0 oy
207 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (581 puan) tarafından
İstanbul'a taşındık, evimize yerleşene kadar annemlerde kaldık. Evlerimiz de yakın, hâlâ da arada orada kalırız. Benim kardeşim, annem, babam, eşim ve ben hepimiz korona olmuşuz.

Kardeşim=3 gün 39 derece ateşlendi

Ben=eklem yerlerim kopuyor sanki

Eşim=3 günlük bir beyin zonklaması

Annem=aşırı halsizlik

Babam=hiç semptom yok

5imizde de farklı çıktı korona.

Bu ne biçim hastalık ya.

Sadece kendim için yazarsam

İlk korona olduğumda benim ateşim çıkmıştı.

İkinci korona olduğumda gözüme vurdu ağrısı

Üçüncü korona oldum eklem yerlerim kopuyor sanki.

Grip olunca semptomlar bellidir. Hepsini yaşarsın ve aynı yaşarsın. Ya da ishal olursun bellidir ne yaşayacağın.

Bu virüs insanı paranoyak yapar. Farklı ne yaşasam acaba korona mı oldum yine diye düşünüyorum artık.

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bundada test yaptırıp mi anladiniz
(581 puan) tarafından
Annem ve kardeşim test yaptırdı ikisi de pozitif
(581 puan) tarafından
Ben ve eşim de yarın test yaptıracağız, babamın test sonucu çıkmadı henüz, onunki de yarın çıkar herhalde. Ama hepimizde semptomlar farklı, çok saçma değil mi bu?
tarafından
Saçma değil tabiki de her bünyede farklı canimm
Ama sizi tebrik ederim test yaptirdiginiz için. Çünkü kimse artık önemsemiyor. İnan bizim burda herkes hasta ama hem disardalar hem temas ediyorlar herkese . Takır takir oksuruyolar. Ama hiç önlem almıyorlar
(581 puan) tarafından
Biz 5imiz eve kapanacağız, yemek sepeti ve getir var iyi ki :))) yarın test yaptırıp eşim de rapor alacak
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bende tat koku gıttı hıc korona olmamıstım, oldugumda anlamadım da ta ki tat koku gıdene kadar, 3 gun eklem agrısı ve ateş oldu, 4. Gun tat koku gıttı daha da gelmıyor :(

(581 puan) tarafından
Aaa bak annemde de koku gitti bir de ama diğer 4ümüzde de koku hissi var, sıkıntı olmadı o konuda
tarafından
Yanı cıdden eklemlerım agrıyaydı da su kokum gıtmeseydı delırıcem
(581 puan) tarafından
Öyle deme, bu koronadaki eklem ağrısı bambaşka oluyormuş, daha önce yaşadıklarım hava civa kalır bunun yanında
tarafından
Kız bende de oldu 3 gun felclı gıbı yattıgımı bılıyorum ama tat koku bıtırdı benı 3 kılo verdım 1 haftada
(581 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım
0 oy
(914 puan) tarafından
Ayy valla beş gündür iyi gibiydim aha şimdi yine kötü hissediyorum kendimi hasta olacağım yine :( sürekli sürekli hasta oluyorum yani tamamiyle terk etmiyor bedeni 
(581 puan) tarafından
Korona mı olmuştun sen de :(
(914 puan) tarafından
Ne güdüğü belirsiz tüm belirtileri yaşıyorum iki aydir ama bu zamana kadar korona çıktığından beri hiç hasta olmadım iki sene boyunca covid bitti sözde ama ben anaam hastalıktan kırılıyorum kiz acile gidiyom bir sey de yapmiyorlar diyorum covid miyim domuz gribi mi bi test yapin yok anam yokkk emziriyom diye ilac bile vermiyorlar ilerliyor hastalik iyice
(581 puan) tarafından
İnşallah biter gider şu virüs ya
(914 puan) tarafından
Amiiiiin
0 oy
(872 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Ben de Dün daha iyi gibi hissettim kendimi. Yoksa tam 2 hafta hasta oldum ya. Ateşim pek yüksek olmadi ama her yerim çok ağrıdı. Tat koku alamadım. Sonra da sinüzit  olmuşum. Neyse. Test falan yaptırmadım. Sadece evden çıkmadım. 
(581 puan) tarafından
En ağır geçirdiğim korona bu oldu benim de. Ateş varken bu kadar bitkin hissetmemiştim. Eklem ağrısı eziyet gibi.

Geçmiş olsun canım sana da.
(872 puan) tarafından
Saol teşekkür ederim canim
0 oy
(17,259 puan) tarafından
Arkadaşım korona oldu çok bitkin halde kız ya öğretmen birde perişan
(581 puan) tarafından
Valla ben de böyle eklem ağrısı hissetmemiştim daha önce
(17,259 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun canım
(581 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim kuzum
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım, ben de yeni atlattım, ilk kez oldum, çift çizgiyi görünce çok üzüldüm:)) eşim oldu önce  o ateşlendi, ben tedbir amaçlı yaptım bende de varmış. Belirti yoktu bende, sadece halsizlik oldu, bir de 1 2 gün tat koku kaybı o kadar, virüs de sıkıldı bence, üşeniyor herkeste ateş falan çıkarıp halsizlik yapmaya :) 
(581 puan) tarafından
Aynen :)))
0 oy
(13,787 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin hepinize
(581 puan) tarafından
Amin inşallah, teşekkür ederim
0 oy
(3,116 puan) tarafından
Bünye meselesi canım ben calisirken ofiscek olmustuk patron hastanelik oldu basimdaki abla oksurmekten helak oldu benim sadece hafif bas agrım vardı eklemlerimde cok hafif agrimisti baskada birseyim yoktu 
(581 puan) tarafından
Çok değişik bir hastalık gerçekten

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 74 göst.
0 oy
5 cevap 281 göst.
10 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Derya58 (2,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 113 göst.
2 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 132 göst.
24 Şubat 2022 Aile kategorisinde Musab (1,054 puan) tarafından soruldu

374,551 soru

11,201,875 cevap

34,498 kullanıcı

...