0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (229 puan) tarafından
Hamile kadınların düşük yapmaması için böyle bir. Şey varmış benimde düşük tehlikem var banada denilşyor ama bana çok yanlış geliyor bi kilitten medet unmak sizdece haklı değilmiyim?? Sizin düşünceleriniz ne 

8 Cevaplar

+1 oy
(2,972 puan) tarafından
İstersen kaç kat kilit anahtar bağlat o bebek düşecek olduktan sonra herturlu düşer. Rabbim yaşatacak olduktan sonra da damdan düş yine yaşatır.
(229 puan) tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Yok canım inanmam sende gebesin hurafe bunlar kulak asma. Yer gök dua hürmetine ayakta. Dua çok önemli bol bol dua oku. Rabbim sağlık sıhatle alabilmeni kavuşmanızı nasip eylesin.
(229 puan) tarafından
Amin canım inanmıyorum zaten söyleyene de istemiyorum diyorum putperest gibi bi kilitten anahtardan medet ummak çok saçma geliyor evet dua edilsin o ayrı
0 oy
(229 puan) tarafından
Böyle bir. Şey duyup uygulayan var mı
0 oy
(3,226 puan) tarafından
Ben bunu büyü olarak duymuştum. Çok eskiden Bazı kızların mutlu evliliğinin olmaması için yapılıyormuş. Düğün gecesi ilişkiye giremeyib, hemen namussuz diye damgalanması için. Ya da o kızı gelin istemeyen kaynanalar yaparmış, haste kıskançlık çekenler. 

Birde bazı işi bilenler küçük kız çoçuklarına yaparmış. Düğün gününe kadar tacize bile uğrasa, zarı bozulmaması için. Düğün günü yaklaşınca açarmış. 

Hatta düğünüme sayılı günler kala kaynanam ima etdi. Annem Allah bizi böyleşeylerden medet umacak hale getirmesin demişdi. Buna rağmen kaynanam eğer kızı bağlamışlarsa bile , düğün günü aksilik olmasın açılsın diye kurban demişdi. Tabiki kesmedi.

Düşük için ilk kez duydum. 
(3,226 puan) tarafından
Jinekologlar rahim ağzını dikiyor.
Bilen hocalar sübyan duası yazıyor.
(229 puan) tarafından
Sübyan diye bazı kaynaklarda geçiyormuş
0 oy
(7,167 puan) tarafından
Benim bir tanıdığım da üst üste düşük yaptı hepsi de tüp bebekti çaresizlikten insan her şeyden medet umar ya o hesap ... Bu sefer ki yaptırdı ve  düşmedi ama  iki aya yakında karnında ölü durmuş haberi olmadı maalesef yiyecek ekmeği olanın önünde kimse duramaz , ömrü olmayana da ne yapsan boş kendisi dedi bunu çok üzücü maalesef... 
(229 puan) tarafından
Aynen rabbim imtihanı işte verse ayrı imtihan vermese ayrı imtihan
0 oy
(540 puan) tarafından
Batıl şeylerden dediğin gibi medet ummak boş boş beklemekten başka hiç birşeyi göstermez canım doğru düşünmssn sende 
(229 puan) tarafından
Haklısın bence de yani put gibi bir. Şey ondan medet ummak
0 oy
(356 puan) tarafından
Allah'ın dediği olur canım bol bol dua et yeter Rabbime sığın banada düşük riskin var dediler 3 ay son 2 buçuk ay erken doğum riski dediler şimdi 3 buçuk yaşında sıpam Allah'ın dediği olur 
(229 puan) tarafından
Aynen öyle benim içindr dua eder misiniz
(356 puan) tarafından
Ederim tabi canım korkma Allah'a sığın başımıza gelecek bişey varsa ne yaparsan yap gelir içini ferah tut
0 oy
(613 puan) tarafından
Şirktir bu hareketler.
(229 puan) tarafından
Aynen bende öyle düşünüyorum ısrar ediyorlar yok diyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 104 göst.
15 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 227 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu