+1 oy
480 göst.
Aile kategorisinde (729 puan) tarafından
Kızlar merhaba şunu yaptım hayatım değişti dediğiniz bir olay oldu mu

33 Cevaplar

+2 oy
(1,103 puan) tarafından
2. Çocuğu yaptım hayatım değişti bacım :D
(8,799 puan) tarafından
Bunu yazmaya gelmiştim sjsjsjsj
(1,103 puan) tarafından
Normalde kalabalık aileyi çok severim. Biz çok az kişiyiz. Evlenince 4 çocuk hayalim vardı. Büyük kızım doğdu dedim ki evet 3 tane daha yapabilirsin. Ne kadar uslu sakin müthiş bı bebek. Ama 2 numara 3,5 aylık gece 3 den beri ayaktayım. Birde hastayım . Hayatı tersten yaşamaya başladım resmen
(1,389 puan) tarafından
))))))))
(729 puan) tarafından
Maşallah hep mutlu ol canm
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Eşimle evlenmeyi kabul ettim hayatım değişti sayilirmi ahsjdkdjns
(729 puan) tarafından
Sayılır Rabbim mutluluğunu daim etsin
+1 oy
(8,799 puan) tarafından

Bir evlenmek

İki çocuk yapmak 
Üç ikinci cocugu yapmak 
Bütün hayatım değişti :D
(729 puan) tarafından
Ahaha hep mutlu ol canm
+1 oy
(119,011 puan) tarafından
evlendim ve hayatim degosti
(729 puan) tarafından
N iyi mi kötü mü
(119,011 puan) tarafından
iyi yonlero cok tek kotu yonu gurbet
+1 oy
(7,122 puan) tarafından
Eşime karşı kanaat etmeyi değilde , istemeye başlayınca hayatım değişti . 

İstemeyince nasılsa var nasılsa yapıyor deyip rahata giriyorlarmis . 

Ama isteyince zora da sokunca senden kıymetlisi olmuyormuş 1 yıldır coook fark var . Aman aman aman diye diye benim yemedigim paraları başkaları yedi . 

Şimdi hayır vereceksin diyorum hiç birşeyden de geri kalmıyorum kafam rahat huzurum var . Güle diken sevene s..... Yaraniyirmus 
(729 puan) tarafından
Aynen öyle canm erkeklere acımayacaksn
(3,226 puan) tarafından
Artı artı artı
0 oy
tarafından

evet canm. evlendim ve hayatim tamamen degisti :D ama iyi yönde diyemicem malesef

(729 puan) tarafından
Aa neden canm
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Allah'a ne zamn bağlılıkla yonelsem hayatim düzen girmese bile ruhum hafifler huzur bulurum eğer namaz kilan biri deilsen namaza basla herşeyin nasıl yoluna girdiğini sana nasil hayir kapılarının açıldığını gör rabbim çok yücedir onun gücü herşeye yeter 
(1,699 puan) tarafından
Neden ben namaza başladığımda gersey düzelmiyor Allah'ım affetsin ama ne zaman namaza başlasam her sıkıntı iki katına çıkıyor imtihanmi bilmiyorum
(4,217 puan) tarafından
İmtihan olabilir herşey yoluna girmesede insanin bi iç huzuru oluyor tevekkül ediyisun allaha dua edicek yüzün oluyor bence eğer kiliyosan mutlaka devam et namaz herşeyin ilacı
(1,699 puan) tarafından
Basliyacagim insallah
(729 puan) tarafından
Ya bende de öyle mesela namaza başlıyorsun he rşeyi daha da kötü oluyor gibi ama bu şeytanın bir şeyi diye düşünüyorm ben sen başardığın da düzeliyor herşey
(4,217 puan) tarafından
Vesvese veren şeytan zaten insani bı rahat bıraksa doğru yolu bulacaz da rabbim affetsin bizleri
0 oy
tarafından
Yüzümü hak etmeyenleri sırtımla tanıştırdim süper oldu 
(729 puan) tarafından
En güzeli
0 oy
(645 puan) tarafından
Evlendim değişti iyi yönde olmadığı kesin
(729 puan) tarafından
Kötü düşünme yinede cnm
(645 puan) tarafından
Düşünmemeye çalışıyorum da destekcim yok tek başıma çabalıyorum sürekli eşim evde olmuyor çalışıyor annem var oda ben deyince işi çıkıyor sürekli ama teyzem olunca gidiyor ona bende artık bisey lazım olursa söylemiyorum
0 oy
tarafından

Çocuk dogurdum hayatım degıstı :D

0 oy
(3,324 puan) tarafından
22 yıllık evliyim nezamn eşimle inatlasmayi bıraktım sensin dedim hayatım coooook değişti keşke de önce yapsaymisim 
tarafından
Nasıl başardın bunu
(3,324 puan) tarafından
Valla bnde hayret ediyorum kendime nasıl başardım diye asla eğilmeyen biriydim ama sevgi ask güven olunca asilmayacak hiç bişe yok
0 oy
tarafından

Bilemedim şimdi çok var:D

0 oy
tarafından
Eşimle evlendim hayatım değişti daha güzel daha mutlu bir hayatım var şükürler olsun. Bide Ben 1 senedir çocuk istiyorum hala olmadı onun istediğim zamanlar o sebeple namaza başladım namazı öğrendim duaları süreleri öğrendim. Biseylere biseyler vesile oluyo şimdi daha huzurluyum Allahimda daim etsin kendimi böyle daha çok seviyorum ❤
(729 puan) tarafından
Rabbim gönlündekini hayırlı eylesin
tarafından
Saol canim amin
0 oy
(688 puan) tarafından
Bu dünyaya 2 canlı getirdim ve onlar sayesinde merhameti öğrendim. Sevgiyi, birini canımdan daha çok sevmeyi ikisi öğretti bana. Sorumluluk, yük sahibi olmayı dert sahibi olmayı mutlu olmayı bazen hüzünlü olmayı bazen telaşlı bazen ise iki küçük gülüşe kocaman bir dünya sahibi olduğumu hissettim. O yüzden anne olmak diyorum. Anne oldum hayatım değişti 
(729 puan) tarafından
Evet çocuk olunca insan düşüncesi değişiyor
0 oy
tarafından
Kızımı doğurdum hayatım değişti ben değiştim 
0 oy
(6,178 puan) tarafından
Açıldım ve evlendim hayatım değişti 
0 oy
tarafından
75 kilo verdim gerçekten hayatım sıfırdan başlamıştı her konuda
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Geçmişi kafaya takmayı öğrendim gerçekten büyük fark etti. Hep depresif takiliyordum şimdi düzeldim 
0 oy
(1,047 puan) tarafından

Rabbim e ne kadar şükretsem az dır 

Eşimi karşıma çıkardığı için 

Ewlendm hayatım baştan sona değişti 

0 oy
tarafından
Eşimle evlendim allah belamı verdi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 157 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gokceakbltt (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 330 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 337 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Lolipop (78 puan) tarafından soruldu

377,358 soru

11,292,767 cevap

34,711 kullanıcı

...