+2 oy
802 göst.
Diğer kategorisinde (172 puan) tarafından

Ben çok kızıyorum bu duruma bi yere gittiği zaman işim var gelirim diyo çok merak ediyorum çok üsteliyorum sıkıştırdıkça oda inadına söylemiyor halbuki söylese o kadar üstüne gitmicem ama yok bu adamın bana kastı var anam ne yapayım nerelere gideyim offff ağlamak istiyorum :'( akıl verecek yokmu çokmu takınlıyım acaba :ermm:

37 Cevaplar

0 oy
(4,986 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Her insan aynı değil canm tamm esinin yaptığını doğru bulmuyorum ama simdi yorumlarda anlatır söyler diyenleri okudukça canın acıyacak ne gerek var

Karısına gittiği yeri söyleyen kocanın da mutlaka eksi bir tarafı vardır kimse dört dörtlük değil 
(172 puan) tarafından
Evet canım beterin beteri var çok şükür yinede rabbm kimsenin yuvasını yıkmasın inşallah ❤️
(4,986 puan) tarafından
Amin Amin Amin kuzum ahir zamandayız hiç böyle şeylerle kafanı yorma yuvani huzursuz etme
(172 puan) tarafından
Tmm canm kafama tokadan başka bir şey takmim o zaman :) sen çok yaşa
(4,986 puan) tarafından
Hadi bakalım tokanda kelebekli olsun ☺️☺️
(172 puan) tarafından
Olsun valla rengarenk bide canım benim ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Ben diyorsam o da demek zorunda 
(172 puan) tarafından
Bacım benim bi yere gittiğim yokki ben söylm yada söylemim:(
(1,386 puan) tarafından
Canım takıntı yapma ama konus bence rahatsiz oluyorum demeyince diye
(172 puan) tarafından
Bu huyunu değiştiemiyor :(
0 oy
tarafından
söyler hep haberim olur çünkü biliyor huyumu 
(172 puan) tarafından
Yani şurdayım dese inanıyor musun yoksa sende arkadaşım gibi görüntülü arar mısın
tarafından
Ben aramam o beni arar hep haber verir geldiği gitigi zaman bilirim yani mesela biriyle bi yere gidiyor şununla şuraya gidiyorum der arar resim atar
(172 puan) tarafından
Maşallah senin kafan rahat o zaman rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah canm ❤️
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Normalde arkadaslarinin yanina gider ama illa da sadece onlarda olmuyordur.  Gidecek yerlerine gidiyor.  
(172 puan) tarafından
Ya benimki de öyle ama hep aynı yerde mi acaba?
(1,118 puan) tarafından
Yok ya ayni yerde dururlarmi
(172 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından

İnan son iki senedir biliyorum:ermm: yeri hiç değişmiyor.

