0 oy
236 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3 puan) tarafından

Kızlar. 16 haftalık hamileyim. Doğum yapacağım güzel bir hastane seçmek istiyorum. 2 hastaneden birini secicem ama kararsızım yardımınıza ihtiyacım var

1 bahçelievler Medipol hastanesi doktorları ve personelinin iyi olduğunu duydum. Burası olabilir.ya da 
2 Florya medicalpark evime yakın ismi çok duyulmuş ama personellerin ilgisiz olduğunu duydum. Bu iki hastaneden birini  ve doktor tavsiye edecek olan var mı?

7 Cevaplar

+1 oy
(3,573 puan) tarafından

İkisinede gidecek kadar zeengin olmedigim için susuyorum :D 

Rabbim tamamına erdirsin canım 

(3 puan) tarafından
Ben de zengin değilim  eşimin iş yerinden özel sağlık sigortası var ondan faydalanicaz inşallah
-Reklam-
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Post yukari ciksin 
0 oy
(2,834 puan) tarafından
Florya Medical Park ilgi sıfır şuanda nasıl bilmiyorum

Ben göz için gittim ilaç ile düzeltmek yerine direkt ameliyat dediler 

Meğer sadece damla yetiyormuş 

Tabi kadın doğum nasıl bilmiyorum
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Bahçelievler Medipol Hastanesinde Asiye Hanım var çok çok iyi. Ama çok yoğun. Bir gidip muayene ol istersen ben çok memnunum
(3 puan) tarafından
Asiye hanımı ben de çok duydum sanırım ona gidicem çok teşekkürler siz onda mi doğum yaptınız
(1,575 puan) tarafından
Yok henüz doğum yapmadım ama muayeneye gidiyorum çok memnunum
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Pendik bölge hastanesi hilal karahan.  Dikişsiz doğum kesi yok mis ilgi alaka .,
(40 puan) tarafından
Muayene ücretleri ne kadar bilginiz var mı ben pendik medipole gidiyorum da değiştirmek istiyorum
(7,121 puan) tarafından
Ben gittiğimde 375 di ama her kuruşunu hek eden bir doktor hastaneyi arayıp ogrenebilirsinjz
(40 puan) tarafından
Tamamdır çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Hangisinin doktorları iyiyse tabi ki o. Adı sanı meşhur oluşu önemli değil. Önemli olan doktor ilgisi, senin rahatlığın ve hastanenin bebek dostu hastane olması. Medipol daha iyidir ama. Bu yenibosna da yeni açılan yerdi sanırım Medipol. Medicalpark ile karıştırıyorum hep onları :) 
0 oy
(4,185 puan) tarafından
Medicalpark iyi degil, ilgisizleer gercektende. Diger hastaneyi bilmiyorum. 

Surp pirgic Ermeni hastanesini oneririm. Personel ilgili,hastane otel konforunda. Tabi doktorlari arastirin. Ben gittigimde iyi doktorlar vardi ama 5-6 yil oldu. Simdi bilmiyorum. İlk olarak doktor onemli.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 22 göst.
27 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Srnli35 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 26 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nurlanin anasi11 (382 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 207 göst.
13 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde purple110 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.
11 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meriiiii (190 puan) tarafından soruldu

378,040 soru

11,314,860 cevap

34,755 kullanıcı

...