0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (415 puan) tarafından
Bebeğim 6 günlük emerken burnu tıkalı geceleri uymuyor tıkalı yapsak bişey olur mu hiç yapmadım genzine kaçar mj nasıl yapılıyor. 

3 Cevaplar

0 oy
(1,871 puan) tarafından
Doğduğu günden beri yapıyorum. 3 ml su çek 1.5 birine 1.5 birine sık videoları var YouTube da
(1,871 puan) tarafından
Günlük sabah akşam yapıyorum burnu hiç tıkanmıyor emmesi uyuması rahat oluyor
(1,871 puan) tarafından
Hayatım bebeği yan yatır burnuna sık sonra diğer yana yatır o tarafa sık en son da kolunun üstünde yüz üstü çevir sırtına hafifçe vur çıkanları peçeteye sil bitti
(1,165 puan) tarafından
Sürekli yapılmasının çok doğru olmadığını buluyorsunuz değil mi? Sinüslerin ph dengesi var ve siz sürekli yıkama işlemi uyguluyorsunuz. Bu denge bozulunca enfeksiyonlara açık oluyor çocuklar. Hastalık tıkanma zamanı çok sık olmamak kaidesiyle yapılması gereken bir uygulama
(1,871 puan) tarafından
Canım doktor günde 5 kere dedi ben 2 kere yapıyorum. Sodyumlu su zaten ph dengesini etkileyecek bir şeyi yok onun bildiğin su yani
(1,165 puan) tarafından
Doktor hastayken demiş olabilir. Ben normal burun temizliğinden bahsediyorum. Neyse siz bilirsiniz ben uyarmak istedim. Şimdi bu şekilde temizlemek çok yaygın olduğu için çocuklar sürekli üst solunum yolları hastalığına yakalanıyor. Bunu ciddi şekilde uyaran doktorlar var. Ben sadece belirtmek isterim.
-Reklam-
0 oy
(712 puan) tarafından
Hiçbirşey olmaz zaten tuzlu su ilk günden itibaren yapabilirsin. Sağ burun deline azcik damlat/sık hemen sola çevir aynu şekil sol burun deliği için sonra ters çevir bebeğini akar o zaten hafif burnunu sıkabilirsin temizlenmesi için 
(415 puan) tarafından
Uyguladım biz burna sıkınca hemen çevirdik ters bekleyelim mi sonra diğer burns yaptık
(712 puan) tarafından
Belki tam sümüğü tam sökemez bi sağ sol yapın isterseniz. Gorebiliyormusunuz burun deliklerinde nasıl katı mi yoksa nezle gibi sıvı mi pekte ufakmiş yavrucak  burun deliği ne kadar olur ki:D
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Canim osman gonulal hocayi ac youtubeden izle o cok guzel anlatiyor
(415 puan) tarafından
İzledim çok sağolasın

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 963 göst.
5 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde BALDANTATLIBEBEK (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 190 göst.
0 oy
8 cevap 131 göst.
0 oy
1 cevap 119 göst.
17 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu

376,632 soru

11,272,986 cevap

34,658 kullanıcı

...