0 oy
414 göst.
Diğer kategorisinde (53 puan) tarafından
Hanımlar 38+3 haftalık hamileyim geçen hafta randavümü kaçırdım hastane tarafından iptal edildi ve 15 gün sonra alabilirsiniz randavü dediler benimde doğuma son 10 gün kaldı uygulamaya göre haftada 1 kontrolüm vardı ve gidemiyorum doğuma kadar gitmessem bir sorun olur mu yani acil dışında polikinliğe gidemiyorum acaba bir sorun olur mu bebeğime yada doğum ile ilgili bu 2.ci hamileliğim 

13 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
İmmmmmm kötü olmuş canım,iptal etseydin keşke 
(2,782 puan) tarafından
Saçmalamışlar canım
(53 puan) tarafından
Aynen öyle hafta içi gidip şansımı deniyim inşallah alırlar
(53 puan) tarafından
Normlade doğum ne zaman başlarsa o zaman gitmeyi düşünüyordum artık ama yorumları okuduktan sonra bu hafta içi gitmeyi düşünüyorum
(2,782 puan) tarafından
Git bence canım
(53 puan) tarafından
Gidicem teşekkür ederim:))
-Reklam-
0 oy
(6,175 puan) tarafından
1 seferlik de olsa özele git öyleyse 

Ne olacağı belli olmaz son günlerin riske atma
(53 puan) tarafından
Yorumunuz için teşekkür ederim bu aralar maddi durumda sıkışık olduğumuz için gidemiyorum malesef
(6,175 puan) tarafından
Sabah erkenden gidip sıra alamaz mısın cnm
(53 puan) tarafından
Sabah erken gidemiyorum malesef bi çocuğum daha var hastane biraz uzak
0 oy
(2,782 puan) tarafından
Erken gidip sıra alamıyomsn canım ve sen zaten haftalık gidmen lazım son haftalarn soncta kontrol sırası vermesi lazım
(53 puan) tarafından
Gittiğimde randavüsüz almıyorlar sabah 8de gelmemi söylüyorlar ama 8de gidemiyorum bi çocuğum daha var ona bakıyorum hastane biraz uzak
(2,782 puan) tarafından
6 bucukda gidiyom sabah canım inanır msn bazen Suriyeliler yüzünden sıra bile alamıyorum o saatde 3 yaşında kızım var banada 2 km uzaklıkta hastane
(53 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun süryeliler başa bela hastaneyi sarıp sarmalamışlar adeta
0 oy
tarafından
1 seferlik özele gidip muayene olsan ?
(53 puan) tarafından
Yorumunuz için teşekkür ederim keşke gidebilecek durumda olabilseydim bu aralar gidecek durumumuz yok maalesef
0 oy
tarafından
Sira ilede gidiliyor bizde ki durumu anltsn da olur 
(53 puan) tarafından
Şansımı deneyeceğim pazartesi günü gidip
0 oy
(7,506 puan) tarafından
Senin doğuma yakın olduğu için bakarlar 
(53 puan) tarafından
Hafta içi gidip şansımı deniyim inşallah alırlar
0 oy
tarafından
Hastaneye çok erken saatte gidip sıra alabilirsin 
(53 puan) tarafından
Yorumunuz için teşekkür ederim sabah 8de gitmem gerekiyormuş ama maalesef gidemiyorum bi çocuğum daha var hastane biraz uzak
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Son haftalarda randevusuz gidebiliyorduk önceden. Şimdi nasıl ilerliyor bilmiyorum. Sen de git sıra almaya çalış. Vermezlerse doktorun odasına git ona danış. Yüksek ihtimal doktor alır seni
(53 puan) tarafından
Yorumunuz için teşekkür ederim şansımı deneyeceğim
0 oy
(1,723 puan) tarafından
Hamileliğin son dönemleri randevusuz alıyorlar diye biliyorum.
(53 puan) tarafından
Hiç denemedim ama şansımı deneyeceğim hafta içi
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Erkenden git sıra al canım gidemeyeceğin zamanlarda da iptal et herkes kötü demiş uygulama için ama bana göre iyi oldu yoksa herkes alıp alıp gitmiyordu sıra alamıyorduk ben özele gidiyorum şuan ama devlette randevu alamıyorum erkenden gidip bekliyorum 
(53 puan) tarafından
Normalde randavü almak zor değildi çok kolaydı hemen veriyorlardı 2dk geç gittim diye almadılar beni bu hafta içi gidip şansımı deneyeceğim
0 oy
(14,826 puan) tarafından
Ya özele gideceksin ya da acile gidip orda sor bence
(53 puan) tarafından
Olmassa öyle yapacağım mecbur
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Son günlerin riske atma hastaneye git durumu anlat muayene ederler seni hamilesin son haftalarin geri ceviremezler.
(53 puan) tarafından
Şansımı deneyeceğim yorumunuz için teşekkür ederim
(3,140 puan) tarafından
Rica ederim canım Rabb'im sağlıklı sihatli kucağına almayı nasip etsin inşallah
(53 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah çok teşekkür ederim:))
0 oy
(113 puan) tarafından
Bizim burdaki hastanelerde devlet olsun şehir hastanesi olsun randevusuz gidiyordum 38 den sonra
(53 puan) tarafından
Randavüsüz almıyorlar malesef Ankara'da etlik şehir Hastanesi'ne gidiyorum orda almıyorlar ama hafta içi bi şansımı deneyeceğim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 142 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde nevinnzn (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 97 göst.
0 oy
9 cevap 158 göst.
0 oy
4 cevap 101 göst.

377,277 soru

11,290,268 cevap