
Şaka gibi bi zamandayız fotoğraf diye umursamıyoruz çoğu zaman ama sapıklar yüzünden paranoyak olduk
+1 oy
tarafından
Buraya değil,  hiç bir yerde paylaşmıyorum. Wp durumda bile paylaşmıyorum. 
(663 puan) tarafından
Hiç gerek de yok.  Niye çocuğunuzla prim yapasınız ki? Aa ne tatlı desinler diye mi, birkaç beğeni atsınlar diye mi. Ben de asla paylaşmam.
tarafından
Çok yakınım ( Annem kardeşim vs) dışında kimseye resmini bile atmıyorum ben.  Hiç gerek yok ,kötü göz var,  sapık dolu ortalık çocuğum konusunda kimseye güvenim yok benim.  Asla hiç biryerde paylaşmam.
+1 oy
(394 puan) tarafından
Instagram whatsapp hicbiyerde paylaşmam çocuğumu. Sonuçta onunda hakları var. Oda Bi birey. Burada da paylaşanlara anlam veremiyorum ne yalan söyleyeyim. 
+1 oy
(1,872 puan) tarafından
Pedofili hiç aklıma gelmemişti ben nazar değer korkusuyla 30 kişilik wp durumuma bile koymuyorum, fazla dışarı da çıkarmıyorum. Çok çabuk nazar değiyor çünkü.
+1 oy
tarafından
Sonuna kadar katiliyorum hakli ve faydali bir post olmuş. 
0 oy
(757 puan) tarafından
Hiç paylaşmadım daha ama pedofili aklıma gelmedi nazardan korktuğum için paylaşmadım açıkçası 
(663 puan) tarafından
Maalesef aklınızın almayacağı bir seviyede artık. Ben bu konuda bir eğitime katılmıştım, neler neler. Genellikle kadın isimleriyle hesaplar açıp bebeklerin fotoğraflarını istyenler, görsellere bakıp m*stürbasyon yapanlar... Bebek fotoğraflarını model olarak gösterip şişme bebek sipariş edenler... Kıyamet koptu, bir tufanı kaldı artık. Akıl alır gibi değil annelerin tedbirsizliği.
(757 puan) tarafından
Gerçekten dediğiniz doğru insanlık nereye gidiyor kucuk bedenlerden ne istiyorlar bilmiyorum ama çok üzülüyorum korkuyorum dünyaya çocuk getirmeye korkuyorum sonumuz ne olacak bilmiyorum :(
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Açılmıyor  ya neden 
(663 puan) tarafından
Bilemedim, Instagram kullanıyorsanız Orhan Toker hesabına göz atabilirsiniz.
(2,297 puan) tarafından
Yok hesabim malesef
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Çevremde tanıdığım 2 kişi var sırf takipçi kasmak için instagramdan trendyoldan para kazanmak için çocuklarının her halini çekip koyuyolar deliriyorum. Bi tuvalette çekmedikleri kalıyor o derece. Uykuya giderken uyurken sabah kalktıklarında yemek yerken. Çok sinirleniyorum.  O çocuğu sen doğurdun diye her hakka sahip değilsin. Belki çocuğun bu durumdan hoşnut olmayacak büyüyünce. Sonuçta ondan izin almadan onun her halini paylaşıyosun. Çok sinir bozucu. 
(663 puan) tarafından
Hah, bir de o boyutu var. Ya çocuk büyüyünce şikayetçi olursa?
(461 puan) tarafından
Bebegini wc egitimini gösteren fenomen vardi o aklima geldi. Ne olmaz diyorsak oluyor
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Pardon da ikinci resimde de anlaşılır yani tuzağa düşmesini beklemiş falan beklemesine gerek mi var adam ben sapığım diye bağırıyor bir pedofili kişi kendini bu kadar açığa verir mi bilemiyorum ben hiç paylaşmadım ne kendimi ne evladımı sadece burada değil hiç bir sosyal medyada wp dahil burası direk Google da çıkartıyor zaten 
0 oy
tarafından
Farkindalik içeren bi post. Cok haklisin. Dışarıda da sapiklar var ama foto olarak alamiyolar bakip geciyolar. Burada direkt ekran görüntüsünu alip kendi teline pc sine kopyalayanlar olabilir. Hatta bu fotoğraflari kullanip yapay bebeklerin yuzune uyarlayabilirler. Cok tehlikeli. Bazilari burayi gunluk gibi kullaniyor. 
0 oy
tarafından
Artık bilinçli olmayız yotubeda görüyorum kadın kız cocugunu sadece beziyle gösteriyor bu nasıl mantık o cocuk mahrem denen bişey vardır. Okadar pislik varki etrafta ben asla paylaşmam wp durumda paylaşırım bitej sosyal medyam yook. Numaramda sadece akrabalarımda vardır
0 oy
tarafından
Daha demin paylaştım. Bu post onun için mi 
(461 puan) tarafından
Sizin için olduğunu sanmıyorum hanimefendi allayip pulları çocuklarının güzelliklerini gösterenler için diyor bence. Cok geçmiş olsun yavrunuza
tarafından
Ay ne bileyim canım öyle sandım. Ben attıktan sonra post açılınca. Allah razı olsun
(663 puan) tarafından
Yok vallahi görmedim sizin gönderinizi
0 oy
(3,820 puan) tarafından

Burayı bırak, sosyal medya zaten kullanmıyorum whatshapta bile hiç paylaşmadım :) Allah evlatlarımızı korusun 

0 oy
tarafından
Instagramda dijital baba var onda gerçek şeyler paylaşılıyor abartıldığını düşünen Bi baksın. Malesef binbir türlü pislik var. 
(8,592 puan) tarafından
Eski post cnm yorum yaparken lütfen tarihlere bak
tarafından
Yeniyim daha pardon :))))
(663 puan) tarafından
Çok da eski değil be :-P
Evet Orhan Toker ben de takip ediyorum. Maalesef hiçbir şey masum değil artık.
(8,592 puan) tarafından
Estağfurullah cnm yenisin olur böyle şeyler :))) alincim admin kaç defa uyardi eski postlara yorum yazmayin ki güncel postlarin arasına karışmasın diye o yüzden bizde yenilere aktarıyoruz;)))
(663 puan) tarafından
Ha öyle mi, bilmiyordum admin'in ayar çektiğini. Çok sorry :)) Neyse en azından farkındalık uyandıracak bir konu :-*
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Sadece burda değil hiçbiryerde paylaşmiyorum  ne gerek var dünyada bitek benim çocuğum mu var sanki paylaşacak herkesde var aynı çocuk
0 oy
(65 puan) tarafından
Ve bundan size ne.  Burdaki paylasanlar zaten bilerek paylasiyor bunun derdi sizi mi gerdi ?
(663 puan) tarafından
Benim paylaşımım da seni mi gerdi? Bundan sana ne?
(65 puan) tarafından
Evet gerdi herşeye maydanoz oluyorsunuz cünkü
(663 puan) tarafından
Ay git ötede ağla.
(65 puan) tarafından
Ordan agliyor gibi gorunuyor muyum.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 381 göst.
14 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Nzl89 (1,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 438 göst.