0 oy
1,799 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından

Tekrar geldim anladım ki sizsiz olmuyor bir iki kişi hariç peh :D 

34 Cevaplar

+1 oy
(295 puan) tarafından

Seni gidi hain böcükk korkuttun bizi hoş geldin geriiii şapşal kızzz :D 

tarafından
Hoşbuldum çayıma attığım 4 kaşık şekerim ❤❤❤❤❤❤
-Reklam-
+1 oy
(4,666 puan) tarafından

Nere gittin kiz 

tarafından
Gittim geldimmm :D
(4,666 puan) tarafından
Hosgeldin canim
+1 oy
(432 puan) tarafından

Hoşgeldinnnn :))

+1 oy
(2,047 puan) tarafından
Kızz böcüükkk, uğur böcümüz oldun bugün herkes ben dahil çok merak ettik ve özledik, kıymetini anladık diyelim :D❤️
tarafından
Yaaaa sizi yerim delilerrr ❤❤❤❤❤
0 oy
(87 puan) tarafından

Hoşgeldin canım seninle fazla muhabirimiz olmadı ama mesajın çok etkiledi benj inan çok korktuk elhamdülillah ki birşeyi yokmuş çok sevindim ama lütfen bir daha böyle birşey yapma inan çok korktuk dualarımız seninle canjmbeni.

tarafından
Allah razı olsun canım benimm ❤
0 oy
tarafından

Platformun bocuyu gelmissss hos gelmiş canim seni o kadar cok merak ettikki tum gun gozler seni aradi iyiki geldin❣️

tarafından
İyi ki geldim iyi ki sizleri tanıdım ❤❤❤❤❤
tarafından
Artık ben hicbisey demiyorun istediginiz kadar post acin. Bi anlik bu yuzden kirildin gittin sandım
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Ay valla aramizda olan bi kac kisi olmaynca tadi yok buralarin sende onlardan birisim askimsu :ad :D hahahaah

tarafından
Bensiz olmaz hiçbir yer :D ❤❤❤
0 oy
tarafından

Seni gidi hayin keje :D

Üyeliğini silmene en çok ben üzüldüm  en son açtığım posta yorum yaptın ve ortadan kayboldun ve bende kendimi deli gibi suçlar oldum günde 100 kere buraya gelen ben 5 6 defa girdim bir daha sana gitmek YASAKKKKK :) :D

tarafından
Yok ne suçlusu aşkolsun bitanem ❤❤❤ gitmem daha ❤❤❤❤
tarafından
He şöyle :))))
tarafından
Çok seviyorum sizi çok çok ❤❤
tarafından
Bizdee SENİ ÇOK SEVİYORUZ :)) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
0 oy
(61 puan) tarafından

hoşgeldin leyloş 

semi fazla tanımasam da hep yorumlarına gülerdim sessizce gitmen bi an korkuttu canım yaa ❣

0 oy
(475 puan) tarafından

Ama sen hala bi açıklama yapmadın sanki?BEKLİYORUZ HAYDEE:-)

tarafından
Aaa evet unuttum bebeğim 2 aylık aşılarını oldu onunla uğraşıyorum sefilimin çok ağrısı var :( durumuma gelince bi fırtınaydı estim gürledim heryeri kapattım sonra geri geldim burdakileride çok üzdüm merak ettirdim bende çok üzüldüm vallahi herkes çok merak etmiş sorunlarım vardı hallettim aklımda hep burdaydı bırakamadım sizleri ❤ çünkü çokk seviyorummm ❤❤
(475 puan) tarafından
Bizde seni cancağızım yapma bidaha böyle şeyler kambersiz düğün olmaz misali buralarda sensiz olmuyo ya☺☺☺❤❤❤
0 oy
tarafından

Hoşgeldin canım Allah gönlünü yuvanı ferahlatsın inşallah. Enerjin çok güzel ona tutun :) 

0 oy
tarafından

Terbiyesiz madem gelcen ole gidilirmi :D yanmda olsaydn gerilir geriliir bi silleyi bi çakardm snaaa snra sarilirdm :D :) ☺☺☺☺☺❤

0 oy
(2,172 puan) tarafından

Aaa hoşgeldin geri dönmene sevindim çok iyi yaptın :) bende artık günün sorusunu kim sorcak diyodum :) ♡♡

tarafından
Hoşbulduuuuuuummmmmmm ❤❤❤❤❤
0 oy
(851 puan) tarafından

hoş geldin cnm nerelere kayboldun kız özletme kendini ☺❤

tarafından
Hoşbuldummmmm :))))) ❤❤❤❤

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,118 göst.
0 oy
1 cevap 277 göst.
13 Ocak 2021 Aile kategorisinde Zeyzeyyy (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 584 göst.
30 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 372 göst.
12 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Tülay Yıldırım (586 puan) tarafından soruldu

377,750 soru

11,305,974 cevap

34,732 kullanıcı

...