0 oy
1,349 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Temizlik alıyordum zaten 3 günde bir dipppp köşe alırım her zaman. 9 aylık oglum yanımdaydı. Nereyi temizlersem oraya kendimle götürüyorum. Durmuyor çünkü. 

(Geçen annemlere gittim 2 gün kalmaya akşamına görüntülu aradi oglumla konuştu. Sonra bana döndü dedi ki evini bokk götürüyor neden temizlemeden çıktın. Yemin ederm ben asla evimi pis bırakıp kapı önüne bile çıkmam. Başka burcuyum ve az cok bilirrsnz baha titiziz 

Neyse bende ona neresi pisti ki neden böyle söylüyorsun dedm annemlerde salondaki biliyordu odu bunu . Cikmadan onfe oğluma havuç vermiştim dursun da ben hazirlanayn diye oda Koltuğun altında havucu görmüş kalkmış bana ailemn yanında sen ne kadar pissjn evini pis bırakıp gitmişsin dedi gözümden kaçmış oglum fırlatıp atmış olabilir dedım uzatmadım kapattım. Ama o kadar utandım kırıldım ki anlatamam.) Bugünde yine temizlik alıyordum oglum yanımda eşim aradı napiyoesn dedi temizlik dedi. Mahir nerde dedi yanımda dedm. Çocuğa bisey olursa seni mahvederm senden bilrm dedi. Geldi çıldırma. Sanki bsnm oglum degilllll.  Napaym ev iş ütü temizlik yemek çay çocuk yetişemiyorum dedim mecburen nereye gitsem onu yanımda götürüyorum orayı temizliyorum dedm bağırarak çünkü çok sinirlednm. Dakika başı oglunun basinda dikilmesi istiyorsan. Temizlikçi bul o işi gücü yemeği yapsn o zaman dedm. Senin işin ne dedi neye varsın sanki dedi. O zaman işime karışma dedm. Yeri geliyor evin piss diyorsun yeri geliyor isi gücü birak Çocuğa bak diyorsun dedm ben sana neden yaranamıyorum diye ağladım. Ne kadar geçimsiz bir kadınsın diyip yuzumw kapatti tlfnu off kizlar ytemin edrm bıktım napcam ben ağlarken de gülüyordu beynimle oyun oynuyor resmen ne yapsam olmuyor ev darma durmandi temizlik alicam diye. Şimdi hersey öyle duruyor uzaniyorum oglumla. Yapsam görmüyor yapmasam yüzüme vuruyor iki türlü aynı. Ağlayarak yazıyorum kafayı yicem. Basit gibi görünebilir ama bu hep böyle artık kaldıramıyorum evime isime tekizligime yemegime karışmasını offff

37 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Basit bişey degıl evın ısıne karısan erkekten nefret ederım 
tarafından
Yapmıyorum kendi gelip yapsn bıktım artk
-Reklam-
+1 oy
(13,824 puan) tarafından
Neresi basit bunun resmen psikoljk baski ne karisiyormus eve işe güce ya bu adam 
(13,824 puan) tarafından
Sen de öyle de sen erkeksin ev işine karisma de
(12,675 puan) tarafından
Yazmayacaktım ama dayanamadım maden öyle o senin işine karışınca sen karı misin niye evin işine karışıyorsun de o zaman
(13,824 puan) tarafından
Hiç ya kadina psikoljk baski resmen
(12,675 puan) tarafından
Arkadaş üzülüyor ve üzüldüğünü belli ediyor yani onu fazla ciddiye alıyor hatayı da orda yapıyor bak adam ailesinin yanında evi *** götürüyor demiş diye panik olmuş bize bile pis değildi diye açıklama yapıyor bu da beyefendinin hoşuna gidiyor anlaşılan. he he deyip geçecek ona en iyisi o
(13,824 puan) tarafından
İşte baskı var artık kadının üzerinde çünkü o hale getirmiş sürekli olduğu icin
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Narsist mıdır nedir resmen can sıkmak için yapıyor belli.bir de karşıdaki insan ağlarken gülmek nedir ya.hic muhatap olma böyle durumlarda.belli ki canını sıkmak seni bu hale getirmek için yapıyor.takma onu bak nasıl kuduruyor.
tarafından
Evet narsist. Cok denedim takmamayı ama hicbisy olmamış gibi konuşuyor sonda yine ben konuşmuyorum diye ikinci defa hatalı görüyor beni. Takmamış gibi yapsam da sonucunda asla hatasını görmez hep ben hataliymdir onun icjn
(1,138 puan) tarafından
Bak YouTube da videolar var narsistlerle nasıl başa çıkılır diye.zaten uzun süreli bir psikoterapi almadıkça düzelmez.ne yapsan da yaranamazsin.adam ******** zevk alıyor böyle olmasından.o sebeble o videoları izle.o seni değil sen onu düşür.bosanma imkanın yoksa bu tek yol
tarafından
Sorun onda ama kalkip terapiye gidelim dedim beraber hemde. Ama kabul etmiyor asla. Sen delisn sen git diyor.
Akıl sağlığıma çok oynuyor. Ondan gizli psikoloğa gidecem bu çarşamba o gelmiyorsa ben giderim. En azından kendime olan güvenimi saygimi oluştururm.  Onu takmamak için bu sefer de ben umursamaz olmayı denemek istiyorum
(1,138 puan) tarafından
Valla imkanın varsa kesinlikle git.o gitmez.gitse de zaten bu kişilik bozukluğu çok uzun süre bir tedavi gerektiriyor.
Sen git zaten anlattığında psikolog ta onaylar onun ne olduğunu.sen de kendini toparlarsın
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Böyle davranarak erkekligini ispatladigini düşünüyor bence 

