0 oy
1,286 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hakkınızı helal edin..

Aranızda kırdığım olduysa hakkını helal etsin

Allaha emanet olun kendinize iyi bakın 

18 Cevaplar

+6 oy
(6,175 puan) tarafından
Nazlı Kusura bakma ama insanlar bu kez haklı

Sen daha kendi evinde rahat edemiyorsun kaynana evinden çıkamıyorsun

Kocan anasının eteğinden ayrılmıyor bir çocuğun var ve ikinciyi yapıp iyice onlara bağımlı kalmak istiyorsun ani İnsanlar Seni uyarıyor ve haklı kafayı takmışsın ikinci çocuğa ya sen önce bir evini ayır kocanı adam et anasının eteğinden kendi eteğine bir çek Ondan sonra iki değil 20 tane çocuk yap ama sen Mutsuzsun evin ayrı olduğu halde ayrılığı yaşayamadığın için bir de kalkıp ikinci çocuğu yapıyorsun yazık günah ya
(8,594 puan) tarafından
Evet o
(4,063 puan) tarafından
Viy basima kuller yaggaaaa:))) bikac ay once hergun test yapiodu. Hala test yapiomus adeteme 3 gun var 5 gun var vs eski postlara baktim simdi.herkes aylardir laf anlatmaya mi calisio buna:). Ben kacirmisim demekkino postlarini
(387 puan) tarafından
Cnm herkes çok haklı inan nekadar çok çocuk okadar sorun ben en iyi örnek mesela.rabbimnhepsine can sagligi verdi ama çocuk olunca elin kolun bağlanıyor
(4,063 puan) tarafından
Tabiki.hayati 4 4luk olana bile sorun getirio.tmm nese ksynagi bbk.ama bir okadar da stres gerginlik sorun  getirio .
(387 puan) tarafından
Tabi cnm ya.zaten devir kötü zaman kötü artık HC bsey iyiye gitmiyor dünyanın halı berbat.ki zaten çocuk aradaki uçurumu gittikçe artıyor.bi sorunu olunca bir annenin tek oldumu daha iyi başeder savaşır direnir evlat oldumu helede bırak bir tane iki üç oldumu daha çok susmak daha çok çekmek zorunda kaliyorsun.daha çok teslim olursun içinde bulunduğun durumu.cocuk var nasılsa gidemez yapamaz mantığıyla her istediklerini yaparlar vlla.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İnsanları kirdgn için sana cahilsn demis olabilirler bence durdk yere değil 
+1 oy
(1,047 puan) tarafından

Nazlı diger postuna bişy yazmdm 

Ama kızlar haklı cidden haklı senin yaptığın çok yanlş olan çocuklar a olur 

Senin o kocan evi ayırmaz adam olmaz doğru dürüst evinde oturup keyif yapamıyrsn 

Çocuk neyine 

Önce bi kocan sana ve evladına layık bi eş bi baba olsn ondan sonra 2.yi düşün

+1 oy
(10,163 puan) tarafından
Çocuğu yuva düzeltmek için yaparsan bu hem çocuğa hem de diğer kardeşe en başta da kendine zulümdür. Saçmalama diye insanlar sana akıl verıyor. Eşin asla düzelmeyecek sen aşağıya bu kez 2 çocuk ile ineceksin. Sana kıymet verilmiyor arkadaşım bak bu şekilde bu kıymeti elde edemeyeniceğin gibi yazık edeceksin evlatlarına da. Şimdi gidiyorsan git ama bunları da bil öyle git 
0 oy
tarafından
Varsa helal olsun sende helal et nazlıcım
tarafından
Helal olsun
0 oy
(13,891 puan) tarafından

Neden ayrılıyorsun canım 

tarafından
Herkesin bana cahilsin aklın yok demesi ağır gelmeye başladı artık
Ama yinede burdan çok şey öğrendim
(3,230 puan) tarafından
Ver ağızlarının payını zor birşey değil
tarafından
Bi iki değiller ki
(3,230 puan) tarafından
İsterse ordu olsun canım :)
0 oy
tarafından
Helal olsun sen de helal et Nazlıcim .Allah bahtını ve yolunu açık etsin .
tarafından
Helal olsun sağolun
0 oy
tarafından
Nereye canim varsa helal olsun sende helal et Allaha emanet ol 
tarafından
Sizde Allah'a emanet olun
0 oy
(636 puan) tarafından
Aaaa neden canım gebelik testine yapılan yorumlar yüzünden mi helal olsun canım sende helal et Allah gönlüne göre versin inşallah 
0 oy
(17,592 puan) tarafından
Noldu canım nereye 
0 oy
(7,122 puan) tarafından
Bu kadar ciddiye mı aliyorsun kız niye gidiyorsun 
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Bahtin acik olsun.  Sende helal et.  Helal olsun canim. Hep yuzun guler insallah ☺️  
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Senın hakaret gorduklerını bız akıl diye verdik canım. 21 yasındasın 34 yasında bır ablan olarak her seferınde sadece öğüt verdim senin yasında unı 2. Sınıfta kardesım var .
(9,247 puan) tarafından
Konu ne
tarafından
Konu nazlinin kocası 2.cicuk olursa ayrı eve çıkarız demiş ama kimse inanmıyor haklilarda çünkü kocası anneci
0 oy
(982 puan) tarafından
Helal olsun canım ama ayrılma tepkileri boş ver sen 
0 oy
(9,444 puan) tarafından
Senin iyiliğin için söylüyorlar malesef ki anlamak istemiyosum inşallah herşey gönlünce olur 
0 oy
tarafından
Kisisel postttt 
0 oy
(7,869 puan) tarafından
Varsa helal olsun sende helal et 
0 oy
(197 puan) tarafından
Önceki postunu görmüştüm ama emin olamadığım için test için bişey yazmadım yanlış anlama beni canım ama kaynanana inat çocuk yapma çok pişman olursun Allah’a emanet ol kendine iyi bak 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 181 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Oflu61oflu (600 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 451 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 543 göst.
7 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 483 göst.