0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından

image

image

Merhabalar. Yatak odamda duvar dibinde süpürgelikte az bir açıklık gördüm toz toplanmıştır süpürgeyle çekeyim dedim. O ara bu muskası gördüm, önce oyuncak falan zannettim. Sert şekilde zorlayınca süpürgelik açıldı bu düştü. Bunu anlayan birisi çıkar mı acaba aranızda

7 Cevaplar

0 oy
(1,278 puan) tarafından
Canm net çek te Google lense okut iyi niyetli olsa neden orda olsun ki rabbim bu gecenin hatrina şeytandan ve seytanlasnis insanlardan bizi korusun 
(5 puan) tarafından
Yaa yarın atarsanız da olur çok memnun kalırım ben
(1,278 puan) tarafından
Seve seve atarım canm Allah'ın izniyle
(1,278 puan) tarafından
Canm benim hocam kuran hocası mesaj atıp durumu anlattım Felak nas okuyup yaksın korkmasin dedi
(5 puan) tarafından
Anlamı hakkında bir şeyler dedi mi acaba
(1,278 puan) tarafından
Yok canm foto atmadım öyle deyince
-Reklam-
0 oy
(6,507 puan) tarafından
Tovbeee estağfurullah tövbe bacım işinin ehli birine göster 
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Alttaki mavi yazı Maide suresi 14. Ayetin yarısı

___biz de kıyamete dek aralarına düşmanlık ve kin saldık. Allah, onların neler yaptığını bildirecek.___

Üstteki kelimeyi daha net çekerseniz ona da bakabilirim. 

Tahminim iyi niyetle yazilmamis
0 oy
(118 puan) tarafından

Arkadaşim bu postuna rastgale denk geldim resim tam çıkmamış ama senle kocanın arasını bozmak için koyulmuş 

image

0 oy
(118 puan) tarafından
Resmini çekip atarmisiniz net çıksın yazılar 
0 oy
(2,595 puan) tarafından
Olsun canım kocamla aranı bozmak için yuvanız bozulsun diyor yani artık ne diyeyim dışarı götür bu kadar uzak bir yere götür suyun içine koy o yazılar bir bozulsun yazılar bozulduktan sonra kağıda çıkar kağıda çıkar ne bileyim olmazsa sirke falan dök üstüne öyle bozulsun Yani bu ne ya Allah yardım etsin ya da yat falan dua oku öyle yat artık bilmiyorum allah yardımcınız olsun
0 oy
tarafından
Eviniz kiramı yada sıfır değilde oturulmus bir ev ki alıp oturdunuz çok duymuştum öyle kapı pervazlarindan süpürgelikten sonra yıkılırken eski evlerin o kırma kapı kenarlarında duvarın harcın içine karıştırılmış şekilde falan diye 
(11,094 puan) tarafından
Eski post canım
tarafından
Fark etmemiştim teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,864 göst.
30 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Mlk22 (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.
0 oy
1 cevap 105 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Emirasafın annesi (15 puan) tarafından soruldu

374,721 soru

11,208,656 cevap

34,515 kullanıcı

...