Bencil 
tarafından
O kadar bencilki zaten kendinden başka kimseyi düşünmez
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Benim kaynimda öyleydi şimdi düzelmiş. Önceden eltimin herşeyine karışırdı. Geçen gittim düzelmiş falan dedim ağzına laf vermiyorum işimi de yapıyorum savunmami da yapıyorum dedi:)
tarafından
Savunmami yapıyorum ben eskik etmiyorum ama 2 yildir evliyz hiç değişmedi
tarafından
2 yılda sizi ne hale getirmiş gerçekten  Allah size sabır versin ömür geçer mi böyle bilmem ama bi destek almanız lazım
0 oy
(268 puan) tarafından
Bosver yapma evi gercekten *** gotursun de gorsun pis ev nasil oluyor, temize eve pis demekte neymis
tarafından
Zaten artık öyle. Parmağını sürmem
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Darilma ama basina cikarmissin  esini.ne oylr kari gibi ev isine karismalar acma sende telefonu cocuk uyuyor sessizde oluyor de yada acik acik kavga edip senle psikolojimi bozamam de.evr gelincede tavir yap konusma tavrini koymasan anlamaz boylr devam eder.Allahim incime ama sinir oldum kocana laflara bak gelsin begenmirse cocugada baksim evin islerinide etsin yemegide bisirsin .kadinlarin isini hafife alirlar.
tarafından
Gelmiş diyorken siz kadınların isi çok basit sabahtan akşama kadar yatıyorsunuz. Ne denilir ki bu söze.  Ahmak bi düşünce .  Bu düşünceyi ölsen de degistiremezsn .Allahindan bul dedm
0 oy
(119,065 puan) tarafından
sana psikolojik siddet uyguluyo mobing yapiyo cok aradinmi bu hadsizi
tarafından
O beni aradı buldu. ** inan o kadar ilgili şefkatli merhametli vicdanlı bi insandı ki anlatamam. Bi insan bu kadar değişir mi ya aklım beynim almıyor. Allahindan bulsn
0 oy
(360 puan) tarafından
Herkes kendi isine baksin diyeceksin ya ev seni ilgilendirmez benim bilecegim is cok biliyosan gel yap diyeceksin böylesi ***** insanlara 
tarafından
Diyorum demezmiym ama anlayan yok
0 oy
(450 puan) tarafından
oyle insanlari takmiycaksin kafana narşist cunku bnm esim esine benzer huylari var eskiden bnde aglardim simdi asla haksizliga gelemiyorum bnm esimde bebege ilac verirken ne veriyorsun cocuga ona bisey olsa sana hesabini sorarim dedi sinirlendim dedim o bnmde cocugum dusmani degilim cocugumun ona bisey olsa bn perisan oluyorum 20 hastanede bn yattim yaninda sen degil dedim bu sefer bnmi kalicam tabiki sen kalicaksin dedi ozamn konusma sen kalmiycaksan dedim hakkin yok konusmaya dedim hepsi ayni anliyacagin kafayi yediriyorlar insana allaha havele ettim rabbim islah etsin boylelerini
tarafından
Doğum yaptm o kadar zordu ki anlatmam 2 ay boyunca kalkma yat dedi doktor o kadr yqbi düşün. Kalkmış her kadın doğum yapıyor hi senmi. Abartıyorsn diyor. Kendmi herhangi bi konuda savunmaya kalksam asla kabul etmiyor biktim. Oglum olmasa 1 saniye durmam
(450 puan) tarafından
kiyamam bosver allaha havele et dua et bol bol rabbim kalbine merhamet vicdan versin ins esinin elbet zor gunlerin arkasinda mutluluk verir rabbim
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ne desem bilemedin mesela orucum.bugun kendi kahvaltısını kendisi hazırladı canin çekmesin diye sonra kahve istedi ben çok severim kahveyi dedimki yaparım ne olacak sanki dedim 

