0 oy
85 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,522 puan) tarafından
Bana Amerikan keratini yapacak kuaförüm 1200 tl fiyat verdi 3 ay rahat kullanırsın dedi dökülmeye iyi gelirmi çok dökülmem var saçlarım süpürge gibi oldu artık taranmıyor toparlanırmı 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Keratin yaptirdim ben 1 yıl önce muhtesem oldu saçlarım dökülmesi kesti 1 tel bile dokulmuyordu parlıyordu dümdüz her şekle giriyordu ben çok memnun kalmıştım 400 e yaptirmistim ben 
(1,522 puan) tarafından
Canım 500lükte var dedi ama senin saçlarına iyi gelecek olan Amerikan keratini dedi o kullandığı üründe internetten gösterdi 18 bin lira işe yararsa hemen yaptırırım
tarafından
Zaten ben 1 yıl önce yaptirmistim o  yüzden ucuzdu şuan herseye zam geldiği için o size verdiği fiyat uygun bence pişman olmazsiniz
-Reklam-
+1 oy
(3,226 puan) tarafından
Keratin ölmüş saç hücrelerinin boşluklarını doldurrak saça canlı görünüş verir. 

Saçların kopuyormu? Yoksa dibinden dökülüyormu? 

Kopuyorsa çözüm.

Saç dökülmesi için kafa derisine bakım yapılmalı. 

E vitaminiyle biraz toparlaya bilirsin
0 oy
(394 puan) tarafından
Kardeşim yaptirdi 3 ay yazın kullandı bence çok güzel bisey. İmkanın varsa yaptır. Evet saçlar daha sağlıklı oluyor kopma dökülme olmuyor
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Dökülmeye iyi gelmez canım dibe uygulanan birşey değil o düz ve bakımlı olması için yıpranan saçı düzeltmek için yapılıyor izmirdeyim 400den başlıyor yer yer değişir tabi benim saçım avuç avuç dökülür ünlü bir kuaför vr ona sordum o kesinlikle fayda etmez dedi bende bazen kuaförde mesela doğuma yakın yaptırcam bazen de aldım evde 4 ayda bir kendim yapıyorum rahatlık gerçekten 
(1,056 puan) tarafından
Aldıgınız ürünün adını verebilirmisin canım
(6,441 puan) tarafından
Liquid keratin araştır yorumlarını oku memnun kalacaksın google a yaz sayfası çıksın
(1,056 puan) tarafından
Tmm canım cok sagol
(1,056 puan) tarafından
Canım set halindemi aldın
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Brezilya fönü keratin bakım yaptırmıştım evlenmeden önce hiç dökülmüyodu çok güzel parlak ışıl ışıldi 6 ay kadar öyle kaldı sonra çoluk çocuk derken yaptırmadım. Ne kadardır bilmiyorum 2019 da 120 lira vermiştim şimdi iki üç katı olmuştur 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 139 göst.
13 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 160 göst.
+1 oy
7 cevap 111 göst.
4 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Sevimlipandacik07 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
12 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Maral (17 puan) tarafından soruldu

377,292 soru

11,290,925 cevap

34,706 kullanıcı

...