0 oy
118 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,270 puan) tarafından
Kızlar 64 kiloyum. 1.70 boyum var. 58 kilo olmak istiyorum. Geçen sene doğum kilolarim için diyetisyene gittim 73 ten 64 e indim. Ama şuan diyet yapamadığım için 64 te kaldım. Kilo vermek istiyorum ama yüzyüze diyetisyene gitmeye pek zamanim yok. Online diyetisyen hizmeti alsam memnun kalır mıyım acaba ? Daha önce online diyetisyen ile çalışan var mı sistem nasıl oluyor? Kamerada mı görüşuyor yoksa sadece msjla mı? Kilo verme takibini iyi yapıyor mu görüşme günleri oluyor mu ? Bilgisi olan yazabilir mi ?

2 Cevaplar

+1 oy
(693 puan) tarafından
Diyetisyen Kübra Şanaldi ile online diyet yapıyorum canım.

2 aydır diyetteyim 84 ile başladım,dün tartı günümdü 74.8 olmuşum.

10 günde bir tartı resimlerini istiyor,listeyi yeniliyor.

Takip etmesi vs. Ben çok memnun kaldım,ilgili ve sevecen bi kadın.

Burda bi çok arkadaşta onunla diyet yapıyor gorurlerse gelirler zaten ben çok memnunum❤❤
(119,007 puan) tarafından
haa gayret
(693 puan) tarafından
Eriyorum sevooo sjsjjs
(1,270 puan) tarafından
Yaa süper hemen ben de bakayım cnm ona. Önemli olan ilgisi. Yüzyüze diyetisyen gibi ciddiye alır mıyım onda şüpheli kaldım da
(693 puan) tarafından
Emin ol alırsın canim bayağı ilgili yüz yüze gibi oluyor zaten ilk haftalarda görüntülü arıyor
(4,051 puan) tarafından
Ücret ne kadar cnm
-Reklam-
0 oy
(8 puan) tarafından

pandemiyle birlikte zaten herkes online şeylere yöneldi. Bende ilk başta önyargılıydım online olan her şeye. Ama şöyle bir gerçek var ki diyeti de online olarak almak çok iyi oluyor. gitme derdi yok, yetişememe derdi yok :) ama burada diyetisyen de çok önemli. çoğu diyetisyen ilgisiz oluyor. Ben diyetisyen cennet filik hanım ile diyete başladım ve  doğum kilolarımı  (15 kg) 2 ayda verdim. kendisi çok ilgili bir diyetisyen. her hafta tartı günü oluyor ve tartıya göre diyetimi güncelliyor. istediğim her vakit diyetisyenime yazabiliyorum ve kendisi de sıkılmadan usanmadan cevap veriyor. öğün fotoğrafını istiyor, takibini yapıyor. kişisel  egzersiz programları gönderiyor ve kontrolünü sağlıyor. 

(4,051 puan) tarafından
Cok ıyı vermıssın, ücreti ne kadar cnm?
(8 puan) tarafından
500 tl den başlıyor.  Bazen grup diyetleri de açıyor.  Sayfasını bırakıyorum.

https://www.instagram.com/diyetisyencennetfilik/

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 200 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 208 göst.
3 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gamii (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 189 göst.
15 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alya23 (4,051 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 285 göst.

377,347 soru

11,292,570 cevap

34,711 kullanıcı

...