(172 puan) tarafından
Arkadaşları belli zaten biliyorum ama nerde acaba onu merak ediyorum
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Canım eş olamiyo bazı erkekler maalesef. Ben eşime sormam nerdesin. Kaçta geliceksin diye. Her attığı adımı haber verir. Bende öyle bilgilendirirz birbimizi. Bensiz gezmeye zaten hayatta gitmez. Zaten haftada 2 gün evde. 2 yıldır hala sevgili gibiyizdir yani. Eşim çok kıymet verir evine. 
(172 puan) tarafından
Benimde öyle çok yardımı dokunur bana çocuklarına evine bana çok değer verir ama sevmediğim huyları var böyle
(1,103 puan) tarafından
Konuşmalisin güven degerlerimi sarsıyor diye anlatmalisin
(172 puan) tarafından
Çok anlattım konuştum herkese karşı böyle kimseye nerde olduğunu söylemez ama ben eşiyim bilmek istiyorum
(499 puan) tarafından
Aynen bizde öyleyiz hicbir zaman esim nerde diye merak etmedim isten cikar arar çıktım diye bensiz gezmeye gitmez birlikte gezeriz. Sende eşine anlat bir gun bir yerde birşey olursa en azidnan eşin nerde dediklerinde bileyim nerde oldugunu bu isin hastalığı var kazası var Allah korusun.
(172 puan) tarafından
Biz dün ailecek avm ye gittik diye bugün oda arkadaşıyla çıktı benimde hakkım diyo ama dediğin gibi birşey olursa nerden haber alcaz gerçi Allah korusun kötü haber tez gelir ama yinede aileysek eğer böyle şeyleri birbirimize söylemek lazım
0 oy
tarafından
Aynısını sende ona yap git bir yere söyleme ondan sonra orta yolu arar bende söylerim sende söyle diye
(172 puan) tarafından
Benm öyle bir imkanım olsa keşke:(
tarafından
İlla bir imkana gerek yok pazara git markete git duysan da açma neredeydin dese işim var de aynı tavrı kullan
(172 puan) tarafından
Ayy canım markete pazara gitmiyorum eşim yapıyor hepsini ki izinsiz de çıkamam kıyamet kopar
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Söyler söylemesi lazım Allah korusun başına bı iş gelse nerde arayacağım ben onu:unsure:

