+1 oy
156 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (899 puan) tarafından
2 buçuk ve 5 aylık olmak üzere iki bebem var atanmak istiyorum KPSS ye çalışmak istiyorum nasıl olacak ben de bilmiyorum ama içimde çalışmam atanmam gerektiğine dair bı his var tavsiyeniz neler ?

9 Cevaplar

0 oy
(3,359 puan) tarafından
Vardı canım sanırım postuna denk gelmemiştr
(899 puan) tarafından
Yaş öyle mi inşallah gorur
-Reklam-
0 oy
(1,751 puan) tarafından
İlla ki vardır. Bence yapmalısın da iste ve yap istedikten sonra herşey yapılır. 
(899 puan) tarafından
İnşallah basaricam.. istemek önemli ve gerçekten istiyorum ihtiyacım var buna..
0 oy
(173 puan) tarafından
Aynısını yaşıyoruz. 13 aylık oldu ve ben hala çalışmaya başlamadım. Motivasyon sıfır 
(899 puan) tarafından
Bugüne kadar hep evimde olmak çocuklarıma bakmak istedim.. ama düşündüm de bı gün okula başlayacaklar ve öylece çıkıp gidecekler ben evde yalnız kalicam ve sadece onların annesi ailemin evladı eşimin eşi olarak göçüp gideceğim hiç gibi.. ama eğer atanirsam birilerinin hayatına dokunucam bi anlamı olacak yaşadığım hayatın..
0 oy
(1,008 puan) tarafından
3 yaşında oğlum var canım. Bu sene özel kurumda çalışmaya başladım. Atansam başka yere gidecem eşimin duzeni burda ayrı kalcam çocuğum babasız hiç olcak şey değildi. Düşünüyorum da zaten atansiginda aldığım ücret ev kira şu bu birşey kalmayacak elinde. En azindan bu şekil hem mesleğinlesin hem evinle hemde eşin ve cocugunla
(899 puan) tarafından
Eşim askerî personel o yüzden benim de özel okul sıkıntı
0 oy
(112 puan) tarafından
Aynı bölüm mezunuyum.Benim eşimde askeri personel 9 aylık oğlum var ben de atanmak istiyorum ama çalışamıyorum oğlum geç uyuyor gündüz desen huysuz sürekli ilgi istiyor .Umarım sen başarırırsın
0 oy
(8,313 puan) tarafından
Ben o işi bekarken hallettim sen okul bittikten hemen sonra evlendin mi
0 oy
(192 puan) tarafından
Bende istiyorum ama sanki geç kaldık 2 cocukla çalışamayız :( 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Çocuklarını ihmal edersin canım ikiside çok küçük değil mi 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 552 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Seda-444 (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 49 göst.
23 Kasım 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Sekerportakali (1,606 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu

374,663 soru

11,206,683 cevap

34,509 kullanıcı

...