0 oy
912 göst.
Aile kategorisinde (232 puan) tarafından
İyi akşamlar kızlar. Geçenlerde post açmıştım eşim bana vurdu diye. Hatta özet geçeyim birde görücü usulü evlendik eşimin ailesiyle asla anlaşamıyoruz asla. Sürekli elleri üzerimde evimde olsun istiyorlar ama öyle de olmuyor kabul etmedim. Eşim alkol alıyor e.srar kullanıyor velhasıl b.oka batmış gibi o ailenin içine düştüm. Eşim 4 gün önce bana vurdu yine annesi yüzünden bende ertesi sabah o evden çıkıp gittikten hemen sonra çıktım memleketime döndüm ailemin yanına. Benim evden çıkıp gittiğimi 5 saat sonra anlayabildi ancak kocam olacak şahıs. Beni aradı açmadım kaç kere ailemi aramış babam sana dava açıyorum da demiş annesi babası aramadı abisi aramış babamı. Utanmadan bir de çocuğu sormuşlar avukatta polisler de çocuğu alamaz dediler biraz ona güveniyorum. Neyse işte ben cehennemden kurtulmak için adımı attım şu an ne yapacağımı bilmiyorum sadece babam abisine demiş kardeşine söyle anlaşmalı boşanmayı kabul etsin uzamasin. Ama daha bizde dava açmadık işin doğrusu nasıl yapcam korkuyorum 

19 Cevaplar

+1 oy
(1,824 puan) tarafından
Esrar varsa hiçbir şekilde alamaz zaten normalde de alamaz da. Sen ve evladın için en iyisi bu belki de dua et sağ salim hallolsun da hayatını kurup mutlu ol canım. 
(232 puan) tarafından
Var var sicilde de var hala içtiğine dair elimde delil de var. İnşallah canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(174 puan) tarafından
Zor adımı atmissin geçmiş olsun bu arada. Basın beladan kurtulmuş sonrasıyla sen değil avukat uğraşır inşallah zorluk çıkmaz hemen kurtulursun
(232 puan) tarafından
İnşallah derdim de o zaten zorluk çıkarmasın hemen bitsin gitsin düşsün yakamdan
(174 puan) tarafından
İnşallah hakkında hayırlısı olsun
0 oy
(243 puan) tarafından
Korka Allah büyük baban arksndaymis dimdik dur sen kendini düşünmesen kimse düşünmez rabbim yardımcın olsun tez zamanda kurtarsın senin için dua edeceğim güçlü ol o eziyeti çekeceğine bu eziyeti çek sonu güzel olsun 
(232 puan) tarafından
Bak bu dediğin çok doğru teşekkür ederim. Onun pisliğini bi ömür çekeceğime boşanana kadar bunu çekerim daha iyi
(243 puan) tarafından
Aynen öyle korka nice insanlar var bir şekilde yaşanır çocuğunu düşün o ortamdan kurtuldu sen kurtuldun kendini yanliz hissetme pişmanlık duyma ben yaptığın yanlış olduğunu düşünmüyorum en doğru kararı vermişsin rabbim evladinla sağlıklı sıhhatli yaşamayı nasip etsin
(232 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim çok teşekkür ederim.
(243 puan) tarafından
Rabbım senden de razı olsun
0 oy
(176 puan) tarafından
Okdr zorki ayrılmak ayrılmanın pskolojisi pkdr kotuki hele birde cocuk olunca gözün hep yaslı hep içim buruk kafan hep baska yerlerde oluyo allh yardımcın olsun 
(232 puan) tarafından
Ailemin yanındaym çok şükür şu an için iyiyiz ailem benimde kızımın da üzerine öyle çok düşüyor kii. Ama yine de diyorum ki bir an önce bi iş bulup çalışaym en azından kendi masraflarımi üzerlerinden alaym.
0 oy
(5,268 puan) tarafından
Sakın dönme Esrar varsa daha kötü şeyler yapar eşimin Bi akrabası gencecik kız canını zor kurtardı pislikten sığınma evinde şu an
(232 puan) tarafından
War wallahi hemde çok var. Bende kaçtım geldim korkudan kimseye görünmemek için nasıl kaçıyordm
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı bebeğim yeni adım attığın hayatın sana bol şans getirsin insAllah
(232 puan) tarafından
Aminn amin çok teşekkür ederim
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Darp raporu alsaydın 
(232 puan) tarafından
Aldım canım birde uzaklaştırılma çıkarttık ne olur ne olmaz diye. Zaten o esnada polis ve avukat eşin  çocuğu senden alamaz dedi
(2,054 puan) tarafından
En iyisini  etmişsin dikkat  et  sen  yinede
0 oy
(3,381 puan) tarafından
Rabbim sana hayırlı kapılar açsın inş 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun, inşallah çok mutlu olursun hiç muhatap olma baban gerekeni söylemiş uzak dur,
0 oy
(14,967 puan) tarafından
Hakkınizda.hsyirlisi olsun inşallah. En doğru kararı vermişsin. 
0 oy
(12,924 puan) tarafından
Tek diyeceğim şey var Allah kurtarmış seni sakın dönme lütfen iyi rolü yapacaklar kandırmaya çalışacaklar lütfen kanma ayaklarinin üstünde dur 
0 oy
(11,088 puan) tarafından
Bi tanıdığım var severek evlenmiş bu esrar belasından yıllardır çekiyor 2 çocuk da var bırakmadı bi türlü. Sen en güzelini yapmışsın öyle babayla çocuk yetişmez. Hakkında hayırlısı olsun, emin ol Rabbim yardım ediyor. Çokça dua et bundan sonrası güzel olsun
0 oy
(355 puan) tarafından
herşeyi anlat polise esrar kull. için hakim hemen boşar.
0 oy
(48,481 puan) tarafından
hakkinda hayirlisi olsun canim
0 oy
(3,231 puan) tarafından
Esrar ve şiddet. Bacım gencliğine yazık. Canını kurtar. İnşAllah güzel bi hayatın olur.
0 oy
(432 puan) tarafından
Öncelikle kendini ezdirmediğin için cesaretin için tebrik ederim sakın geri dönme mutlaka bi avukat bul avukatla hareket etki hak kaybı yaşama.
0 oy
(9,484 puan) tarafından
Tebrik wderim seni gerçekten herkes yapamaz bunu 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım en büyük adımı atmışsın zaten Rabbim Rabbim gönlüne göre versin inşallah
0 oy
tarafından
delil kanıt lazim.herseyden once

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 869 göst.
0 oy
7 cevap 217 göst.
0 oy
9 cevap 1,201 göst.
3 Ağustos 2020 Aile kategorisinde iklimaa (129 puan) tarafından soruldu
0 oy