(172 puan) tarafından
Demi ama :(
0 oy
(8,251 puan) tarafından
Tuvalete gitse soyler 
(172 puan) tarafından
Ayy alemsin kız:)) bazen ayağa kalkar nereye diyorum müsade varsa tuvalete diyor:D
(8,251 puan) tarafından
Ahahah evet
(172 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin emi:D
0 oy
(4,077 puan) tarafından
İz zamani is icin illaki saga sola gdiosa her yere gderken de rapor veremezki. Benim esim sigortaci surekli sirketlere  gider. Musteri ziyaretlerine fabrikalara. Toplu isyeri policelerinde satinalmalarla genelmudurlerle vs vs surekli gezer her kusteri ziyaretine gderken de rapor veremezki bana isi varsa osi vardir. Ama haftasnu  arkadaslarla okeye gtcem der mesela. Yada ben ani bisey olursa o anlik karar vermissem gun icinde ozellikle esimi arayip suraya gidiyorum diye rapor vermem. Onceden belliyse yarin suraya gtcez falan konu arasinda soylerim. Okadar sikmaya kasmaya gerek yokki
(172 puan) tarafından
Benmki çalışsaydı keşke hiçte söylemesin haklısın canım
(4,077 puan) tarafından
He calismiosa o ayri tabi arada kirk yilin basi arkadaslariyla gder de hergun her saat olmaz yani ozaman hakli olarak sorarlar adama sen hayirdir zirt birt nere gidion diye
(172 puan) tarafından
İşte zoruna gidiyor insanın gitsin gitmesin demiyorum çünkü bizide çıkarıyor bazen ama nerde olduğuna dair haberdar olmak istiyorum
(4,077 puan) tarafından
Yani haklisin.  Ben sandim. Gun icinde calisioken  sen zirt birt sikbogaz ediosun gbisinden dusunmustum.  Tabiki keyfi bisekilde saga sila gdince bi zahmet haber etsin
(172 puan) tarafından
Hastaneye gittik öğleden sonra bizi eve bıraktı sonra gitti daha gelmemiş ne dicen şimdi buna
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Üzerine çok düşüyorsun diye sıkıldığı için inat edip söylemiyor olabilir. Elbette söylemeli ama sıkmadan yapın bunu. Evlilik kelebeğin avuç içindeki hali gibidir. Çok sılarsan ölür, rahat bırakırsan kaçar.
(172 puan) tarafından
Evet canım dediğin gibi çok düşüyorum üstüne ortasını nasıl bulcam bilemiyorum
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Bilmiyorum ki genelde söyler nerde olduğunu bu gece arkadaşıyla maç izliyor mesela. Bazen de işim var der ne derim halletmem gerekn işler der ben üstelemem pek. Dediğim gibi genelde bilirim. Ama haklısın çok çok kızıyorum abim de öyle söylemez hicc.
(172 puan) tarafından
Ya zaten okey oynuyor yada maç izliyor arkadaşının evindedir ama söylemek zor değildi
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm eşim dışarı çıksa markete bile görüntülü arar şuan görevde gitti gideli 15 mesaj 6 görüntülü aradı her gün arar cnm ben uyuyana kadar gece eve gelmeden mesaj atar ben uykuda isem bile evdeyken şuan seni düşünüyorum diyerek resmini çeker atar .. 
(172 puan) tarafından
Ayyy maşallah size rabbim bozmasın mutluluğunuzu daim etsin inşallah canm ne güzel işte ya ❤️
(982 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun ❤️
0 oy
(6,441 puan) tarafından
İşim var lafını kabul etmiyorum ben ya başına bişey getirseler artık arkadaş ortamı bile güvenilir değil 
(172 puan) tarafından
Maleseff canım sevmediğim arkadaşların var dediğim zaman kızıyor kime nerde ne olacağı hiç belli olmuyor haklısın
0 oy
(702 puan) tarafından
Ne takıntısı ayol demek zorunda tabi.Basina bir sey gelse nerede oldugunu ne yaptigini bile bilmiyorsunuz.Bu kural tum aile bireyleri icin gecerli.Boyle rahat tabi hesap verme derdi yok hali ilr bahaneler yalanlara da gerek yok yanlis bir sey yapsa.
(172 puan) tarafından
Hiç sorma ya çok uğraştım bu huyunu sevmiyorum diye ama olmuyor hem inat hem dediğim dedik kişiliği
0 oy
(557 puan) tarafından
Sen üsteliyosun diye söylemiyo demekki sende umursama hiç sorma hatta anahtarını da al yanına de. Bi kaç kere eve geldiğinde seni bulamasın anlar o zaman 
(172 puan) tarafından
Ben evden çıkamıyorum canım gidecek bir yerm yok zaten anahtarı hep yanında bazen geç geliyor kapıyı içten kilitlim kapuda kalsın diyorum sonra binayı başıma yıkar diye yapamıyorum:(
(557 puan) tarafından
İlla birinin evine gitmene gerek yok işten geleceği saatte markete git biraz oyalan
0 oy
(119,072 puan) tarafından
findy my kods var  uygulama onu yukle takip et
(172 puan) tarafından
O nasıl oluyor kız aaa
cocuk konum takibi icin ama kocadada ise yarar
(172 puan) tarafından
Yüklemesi yeterli mi onun teline ihtiyaç var mı çünkü şifreyi bilmiyorum eşimin
kendine yukkuyon onada yuklemen lazim
(172 puan) tarafından
Onun telefonuna yükleyemem ayy bi an mutlu oldum oda olmadı sağol canm tşk ederim
0 oy
(7,213 puan) tarafından
Genellikle söyler ne yaptiginj nereye gittiğini 
(172 puan) tarafından
Sen iyisin o zaman haberdarsın ne mutlu size canım ❤️
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Yani onun hayatı üzerinde hak sahibisin yani söylemek zorunda söylemiyorsa eve geldiğinde içeri alma nerden geldiysen oraya git de akli başına gelir bu erkekleri surundurmek lazim şaka bı yana ama konuş onunla yani bu kadarını bilmek senin hakkın
(172 puan) tarafından
Benimki çocuklar duymasında ki haluk gibi karşılık veremem dediklerini diyemem biraz bizim burda kadın alt safhada
(4,217 puan) tarafından
Sizin ora neresi bacim merak ettim
(172 puan) tarafından
Şanlıurfa canım
0 oy
tarafından
Söyler çünkü bende travma var o yüzden söylüyor 
(172 puan) tarafından
Nasıl bir travma kız

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 519 göst.