0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (5,132 puan) tarafından

20.haftadan gün almaya başladık ❤ güzel geçiyor çok şukur 

Henüz dışardan hareketleri hissetmedim bir iki defa ama artık büyüyor. 3.bebiş ama ilk gibi heyecanlıyım 
Şubatın ilk haftası detaylı var 

Sizler nasılsınız 

12 Cevaplar

+1 oy
(2,369 puan) tarafından
Bamada dua edermişin hamilelerin duası kabul olurmuş bende anne olmak istiyorum bir kızım olsun isterim 
(5,132 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda hayırlı evlat nasip etsin inşallah ❤
-Reklam-
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Oyyyyy❤️❤️Doğsun hele annesi sağlıkla inanki oyle oluyor 3 tanede benim var ama hepsinin heyecanı ilk gibi Yolu yarilamissin Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️
(5,132 puan) tarafından
Evet hayırlısıyla yolu yarısı bitti
Sağlıkla büyüsün hepsii inşallah
0 oy
(22 puan) tarafından
Bende 20+2yim hissetmedim yada hissediyorum gazmı değilmi emin olamıyorum :)
(5,132 puan) tarafından
Aslında ben ayırt edebilirim tecrübelerime göre :D ama henüz yeterli gramaja ulaşmadı muhtemelen
0 oy
(15,833 puan) tarafından
Benim de 3. Bende ilk gibi heyecanlıyım artık rüyalarıma giriyor doğsa da sevsem diyorum. Ama ben daha yeniyim 7 haftalık hamileyim. 
(5,132 puan) tarafından
Önceki çocukların kaç yaşında cinsiyetleri ne :)
Sağlıkla kavuşalım inşallah
0 oy
(13,891 puan) tarafından

Hepsinde de aynı seyelri yasadinmi 

Mesela ben ilk oğlumda bulantım çok oldu 

İkincisi naisp olursa aynı mı olur acaba 

(5,132 puan) tarafından
Hepsi farklı geçiyor diyebilirim
İlk oğlum oldu çok kilo verdim et, tavuk, yumurta yoğurt hiç birşey yiyemezdim, 2.kızım oldu onda da başta kilo verdim sonuna kadar sadece o kiloları geri aldım
Şimdi ise erkek bebek ama oğluma hamileyken hiç benzemedi, maşallah diyim çok rahat geçiyor kilo vermedim almadım da
0 oy
(1,400 puan) tarafından
Benimde 3. :D 23+4 olduk uyku halleri dışında herşey çok güzel gidiyor baya hareketlendi dışardan da görebiliyorum , bende inan ilk olmamasına rağmen çok heyecanlıyım ya doğsa da sevsek bir an önce diye hâlbuki başıma gelecekleri bilmiyor gibi :ddd
(5,132 puan) tarafından
Evet evet olsun ya canları sağ olsun büyüyor çocuklar ❤
Önceki çocukların yaşları cinsiyetleri ne :)
(1,400 puan) tarafından
2 tane oğlum var büyük 5 buçuk küçük 3 buçuk oldu temmuz doğumlular ikiside , şimdi kızımız olucak çok farklı hissediyorum önce çok zor oldu kabullenmek ama şimdi iyiki diyorum ◉⁠‿⁠◉
(5,132 puan) tarafından
İyi kiii kız bambaşka gerçekten ❤
Benim de oğlum 5 kızım 2 yaşında bu bebiş de erkek
Hayırlısıyla gelsinler❤
(1,400 puan) tarafından
İnşallah sağlıkla kavuşuruz:)
0 oy
tarafından
Ben ilk hamilelikte 19 hafta 6 günlükken hissettim sonra 1 hafta hiç hissetmedim 20 hafta bitti ondan sonra hissettim sağlıkla al kucağına inşallah 
(5,132 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(7,300 puan) tarafından

23 olduk bizde taklalar atmaya basladi kaburgalarimda hissediorum cok huylaniyorum ama hareket etmesine cok seviniyorum saglikla gelsinler insallah<3

tarafından
Filiz senle 1 hafta aramız var isim buldun mu kızına
(7,300 puan) tarafından
Bugun 24 olmusum asko bulamadim daha git gelliyim:) sen buldunmu
tarafından
Canım masal koymak istiyoruz ama kafa karistiriyo herkes yanına bir isim daha koyarım belki bilmiyorum isim işi çok zor :)))
(7,300 puan) tarafından
Ahahah suan uygulamada yazili ismi kizimin masal yazdim bende de surekli deisiyor yanina isim bende   bakacaktimda gene emin deilim masalda
tarafından
Anladım canım sağlıkla gelsinler inşallah ☺️❤️
0 oy
tarafından
Bizde 18 haftamızdayız ❤️ inşallah hafta içinde ayrıntılıya gidecem
(5,132 puan) tarafından
Senin ilk gebeliğin mi
tarafından
Rabbim hayırlı evlat versin inşallah canım benim ❤️ yok ikinci ilk kızım var ikinci inşallah erkek olacak
(5,132 puan) tarafından
Ne kadar güzel Rabbim hayırla güzel günlerde büyütmeyi nasip etsin benim de bir oğlum bir kızım daha var ❤
tarafından
Ay ne güzel hayırlı evlat olsunlar inşallah canım benim ❤️❤️
(5,132 puan) tarafından
Aminnn inşallah
0 oy
(557 puan) tarafından

18+2 den merhaba :) Cinsiyetimiz netleşti onun için ayrı bi mutluyum isime de karar verdik:) kızımın adı Gülce olacak :) şu an kıpırtısını hissediyorum bu günden itibaren not almaya başladım. Tarihini ve saatlerini kaydediyorum. Doğduğu zaman aynı saatlerde mi uyanık olacak onu deneyeceğim size de tavsiye ederim ♥️ benim bazen bel ağrım oluyor. 1 haftadır uyandığımda ayaklarımın altı çok acıyor sanki uykumda koşmuşum da hiç oturmamışım gibi. Galiba şişiyor onun dışında çok iyiyim :) inşallah sizde iyisinizdir :)

(5,132 puan) tarafından
Maşallah canım sağlıkla gelsin Gülce❤

Hemen hemen aynı şeyler ben de yaşıyorum bazen çok yoğun bazen enerjim tam
(557 puan) tarafından
Amin inşallah canım ♥️ sağlıkla alalım bebeklerimizi kucağımıza :) her gün ayrı oluyor inşallah her geçen gün daha iyi oluruz
0 oy
tarafından
22+2 yiz bizde sağlıkla gelsinler inşallah vaktinde ☺️❤️
(5,132 puan) tarafından
Maşallah aminnn
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Benim de 2.ci ilk gebelik gibi prenses modunda olmasam da çok mutluyum:) 22 olduk bizde. Sanki ikincide zaman daha mı hızlı geçiyor ne 
(5,132 puan) tarafından
Hele 3.de
Ne ara bu haftaya vardık çok şukur
Zaman hızlı geçiyor gerçekten

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 183 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 113 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
+2 oy