Sonra yaptım içti ise gitti bende tüm işimi bıraktım mesela o uyuyor diye sesssizce oturdum bilemedim Allah yardımcın olsun kuzum
tarafından
Allah razı olsn
0 oy
tarafından
O da bir ay yetistiremezse evin masrafının senin isteklerini sende aynı muameleyi yap sen niye varsin beni görmüyorsun mutlu etmiyorsun yetistiremiyorsun diye kır onun gururunu anladın ***** ben seni idare ediyorum da sana ne oluyor hayırdır de 
tarafından
Ahh demiyoe muyum diyorum... karşındaki duvarsa ne desen bos
tarafından
Sende o zaman onu duyma arayıp söylenince boş yapma De suratına kapat o sinir olsun bir şey derse de kim kuruguna bastı de iş yerinde yiyorsun azarı gelip bende mi egonu tatmin ediyorsun falan de o zaman anlar o
0 oy
(7,173 puan) tarafından
Allah selamet versin akıl fikir versin kocana . Bir de söylemesem olmayacak neden temizlik yapıyorum yerine alıyorum diyorsun ilk defa duydum merak ettim 
tarafından
Bilmem öyle çıktı ağızdan. Hani toz alıyorum denir ya bende öyle dedm iste
(7,173 puan) tarafından
Anladım canim ama kocani takma kafana bence temizlik yap dediğinde çocuğa bak yaparım de hiç sinirlenme , cocga bak dediğinde yemeği temizliği yap bakarım de o sana ne işe yararsin dediğinde saydıklarım kadar saymadıklarimi da sen yaptığında anlarsın ne işe yaradığımi dersin
0 oy
tarafından
Eşinin psikolojik sorunları var farkındasın demi. Kendini öyle insana yarandirma bırak doğru bildiğin şeyi yap . Dengesize bak ya uzaktan herseye karışmak basit gelip yardım etmezler herseye müdahale ederler. Nasıl sinir oldum ya kusura bakma
tarafından
Umurumda değil zaten. Ama beynimle oyun oynuyor kriz geçiriyorum oglm evde korkuyor bazen. Elimde olmadan bağırıyorum ağlıyorum. Artık notle olunca mecbur başka odaya gidp kriz geçiriyorum ki oğlum duymasın. O kadar zorki dayanamıyorum. Delirmemi o kadar iyi sağlıyor ki başarıyor da. Of:((
0 oy
(8,245 puan) tarafından
Manipülatörün ağ babası senin kocan. 
tarafından
Gerçekten oyle
0 oy
(163 puan) tarafından
Ben bile sinir oldum. Kendinden biktirmaya çalışıyormuş gibi geldi bana. Bir dikkat et bakalım telefonuna falan bak . Benim biraz midemi bulandirdi . 
tarafından
Bakıyorum telefona bsy yok ama bende farkındayım en ufacık bisyi konu yapıyor sırf sinirleneym kavga çıkarayım diye. Sinirlenince bak sinirlerimi blzma diyorum napcan babanlarami gidicen cik git sesleniyorum uğraşcam diyor. Ogulm küçük olmasa asla 1sn durmam
(163 puan) tarafından
Ah işte hep bu evlatlar için herşey . Allah yardımcın olsun gülüm .
0 oy
tarafından
Evin isne niue karisr ki eş elinden geliyorsa kendi yapsn çocuk var sonuçta 
tarafından
Sadece cocugu uyutur başka yaptığı bi halta yok hersye karismakfan baska
tarafından
Allah yardım etsin çocuk kendi de uyur
0 oy
tarafından
Cok biliyosa kendi yapsın hödük
tarafından
Vala bıraktım gelsin akşam görsün bu hali. Hergun toplu eve alışmış görsün bakalım
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ne var lan karı kılıklı diyecen tövbe tövbe, biz senin iş yerine karışıyor muyuz, sen de dört dörtlük olmaya çalışma kocanın  huyu da çok pis düzelmesi zor 
tarafından
Diyorum ki karı kılıklı diye bi kulağından giriyor  cıkıyor
Ne desem boş çünkü duvar gibi anlamıyor. Ben hep mükemmel olmaya çalışıyorm ama o asla bunu görmüyor
Bıktım artk bende salicam
(5,406 puan) tarafından
Sal kız  bir gün süpür o evdeyken çocuğa baksın hafta içi gırgır sil. Bebeğinle oyna eğlen bugünler bir daha gelmez,
0 oy
(954 puan) tarafından
Ben olsam cocugumla ilgilenirim kocayı susturur kaynananyı da bir daha eve sokmam kusura bakma ev  müsait degil derim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 467 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Miniktirtil (1,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 344 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (748 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 401 göst.
1 Eylül 2022 Aile kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 854 göst.