0 oy
148 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (469 puan) tarafından
Yeni tarif yapmak istiyorum taviyeler istiyorum fotosu da varsa minettar olurum 

8 Cevaplar

0 oy
(113 puan) tarafından
Zeytinyaği ile actifry da pişiriyorum az tuz ekleyip mayonezle yiyoruz  ya da üstüne sarımsaklı yoğurt  tereyağı ve ceviz.
-Reklam-
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Fırında yapacaksam tepsiyi yada borcami yagliyorum karnibaharlari doğrayıp döküyorum içine üzerine az tuz gezdiriyorum kızarana kadar pişiriyorum sonra çıkarınca sarımsaklı yoğurtla çok güzel oluyor. 

Tencerede yapacaksam önce kıymayı soğanla kavuruyorum kırmızı biberkara biber ve tuz ekleyip. Sonra salça ekliyorum sonra üzerine karnahabarlari koyup az su ekliyorum o şekilde pişiriyorum öyle de Güzel oluyor.
0 oy
(17,557 puan) tarafından
Foto yok ama haşlıyorum az bi suda sonra yumurta ve unla yaptığım karışıma batırıp kızartıyprum nefissss
(469 puan) tarafından
Yumurta kokmaz degil mi  bide detayli anlatirsan senin tarifi yapmayi düşünüyorum
(17,557 puan) tarafından
Yok canım kızarcak ya iki yumurta bi s bardak süt bi bardak un tuz karıştır
0 oy
(394 puan) tarafından
Tencerede kiymali yapiyorum canım eşim öyle seviyor. 
0 oy
(2,251 puan) tarafından
Klasik hasliyorum yumurta ile kizartiijrum sarımsaklı yoğurt döküyorum en son
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Yag soğan salça Kıyma kavuruyorum,üstüne az haşlanmış karnabahar ekleyip uzerini geçecek kadar su ekleyip pişiriyor. Kıyma yerine tavuk olur. Fırında da aynısı olur üzerime son aşama da çıkarmadan kaşar rendeliyorum
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Tavuk soğan biber salça koyup kavuruyoeum.sonra karnabaharı ekleyip çok az su ile pişiriyorum daha sonra üzerine beşamel sos döküp fırına atıyorum üzerine kızarana kadar pişiriyoruz tadı harika oluyor 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Karnabaharı haşla, fırın tepsisine güzelce yay biraz bastır dağınık durmasın 

Bi kasede üç yumurta,bir bardak süt,bir çay bardağı sıvıyağ,beyaz yada lor peyniri,pul biber,kara b,tuz karıştır karnabaharların üzerine dök 

Biraz kızarmaya başlayınca kaşar serp erisin 

Tadına doyamazsın 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 107 göst.
0 oy
5 cevap 207 göst.
0 oy
5 cevap 54 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Damla berna (1,740 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 133 göst.
26 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu

377,122 soru

11,286,194 cevap

34,692 kullanıcı

...