0 oy
148 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Günaydin kizlar adetim 10gün gecikti 5gün önce test yaptim negatif cikti..bu sabah tekrar yaptim ama sizce kan tahlili yapmali miyim kararsiz kaldim sabahlari midemde yanma oluyor ve aff edersiniz acik renkte sari akintim oluyor ve adet olacakmisim gibi agrilarim var…

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adetin 10 gun gecikmiş kan ver bence bugün sağlık ocağına canım bu idrar testlerine boşa para harcama 
-Reklam-
0 oy
(2,971 puan) tarafından
Benimde 10 gün geçti kan testi verdim negatif erken gebelik testi yaptım oda negatif çıktı seninde olsaydı çıkardı bide adet ağrım var diyorsun 
(13 puan) tarafından
Aynen bakalim hayirlisii..gebelik belirtileri adet belirtileri ile hemen hemen ayni zaten
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Belirtilerden once testde cikmasi lazim .hamilrlik belrtileri hemen hemen adet belrtleriyle ayni.kan ver en iyisi
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm kullandın bir ilaç varsa antibiyotik kas gevşetici filan onlarda geciktirir bilgin olsun test ver ama sarı akıntı enfeksiyon olabilir oda adeti geciktirir cnm 
(13 puan) tarafından
Yok ilac kullanmiyorum..enfeksiyon yok sürekli kadin doktoruma gidiyorum cünki…kokulu olursa enfeksiyon oluyormus
(982 puan) tarafından
Cnm bazıları kokusuz ola biliyor inşallah rabbim gönlüne göre verir
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Canım belki üşütmüş olabilirsin yani sarı akıntı genelde enfeksiyon belirtisidir enfeksiyonda adeti geciktiren bir şeydir olsaydı çıkar diye düşünüyorum 10 gündür gecikmişsin ama yine de emin olmak için kan ver 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
25 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ranahale34 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nefes09729 (369 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 599 göst.
20 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 588 göst.